0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından

Kizlar sizce bazamı yoksa bu ranzadanmı çocuklarım 4 ve 1 5 yaş eşimden ayrıyım gelirken onun bir çöpünü dahi getirmedim çocuklarımın yatağı yok evde 3 tane kanepe var nafakam bağlandı taksite baglayip odeyecem bu ranzada alacağım mağazada 38 bin 

image

8 Cevaplar

0 oy
(235 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cnm benimde çocuklarım 5 yas 1,5 yas ben yandan merdivenli kullanıyorum alanım dar
(103 puan) tarafından
Yok canım benim tek kişilik bazayada yerim var bu ranzada odalar büyük yani ama bende arada kaldım 38 bin fazla geldi bana ödeyemem falan diye tereddüt ediyorum
(235 puan) tarafından
Baza içi yataklar dahil değilse sakın o fiyata alma
(3,485 puan) tarafından
Canım bizim komşu 10 bine aldı bunun benzerini
(103 puan) tarafından
Yataklar dahil merdivenli ranza 38 bin bazada 2 adet yataklar dahil 21 bin
-Reklam-
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ayrı ayrı baza daha avantajlı degilmj
(103 puan) tarafından
Bende öyle aldım canım daha gelmedi ama oğlumda mağazada görünce sevindi bundan al diye ne bileyim bide sizlere sorayım dedim
(1,274 puan) tarafından
Evleninceye kadar kullananilecegi geniş büyük baza daha mantıklı bence 2 baza sonrasında ona uygun Bi dolap çalışma masası tamam
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Bence baza canım 
(103 puan) tarafından
Bende zaten 2 tane aldım baza bir ona bir ona oğlum mağazada bu ranzadan görünce sevindi bundan al dedi içimde kaldı ne bileyim
(19,780 puan) tarafından
Ya tabi onlar hevesleniyo ama düşerler filan uykuda ne bilim baza daha sağlıklı geliyo bana
(103 puan) tarafından
Aynen canım baza yanınada korumalık alacağım çok hareketli oğlum uyurken
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Baza daha kullanışlı bana göre 
(103 puan) tarafından
Bende öyle düşündümde oğlum bunu görüp bundan al dedi içimde kaldı canım
0 oy
(11,256 puan) tarafından
Yerin varsa baza kesinlikle
(103 puan) tarafından
Var canım 2 odam boş ve büyük odalar
(11,256 puan) tarafından
O zaman baza al derim. Hem depolama alani daha rahat oluyo
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Kuzenim merdivenliden  düştü büyük tehlike attı o yüzden baza diyorum
(103 puan) tarafından
Benimde oğlum tehlikeli biri hiç durmayan çocuk uyurken bile
(1,798 puan) tarafından
Baza al canım o zaman
0 oy
tarafından

Bence iki ayrı baza almanız daha kullanışlı olur. Yaş ilerledikçe bu tarz ranzalar kullanılmıyor. Muhtemelen ayrılıp, baza haline geliyordur ama o zaman da biçimsiz oluyor. Takım gibi durmuyor. Alt ve üst farklı çünkü. 

Ayrıca çocukların küçük bayağı. Düşme riski de var.

Veee , piyasayı şuan bilmiyorum ama fiyatı da bana yüksek geldi :)

tarafından
Vay s.refsiz kadın. Ona ne oluyormuş öyle !
Sen üst katta ailenle misin ?
Çok sinirlendim yengene.
(103 puan) tarafından
Yok canım ben ve 2 çocuğum annemde bir onlarda bi bende kaliyor kiraya vermişlerdiya kira parası onun elindeydi o yüzden canım çok hain ve pislik bir insan abimi bile doldurup üstümüze salıyor istemiyor
tarafından
Sen onların dediklerine hiç kulak asma. Maalesef kadınlar bazen eşlerini çok dolduruyor. Özellikle maddi konularda. Sen boşver. Konuşsun dursun.
(103 puan) tarafından
Annem ve ablalarimda öyle diyorlar 5 tane çocuğu var benim oğlumu tek gördükleri an çocuğu dövüyorlar en küçük oğlu 5 yaşında oğlumu kapının önüne dahi asla 5 dakika bırakamıyorum sürekli yanında olmam lazım oğlumu gördükleri an dövüyorlar ben kızınca gidip abime başka türlü anlatıyorlar
tarafından
Annen senin yanındaysa onları boşver.
Onların çocukları yalnız iken onları uyar. Ne türlü anlatırlarsa anlatsınlar, demedim de gerekirse. Valla çok sinir oldum. İki gün sonrası kimse için belli değil.
0 oy
(3,774 puan) tarafından

Aslında iki baza almak daha mantıklı ama oğlun böyle birşeye heves etmişse anne olarak içinde ukte kalmasın diyorsan daha uyguna olanları da var canım hatta resim ekledim Trendyoldan bakabilirsin 

imagebbende evimde çocuk odası olmadığı için çocuklarım için ranza aldım ama klasik demir olanlar varta ayrılıyor ondan aldım 

Rabbim çocuklarınla sana güzel bir yaşam sunsun❣️

(103 puan) tarafından
Amin inşallah canımda peşin param yok taksitle alacağım keşke peşin param olsaydı
(3,774 puan) tarafından
Kuzum bulunduğun bölgede iyi araştır bir kaç yerden fiyat al düşük fiyat söyleyen olur belki

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 75 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bir anne (464 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Lala123 (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
18 Şubat 2023 Moda kategorisinde Eminealya (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 181 göst.