0 oy
819 göst.
Aile kategorisinde (974 puan) tarafından
Herkese iyi geceler 

Evlendikten sonra tatile gittiniz mi balayı diyince farkı ne oluyor 

Ben yazlık yerde yaşadığım için ve eve gelince zaten eşimle ikimiz olacağımız için (gurbetteyiz) tatil balayı vs. düşünmedim eşimin memleketinde evlendik zaten sonra da iki hafta eşimin ailesi ile kaldık vakit geçirdik birbirimizi yakın tanıdık vesaire. Ben hakkımı bundan yana kullandım artısı eksisi ne oldu bilmiyorum 

Siz ne yaptınız? 

34 Cevaplar

0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ocak da evlendik. Antalya da yaşıyoruz. Kar yağan bir yere gidelim dedik . Davraz a gittik bizde. Güzeldi. 
-Reklam-
0 oy
(4,260 puan) tarafından

Eylülde düğün oldu, marmarise tatile gittik ertesi gün. Sonra 2. düğün Kasımda yurtdışında oldu, onun ertesi günü de Prag’a gittik 4 gün. Çocuksuz tüm tatiller balayı gibiydi zaten :). Çocuktan sonra perişanlık. 

(1,740 puan) tarafından
Eşiniz yabancı mi
(4,260 puan) tarafından
Yurtdışında yaşıyoruz, eşin Türk ama çocukluktan beri bulunduğumuz yerin vatandaşı.
(1,740 puan) tarafından
Anladım, mutluluklar dilerim
(4,260 puan) tarafından
Teşekkürler, size de mutluluklar
(974 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsınız çocuk büyüyünce gene gezersiniz inşallah
0 oy
(575 puan) tarafından
Hicbir sey yapamadik kasim 2015 de evlendik bende baba yok annem kendi basina cabaladi esimde kimse yardim etmedi 21 ben 23 esimin yasiydi gencecik toy cocuk baktiginda dugun borclaru vs derken duze ciktik 2 cocuklu hayatta da valla gozumuz kesmiyo bir yerlere gitmeyi ben 29 esim 31 yas dedi zaman hizli imkani olan gezsin tozsun 
(974 puan) tarafından
Allah ağız tadınızı bozmasın canım el ele vermişsiniz hayatta ne güzel
(575 puan) tarafından
Verdik ama esim hep mutsuz o yuzden keske hic yasamasaydim onca zorlugu dedigim cok oluyor simdi o istesede ben onunla tatilr gitmiyorum adi ustunde bal ayi :)  simdi yanliz kalinca birbirimizi bir kasik suda bogasimiz geliyo
0 oy
(14,571 puan) tarafından
bizim imkanımız yoktu gidecek Allah razı olsın eşimin amcası rezervasyon yaptırmış yer felan herşeyi ayarlamış gitmeden de 5000 para verdi cebimize biletleri felan da almış düğünden sonra haberimiz oldu bizim de bi gün sonra çıkıp gittik antalyaya çok güzel geçmişti amcası sayesinde 1 hafta başbaşa tatil yaptık 
(974 puan) tarafından
Vallahi helal olsun amcaya
(14,571 puan) tarafından
sağolsun çok iyidir bide bilezik takmıştı üstüne
0 oy
(5,033 puan) tarafından
Evet Marmarise gittik. Sonra bi kac Ege sehrini gezdik. Gayet guzel ve eglenceli gecti. Bos vaktimiz,paramiz vardi kendimizden baska sorumlulugumuz yoktu. 3 sene daha ayni sekil tatil yaptik sehir gezdik. 

Sonra cocugumuz oldu 2 senedir park harici evden pek uzaklasmiyoruz :) nazar ettirler. Cocugum hic bi yerde rahat vermiyo.
(974 puan) tarafından
İyi ki gezmişsiniz o zaman bebiş büyüyene kadar idare eder zor zamanları geçince gene gezersiniz inşallah
(5,033 puan) tarafından
Aynen canim iyi ki gezmisiz. 32 ayllik 1-2 sene sonra tekrar gezmeye devam :)
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Ekim ayıydı 2 yıl olacak Antalya kemer herşey dahil bir otele gitmiştik 1 hafta dolu dolu eglendik valla çok güzeldi bütün stres sıkıntıyı attık 
(974 puan) tarafından
Sefanız olsun cnm
0 oy
(28,661 puan) tarafından

Yorumları okumaya gelmiş bulunmaktayim ')

(974 puan) tarafından
Hoşgeldin bacı
0 oy
(677 puan) tarafından

Karadeniz tur yaptik :) calissak o kadar yorulmazdik sabah 9 gece kacta gelirsen gari sonra tatil matil hak getire :D cocuk var amannn gitmeyiverem diyoz

(974 puan) tarafından
Çocukla da güzel oluyor tavsiye ederim
0 oy
(1,717 puan) tarafından

Biz tonla borçla gurbete geldik eşimle balayı filan hiç düşünmedik 11 yılı bitirmek üzereyiz gitmedik balayına ama çok güzel günü birlik kaçamaklarımız oldu tabi  balayı sayılır mı bilemem ama şimdi gitmek istermisin diye sorarsan evet isterim sakin bir kafada güzel bir tatil gibii güzel olurdu ama anca rüyada olur artık :D

(974 puan) tarafından
Ara ara ufak kaçamaklar daha güzel bir kere olacağına ara ara olması
(1,717 puan) tarafından
Aynen öyle şimdi bile konuştuk bebek 1 aylık filan olsun urla taraflarında ufak bir kamp da yapabiliriz diye çocuklar içinde çok eylenceli olacaktır bizim içinde
(974 puan) tarafından
Bencede canım çocuk içinde hep derim göğsümde sütüm olduğu sürece fizana bile giderim diye fizan kadar yol gittik heralde çocuğun Erzağı varsa durma
(1,717 puan) tarafından
Aynen öyle valla bakalım şimdilik planlar bu yönde
0 oy
(1,806 puan) tarafından
Biz Antalya Muğla oralarda gezdik canım 
(974 puan) tarafından
Ne güzel cnm bende oraya gelin geldim o yüzden istemedim
0 oy
(335 puan) tarafından
Sakarya ya gittik havuzlu villa kiraladık jakujisi de vardı şöminesi de ama olmadı...o şey olmadığı için katır katır ağladım, bir güldüm bir ağladım dengem çok bozulmuştu sonra döndük zaten
(974 puan) tarafından
Olsun cnm
0 oy
(4,180 puan) tarafından
Yalovaya  gitmiştik  ordan Bursaya Istanbulu gezip geldik çok guzeldi
(974 puan) tarafından
Yalova çok güzel iyi yapmışsınız
(4,180 puan) tarafından
aşırı güzeldi    gezilecek  çok yeri vardı  ama günümüz azdi
(974 puan) tarafından
Istanbul başlı başına zaman alır zaten ben sadece Yalova'yı bile tercih ederim havası nefis
0 oy
(1,114 puan) tarafından
25.06 da evlendik. Yarın iki yıl oluyor inşallah  :) Rize'ye gitmiştik. Ayder gördüğüm en güzel yer. Sonraki yıl da Karadeniz turu yaptık. Bu yıl gebelik var. Eşim bayramda başka yerlere gidelim dedi benim gözüm kesmedi. 
(974 puan) tarafından
Karadenizi bende çok istiyorum özellikle serinliği iyice heveslendiriyor beni çok iyi yapmışsınız cnm inşallah bebek olunca gidersiniz
(1,114 puan) tarafından
İnşallah canım :))
0 oy
(326 puan) tarafından
Valla ben evlendim balayı falan yapmadık yapmayız da eşim cimri bu konuda para gider diye tatile bile gitmiyoruz yani 3 yıldır evliyim bir gün beni alıp tatile götürmek istemedi şuan bebeğim var 1 buçuk yaşında öylesine çınlattım gidelim bu yaz diye para yok diyip duruyor ne zaman paramız olacak acaba oysaki parası var ama yok diyor 
(974 puan) tarafından
Yani tutumlu olmak başka cimri olmak başka aileye cimrilik diye birşey düşünülmemeli bence
(326 puan) tarafından
Tutumlu değil canım ev var araba var herşey var para var ama tatil gezmek yok neden diye sorunca başkasına para yedirmek gereksiz diyor bu tutumluluk olmuyor maalesef

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 710 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 493 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 597 göst.
+1 oy
41 cevap 764 göst.
6 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anonim (337 puan) tarafından soruldu