0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar mrb bugün doktora gittim bebeğin karın çevresi 5 hafta geri dedi aynı durumu yaşıyan var mı bilgi verebilir misiniz haftaya kontrole cagrdi iğne yazdı 1 ay beklemeye çalışalım dedi

29+1

5 Cevaplar

0 oy
(52 puan) tarafından
Benimki de iki hafta gerideydi ama 5 hafta biraz fazla gibi sebebini söylemedi mi
(52 puan) tarafından
Şimdi gördüm 29 haftalıkmışsın 5 hafta gerideyse 24 haftayla uyumlu demekki dediğim gibi sıkı takip altında olman gerekiyor senin  perinatolojiye yönlendirmedi mi plasenta önemli çünkü bebek onunla besleniyor. Bir de birkaç doktora daha git bence bak bakalım onlar ne diyor
(12 puan) tarafından
Yok zaten özel hastaneye gdyorm doktorm ben takip edicem haftaya gel dedi
(12 puan) tarafından
Balıkesirde ilk öğrendim bir ay oldu iki hafta geri dedi Bursa'da kendi doktoruma gttm bugün  o da  5 hafta geri de ddi
(52 puan) tarafından
Hangi doktor bende bursadayım
(12 puan) tarafından
Medical çağdaş Özdemir
-Reklam-
0 oy
(9,291 puan) tarafından
Beş hafta cok geri canım ya baska doktor gorusu aldın mı 
(12 puan) tarafından
3 4 doktora gttim kimse bı şey demedi
(9,291 puan) tarafından
Nasıl demedi bacım boyle dıyolar var mı oyle bişey demediniz mi?
(12 puan) tarafından
Devlette söyledim işte kadın baktı yooo herşeyi uyumlu dedi
(9,291 puan) tarafından
Tamam o zaman öyleyse belki bir yanlıslık olmustur
(12 puan) tarafından
Cumaya randevu aldım bakalm başka hastaneye orda da doğum derlerse tamamen kalpten giderm
0 oy
(969 puan) tarafından
Ben artık bu tür testlere hiç inanmıyorum arkadaşımın bebeğine kalbinde parlaklık böbreğinde parlaklık var kalbi delik doğacak başı 2 hafta önde ankara da haccetepe de doğurmak gerekiyor doğar doğmaz ameliyata alabiliriz dediler maşallah turp gibi doğdu çocuk hiç bir skntisi yoktu doğduğunda 
(12 puan) tarafından
Bende artık bilmiyorum yaa wala kafam allak bullak oldu
(969 puan) tarafından
Kafaya takıp üzülme uzulsen de olan bisey var ise eğer degistiremeyeceksin ha tedbiri varsa al ilacı varsa kullan ama sana tavsiyem asla kafaya takma benim kardeşime de down sendromu dediler annem 45 yaşında hamile kalmıştı testler de risk çok yüksek çıktı ama kardeşim 9 yaşında down sendromu değil Rabbım ne derse o olur
(12 puan) tarafından
Eşimle de tartıştık kavga ettik bu yüzden demedgi laf kalmadı nasıl kafaya takmiyim nasıl uzulmiym
(969 puan) tarafından
Sizin yapabileceğiniz ne var ki eşiniz kavga ediyor sizinle tek doktor mu söyledi bunu
(12 puan) tarafından
Ben yapmışım kendime bakmamisim bebk özürlü dogacakmis benim yüzümden bakmicakmis aticakmis ..toplam 3 doktora gttim
(969 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya sizinle ne alakası var yemek bulamayıp çöpten beslenip çocuk doğuran insanlar var bunun onunla ne alakası var bence oda üzüntüden sana sarmış ne dediğini bilmiyor
(12 puan) tarafından
Zaten istemiyordu bebeği bunu da tam bahane yaptı
(969 puan) tarafından
Sen eşini bosver sen ve bebeğin daha önemlisiniz bol bol protein ağırlıklı beslen vitaminlerine çok dikkat ef inşallah bidahaki doktor kontrolünde düzelme görürsün bol bol dua et Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin eşini de ıslah etsin inşallah
(12 puan) tarafından
Amiiiin canım teşekkürler
0 oy
(862 puan) tarafından
Bunu nasıl.onceden farkmemisler 5 hafta çok 1ay geride ne demek sen iyi Bi doktor bul bu konu ciddi 
(12 puan) tarafından
Bebek te mi sende mi
(862 puan) tarafından
Yawrumda canm sen bunu düşünme git başka doktora
(12 puan) tarafından
Gidicem canım böyle düşünmekle olmuyo
(862 puan) tarafından
İnş bise yoktur haftası gzuelir
(12 puan) tarafından
İnş her şey haftaya belli olucak
0 oy
(3,524 puan) tarafından
5 hafta fazla baska bir doktora da gorunun belki olcum dogru olmamistir, pozisyona gore oyle cikmis olabilir.
(12 puan) tarafından
DHA önce gttigim doktor da iki hafta demişti zaten bgun 5 denildi başka doktora gdcem
(3,524 puan) tarafından
Iki hafta sikinti yaratmiyo genelde ama 5 cok fazla.
(12 puan) tarafından
Evet haftaya belli olucak herşey 4 tane iğne verildi istirat verdi haftaya kontrol olucak düzelme hiç yoksa doğum olablr
(3,524 puan) tarafından
Umarim hersey yolunda gider gonlunu ferah tut

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 108 göst.
5 Aralık 2022 Aile kategorisinde Selin demirci (2,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
0 oy
3 cevap 71 göst.
20 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vinking (152 puan) tarafından soruldu

397,726 soru

11,895,177 cevap

36,018 kullanıcı

...