+1 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (532 puan) tarafından
Büyük eltimle iyyiz aslında ama lafı pat pat söyler bugun bana dediki bir tatile gittik belim dogrulmuyor herkes gezıyor bak sizde sosyal medyada resım atıyorsunuz dıkkat edıyorum size bişey olmuyor bize nazar degiyor  ben kaldım ne dıyım bilrmedım kötü oldum yol boyunca aradım sordum tatıl dönüşü evde yemek yaptm evr cagırdım evını ılaclatmişti gittm sildm süpürdm havalandırdım 13 aylık kızım var eşime bıraktım yanı bizimlr onun nazar olması ne alaka üzüldüm cok

2 Cevaplar

+1 oy
(1,262 puan) tarafından
Bazı insanların yıldızı çok düşüktür bak benimde oğlumun da yıldızı çok düşük biri şuna bak dese anında nazara geliriz olabilir insandan insana değişiyor bak bende bir durum atayım ogun illa birimizden birine birşey olur yada birbirimize gireriz ama bir kuzenim maşallah bı s.cmadgni koymaz herşeyi ortadadır ona hicbirsey olmaz 
(532 puan) tarafından
Canım bizde aynıyız paradanda hastalıktanda dogrulamıyoruzkı ama bana nazar degdı dıyr gidipte sen gezıyon atıyon sana bişey olmuyor denırmı nekadar kırıcı demekkı benmde perişan olmamı istiyor
(742 puan) tarafından
Off benimde yıldızım çok düşük. Hamileyken bı komşu hamilelik sana çok yakışmış dedi o gün hastanelik oldum, nazardan kendime gelemedim
-Reklam-
0 oy
(707 puan) tarafından
Senin nazar degdirdigini ima etmiş gibi ama bilemedim
(532 puan) tarafından
Cok kırıldım ben nasıl iyi düşünüyorum ama benm hakkımı ödeyemzler gercekten
(707 puan) tarafından
Yapma sende tepene biner yakinda
(532 puan) tarafından
Bilmiyordum böyle düşündüğünü ya tatılden gelıyorlar diye 13 aylık sanıyr yerınde durmayan bebemle yemek hazrldm evını trmzldm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Neslihankce (1,947 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 908 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 529 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Tubaka (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.