0 oy
64 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (150 puan) tarafından
Kizlar normal bebek kontrollerinde bebeğim kolu bacağı görünür mü yoksa illa detaylı mi olacak sabah doktora gittim doktor dedi pozisyondan dolayı bebeğim bir kolunu görmedim sonra perinalotoji ye randevu açtı özel bile dolu bazı özeller de çok pahali yarın bir kontrolüm daha var acaba doktora söylesem o tekrar bakar mı çok üzülüyorum başına gelen var mı Rabb'im herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiki bakar söylediğiniz zaman neden bakmasin.Zaten bir sıkıntı görürse bu doktor da söyler 
(150 puan) tarafından
Ay inşallah yarın soyler
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
Canım benim kendini hiç strese sokma bak bebeğinde etkilenir doktorun da dediği gibi büyük ihtimalle pozisyonundan dolayı görememiştir. Yarın istersen doktora gitmeden biraz çikolata ye bebeğin hareketlensin. Detaylı ultrasonda şöyle tabi koluna bacağına bakıyorlar artı olarak parmak sayıları, iç organları beyni aklına gelebilcek her şeye bakıyorlar. Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin❤
(150 puan) tarafından
Allah razı olsun canim herşeyine baktı sadece dedi bir kolunu göremedim insan işte evladi için endişeleniyor
(45 puan) tarafından
Ultrason cihazındandır belki hiç biri birbirini tutmuyor sen sıkma canını:) Yarın ilâ hayr olara diyelim.
(150 puan) tarafından
Amin canım zaten bakan kadın uzmanci değil di
0 oy
(325 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama eğer riskli gebeliğe açtıysa orda randevu çıkıyor hemen. Ya da 182 yi arş oluyor bazen. Sakın kendini üzme net bakmamıştır Allah buyuk
(150 puan) tarafından
Ya yeşil alan açıldı ama randevu yok canım Diyarbakır dayim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 173 göst.
0 oy
4 cevap 155 göst.
0 oy
2 cevap 106 göst.
14 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla1 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.

395,494 soru

11,830,969 cevap

35,902 kullanıcı

...