0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (449 puan) tarafından
Başına böyle birşey gelen varmı ya aldığım şey çokta pahaliydi

12 Cevaplar

0 oy
(8,936 puan) tarafından
Ara firmayı 
(449 puan) tarafından
Bakan yok ya
-Reklam-
0 oy
(841 puan) tarafından
Oylemolur ama yarım gelir 
(449 puan) tarafından
İnslah ya
(841 puan) tarafından
Bana çok luyor oylee
0 oy
(1,905 puan) tarafından
Canm esim kargocu simdj sordum ona ya baskasina vermislerdir yanlislkla dedi yada kayip etmislerdir ole teslim.edildi yazmstir dedi.bide bi ihtimal kurye gitmemistr bugunun kargosu oldgu icnde teslim yazmistir sonradanda teslim edwbiljr dedi.
(449 puan) tarafından
İnslahhh en son ihtimaldirrr
(1,905 puan) tarafından
Siparis verdigin yere bildirmen gerekiyormus canm.yoksa kayip falan olduysa biz teslim ettik bizden cikti diyebikirlermis.senin icn sorun olur yani.kurye isten siyrilir.
(449 puan) tarafından
N11 den aldım
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ya başkasına teslim edilmiştir, başka adrese ya komşularda birinde yada evin Bi köşesine ayakkabılığa filan birakmislardir müşteri hizmetlerinden ulaş onlara
(449 puan) tarafından
Ayakkabiliga bırakılacak birşey değil ya
(1,274 puan) tarafından
Aynısı başıma gelmişti aradık ayakkabikiktaydi
0 oy
(28,404 puan) tarafından

Firmayı arayin öyle şeymi olur ya

0 oy
(726 puan) tarafından
Benimde başımı öyle bir şey geldi baktım kargo teslim edildi yazıyordu ama kargo gelmedi sonra bir iki gün sonra üst komşu teslim almış o  çocuğu getirdi tlefonum bozuktu 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Olabiliyor yetişiriz diye teslim alındı yapıyorlar sonra zamankalmiyor ve 24 saat içinde teslim edilmeli edilmezse ara kargoyu yada aldığın siteyi talep oluştursunlar
(449 puan) tarafından
İnslah öyle yapmislardir
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Bu tarz durumlarda önce aldığım siteye bildiriyorum ulaşamadıysam kargo firmasının genel müdürlüğüne çünkü şubeler açmıyor genelde
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Yanlış adresemi gitti yaa
0 oy
(2,686 puan) tarafından
Bu gün benimde öyle oldu. Ptt şubesinden gelecekti teslim edildi diye mesaj geldi indim kargo dolabına yoktu. Yarın bir daha bakıcam öyle arıcam. Sanırım kargo çalışanlarının bir kotası ve bir rotası oluyor. Atıyorum 10 kargo dağıtma kotası vardır. Ama yolda trafik vardır, ya da bir başka olumsuz bir şey olmuştur. O yüzden getirememiştir insanlık hali o da teslim edildi olarak işaretlemiştir ertesi güne getirir. Benim genelde öyle oldu. Bu günde aynısı oldu. Ertesi güne muhakkak geliyor. Kargo dolabından yanlışlıkla alan olmadıysa tabi :)
(449 puan) tarafından
İnlsah ya bugünu bekleyecek bakalım
0 oy
(74 puan) tarafından
Benim başıma 2 kere geldi.Teslim msji geldi ürün gelmedi bir sonraki gün geldi. İnşallah sizinde oyledir
(449 puan) tarafından
İnslah bugün şubeyi ariyacam
0 oy
(604 puan) tarafından
Bazı kargo şirketlerı sayıya göre para veriyormuş o yüzden teslım edildi oluyor ama gelır bir iki güne 
(604 puan) tarafından
Misal 100 adet teslım edebilir ama 110 yapıyor daha çok kazansın dıye aksama o yüzden oluyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 102 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,706 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
2 cevap 704 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 208 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu