0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (742 puan) tarafından
Bebeğim iki buçuk aylık banyo yaptırırken sesi çıkmaz ama havluya sarıp giydirmeye başlayınca aşırı ağlıyor hal böyle olunca babası da sakinlessin diye kucağına alıp evin içinde gezdiriyor. Sizce banyo sonrası neden bu kadar çok ağlıyor olabilir? Var mı ayni durumu yaşayan? 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi

Eğer banyo dışında yıkıyorsanız, muhtemelen üşüyor annesi. 

Banyoda duşakabin içinde (önceden su açıp buhar yaparak) sıcak ortamda yıkarssnız daha az etkilenir. Hava sıcak demeyin. Su dökülen yer hemen soğuk üfler gibi rahatsız eder nemsiz- buharsız ortamda. Kendiniz vücudunuza dökün suyu, sonra bekleyin anlarsınız:) 

Benim düşüncem böyle.

(443 puan) tarafından
Bende katılıyorum
-Reklam-
0 oy
(28,409 puan) tarafından

Olabilir yani bebek bu bir anı bir anını tutmayabilit

(742 puan) tarafından
Ama her banyodan sonra böyle yapıyor canım
0 oy
(970 puan) tarafından
Fön makinası denediniz mi cnm banyodan sonra
0 oy
(686 puan) tarafından
Benim iki çocuğum öyleydi ve hala öyleler suyu çok seviyorlar. Kaynanamlar hamileyken balık çok yedirdi bana çocuklar sudan korkmasın diye (batıl da olabilir bilmiyorum) şuan biri 7 yaşında biri 2.5 yaşında su olsun yeterki sabahtan akşama oynarlar
0 oy
(260 puan) tarafından
Ayni donemlerden gecmisiz sudayken bi ara hic sorun yoktu cikinca agliyodu sukur onu atlattik bi arada suyun icinde kalmak icin baya aglamisti cikardim an bas bas bagiriyodu bi arada suyu doktum an bas bas bagirip cikmak istiyodu simdi allahtan bi haftadir geri alisti suan 1 yasina giricek bi kacgun kaldi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 95 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sineem1 (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Malefizx (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 86 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 216 göst.