0 oy
751 göst.
Aile kategorisinde (962 puan) tarafından
Herkese iyi geceler 

Evlendikten sonra tatile gittiniz mi balayı diyince farkı ne oluyor 

Ben yazlık yerde yaşadığım için ve eve gelince zaten eşimle ikimiz olacağımız için (gurbetteyiz) tatil balayı vs. düşünmedim eşimin memleketinde evlendik zaten sonra da iki hafta eşimin ailesi ile kaldık vakit geçirdik birbirimizi yakın tanıdık vesaire. Ben hakkımı bundan yana kullandım artısı eksisi ne oldu bilmiyorum 

Siz ne yaptınız? 

34 Cevaplar

0 oy
(575 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bizde nisan ayında evlendik o yaz da gidemedik. Diğer sene kızım kucağımızda balayına gitmiştik:)

(575 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum. Eşim biraz odun kızım arkadaşım oluyor benim de :)
(962 puan) tarafından
Ahh o minik kızlar gerçekten annelerinin can dostu benim en iyi arkadaşım o
(575 puan) tarafından
Aynen vallahi benimde öyle iyiki var prenseslerimiz
(962 puan) tarafından
Allah yokluklarını göstermesin karşılarına hep iyi çıkarsın inşallah hepimizinkinin ♥️
(575 puan) tarafından
Amin kuzum amin
-Reklam-
0 oy
(8,222 puan) tarafından
Gidemedim biz parasizdık sonra öyle kaldı bida gitmedik 
(962 puan) tarafından
Ağız tadınız olsun canım ♥️
0 oy
(3,774 puan) tarafından

Balayım ahırda geçti :woot:  

(962 puan) tarafından
Yaa benim gibi birini arıyordum :D o an anlamadım da sonradan böyle anlatınca komik oluyor gülüyorum
(3,774 puan) tarafından
Tam 1 sene çektim oğlum doğdu 4 aylık oldu akşam ufak bir tartışma ile kaynana evini terk ettim iyi ki o an o delilik gelmiş diyorum yoksa çok çekerdim ki çektim de gerçi
Rabbim bir yaşayan evini ayırmak isteyen herkese yardımcı olsun
(962 puan) tarafından
Amin amin gerçekten bazen bişey geliyor o an onu yapmazsan önünü alamıyorsun sana da o gelmiş iyi ki gelmiş canım Allah bozmasın
(3,774 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(11,258 puan) tarafından
Biz taylanda gittik 1 hafta. Ordan geldik 12 gun karadeniz turu yaptik hemen. Sonrada kirklareli edirne gezdik :)) yeni yerler görmek guzel ya
(962 puan) tarafından
Sefan olsun canım ♥️ dış ülkeye gitmek nasıl
0 oy
(892 puan) tarafından
Antalya sidede çok lüks bir otele gitmiştik. Dahada gidemedik öyle biryere sonra:)
(962 puan) tarafından
Lüks otele bende bir kere gittim onca yere de gittim ama gerçekten öyle bir yatak rahat gerçekten daha görmedim
0 oy
(4,460 puan) tarafından
Antalyaya gittik ben kayinvalidem gilden salona gecerken merdivenden yuvarlandım ve balayı sistiti olmusum balayim otel odasinda ve hastane acilinde gecti :)
(3,774 puan) tarafından
Resmen gözleri kalmış geçmiş olsun canım
(962 puan) tarafından
Ayy biraz maceralı olmuş seninki geçmiş olsun ama nazar çıkmış demek çok güzel gelin olmuşsun ♥️
0 oy
(922 puan) tarafından
Biz ızmirde olduğumuz için farklılık olsun dedik. Karadeniz turu yaptık. Çokta merak ediyordum. Güzel geçmişti.
(962 puan) tarafından
Ben çok gezmeyi sevmem ama Karadeniz zaafım var ölmeden görmek isterim çok serin diyorlar doğru mu
(922 puan) tarafından
Biz ağustos ayında gittik. Yaylaya çıkmıştık donduk. orda hırka falan aldık. iyi ki satıcılar vardı yoksa duramazdık:)
(962 puan) tarafından
Ayyy iyice heveslendim
(1,626 puan) tarafından
Yaylalar serin,şehir sıcak oluyor. Ama geneli yağışlı. Karadeniz bir başka güzel, tavsiye ederim
(962 puan) tarafından
Çok teşekkürler İnşallah
0 oy
(410 puan) tarafından
Mayıs ayında evlendim. Düğün balayı ev eşya falan lükse gerek yok balayınada gittim ama mutlu mu geçirdim hayır. Evlendiğin insan çok önemliymiş bilmiyorum evlilik kelimesi bile beni kötü hissettiriyor. 7 yıllık evliyim. 3 yıl sevgili olduk çok güzeldi ama ne zaman evlendik işte o zaman rüya bitti
(962 puan) tarafından
Çok doğrusunuz bende o yüzden gitmedim işte sevdiğin kişiyle olunca köy tatil hepsi güzel oluyor fakat ağız tadı olmadı mı geçmiyor gerçekten Allah kıymetini bildirsin inşallah
(410 puan) tarafından
Ağız tadı evet yoksa en güzel yemeğinde yesen bomboş geliyo. Benimkinin ailesi herşeyi mafetti eşimle birbirimizden uzaklaştık. Şimdi ailesiyle normal ilişkimiz ama biz düzelemedik. Bazen diyorum keşke evlenmeşeydim bazen de amaan akışına bırak
(962 puan) tarafından
İnşallah Rabbim sıcaklık verir yuvanıza. Başkaları yüzünden böyle olmak gerçekten can sıkıcı
(410 puan) tarafından
Amin sağolun
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Mart ayında evlendik ve Nevşehir'e gitmiştik 2 gün sonra. Şansımıza kar da yağmıştı çok güzeldi
(962 puan) tarafından
Ay ne güzel hele birde Nevşehir sefan olsun canım
0 oy
(49,829 puan) tarafından
kusadasina gittik ama keske gidip yorulmasaydik yakinda bir yerde bungalov ev kiralasaydik daha iyimis
(962 puan) tarafından
Doğrudur olsun kuş adası da guzel eskiden daha güzeldi sakindi şimdi sakin yer kalmadı her yer kalabalık
0 oy
(1,022 puan) tarafından

Düğün günü korona olan biz :D ve sonrasında bütün sülalaleye bulaştıran 

Tam 25 gün karantina hemde mutasyonlu covid

(962 puan) tarafından
Bayağı gümbürtülü olmuş desene çok çok geçmiş olsun Allah bidaha yaşatmasın cnm hastalık
0 oy
(838 puan) tarafından
Balayı şehrine gelin geldim  
(962 puan) tarafından
Ne güzel cnm
0 oy
(13,291 puan) tarafından
Bizim her şey spontane 
(962 puan) tarafından
Olsundu ağzının tadı olsun yeterdi ♥️
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Evlendiğimde eşim öğrenciydi. Kayınpedere zaten yük oluyoruz bide balayı olmazdı. Bir kaç sene sonra Ege yi gezdik,Muğla da muhafazakar villa tuttuk. Dışarıyla mecbur bağlantıyı kestik. Bütün turistler ölü Deniz deydi. Bize göre fazla açık. Güzel geçti şükür
(962 puan) tarafından
Evet cnm turistik yerde yaşayınca malesef öyle bir sorun oluyor küçük çalış plajı biraz daha iyi ölü denize gore
(1,626 puan) tarafından
Seneye düşünüyoruz tekrardan, dikkat edicem tşkler
0 oy
(566 puan) tarafından
1 haftalık tatil almıştık otelden. Düğün yorgunluğundan sonra ilaç gibi gelmişti 
(962 puan) tarafından
Ne güzel cnm sefan olsun
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Antalya'da villa kiralamistik. Eşim bavul indirirken beli tutuldu, sonra klima çarptı, sonra ben idrar yolu enfeksiyonu oldum. 5 günlük balayında 3 kere acile gittik. Tecrübe oldu en azından, bir daha villa tatiline gitmek istemem. Yine yeme içme düzen derdine düşünce kadınlara pek bir dinlenme olmuyor villa bana göre. 
(962 puan) tarafından
Doğru tabi yine ev işi görünce pek bir farkı olmuyor
0 oy
(361 puan) tarafından

7 yıldır evliyiz, balayı gibi bir planımız vardı ne oldu bilmiyorum ya:))

(361 puan) tarafından
İki çocuklu, üçüncüsü de. Yolda biraz Zor ama iyi dileklerin için teşekkür ederim cnm
(962 puan) tarafından
Olsun canım belki de ilerde çocukların götürür tatile
(361 puan) tarafından
İnşallah canm sağ salim büyüsünler de tatil yapmasakta olur
(962 puan) tarafından
Aynen öyle canım Rabbim bağışlasın hepsini
(361 puan) tarafından
Aminn cnn
0 oy
(2,120 puan) tarafından

Biz kuşadasina gittik şansa eşim çok kötü üşüttü hep onunla ilgilendim ateşten terden maf oldu. Ertesi sene antalyada otel ayarladık cocuk olmadan uzağa gidelim sonra zor olur diye. Gel gör ki tatile gitmeye az bir süre kala yurt dışı taşınma planı ortaya çıktı. Oteli iptal edip taşındık 8 ay önce:D

(962 puan) tarafından
Küçük tatil derken köklü değişiklik olmuş hayırlı olsun inşallah canım ♥️
(2,120 puan) tarafından
İnşallah canım benim ❤️
(1,693 puan) tarafından
Hangi ülkedesiiniz?
(2,120 puan) tarafından
Amerika canım
0 oy
(2,682 puan) tarafından

Ekimin başında evlendik. Zaten eşimle 3 yıl sevgili kaldık hafta sonları yemeğe fikan gidiyordum kayınvalidemlere. Sevgili gibi değil evli gibiydik sevgiliykende. Balayı kelimesi çok saçma geliyor. Bence amaç düğün sonra o stresi üzerinden atmak. Balayı keyifli geçti ya. Zaten reglim kardeş kardeş şehirleri dolaştık. Bizim genelde tatil anlayışımız tek bir yer ile sabit kalmıyor. Hedef şehir belirliyoruz oraya gidene kadar geçtiğimiz şehirleri geziyoruz konaklıyoruz öyle son durağa kadar takılıyoruz. Geçen sene kızımla da aynı şekil gezdik. Bu sene de aynı şekil olacak bakalım:)

(962 puan) tarafından
Evlendikten sonra değil de bebek olunca biz de o şekil yapıyoruz hani bir yere bı otele vs tatile değilde gideceğimiz şehire sekiz saatse biz on dört saatte gidiyoruz ama sürekli durup gezip gidiyoruz baya iyi oluyor tabiki bebenin araba sevmesi artı bir point
(2,682 puan) tarafından
Keşke benimki de sevse. Saat başı mola veriyoruz :)
0 oy
(5,333 puan) tarafından
Herhalde hayattaki en kotu zamanım diyebilirim olmadı bizim balayimiz gerekte yoktu ama biz anımı evliliğimin 3. Günü kaybettik .. geliyor yıl dönümü 

2 temmuz evlendim

5 temmuz abim vefat etti..
(1,653 puan) tarafından
Başınız sağolsun cnm Allah sabır versin size
(962 puan) tarafından
Başınız sağolsun Allah mekanını cennet eylesin
(5,333 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun kizlar

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 701 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu