0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
İlk zamanlar annemle kocamın arası kötüydü kendi ailesine karşı birazcık daha baskındı sonrasında kendi ailesinin nasıl değersiz olduğunu anladı annemin değerli olduğunu anladı şimdi annemle aralara çok iyi babamla idare eder hatta bana der iyi ki seni tanımışım iyi ki anneni tanımışım hayatım değişti falan diyerekten... 

Sizde kaynana gelin mi iyi anlaşıyor yoksa damat kaynanamı ya da damat kayınbabamı

10 Cevaplar

0 oy
(825 puan) tarafından
Benim annemin damatları ile arası kendi oğluyla aynı babamda öyle ama eşimin annesini tanıyalı 1 yıl oldu anne bile demiyorum mesafe var fazlaca sadece merhaba iyi akşamlar teşekkürler bu kadar
(410 puan) tarafından
Ahh kaynanalar
tarafından
Sende birgün kaynana olacaksın
(825 puan) tarafından
Olabilirim hiç sorun yok olayları bilmeden yorum yapmayın beni istemeye bile gelmeyen birinden bahsediyoruz ben hem kız hem erkek annesiyim hiç sorun yok 5 yıllık evliyim 1 yıl oldu tanışalı oda deprem oldu vs yoksa yine bir araya gelmezdim
(825 puan) tarafından
Merve Eroğlu canım Benim için kayınvalide bile değil eşimin annesi bu kadar
(410 puan) tarafından
İleri de bende kız annesi olarak kaynana olacam evet ama kızımın saçının teline bile kıyamaz elin oğlu o kadar kızım mutluysa bende mutluyum kızımı üzerse saçının telini göstermem yine de büyük konuşmayım
(410 puan) tarafından
Fdn benim için o bile değil el o kadar
(825 puan) tarafından
Fadime arkadaş bilmeden yorum yapmış da ilerde sen de olacaksın diye eğer benim annemde eşimin annesinin yaptıklarını yapsın oda hakeder gelini tarafından mesafeyi anne cümlesini duymamayı herkes çektiğini bilir ki kaldı ki ben o insanları hiç tanımıyordum 1 yıl önceye kadar
(825 puan) tarafından
Allah hepsini iyi insanlarla karşılaştırsın inşallah
(410 puan) tarafından
İnşallah aman bazen mesafe iyidir
(825 puan) tarafından
Kesinlikle canım ilerde ah demektense mesafeni korumak en sağlıklısı
(410 puan) tarafından
En güzel mesafe de canını yakanlarla muhattap olmamak
(825 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
(8,231 puan) tarafından
Benim eşte annem babam teyzem akrablarımla çok iyi kendi sulalesiyle iyi diğil 
(410 puan) tarafından
Bizimle aynı sanırım
(8,231 puan) tarafından
Aynen canım sevmiyo akrablarını şuan bı arada abisiyle konusuyon
0 oy
(4,517 puan) tarafından
Bence damat kaynana geneldw daha ıyı oluyor. Bizim annelerımız eşleeımızle ıyı olmamızdan başka bişey beklemıyoe cunku. Erkek annelerı kanunı doğurmus gıbı cok sey beklıyor. Sonea gelınler kötğ oluyor. 
tarafından
Aynen bazıları için geçerli
(410 puan) tarafından
Benim kaynana kendi oğlunu bile sevmiyor ki benle kızımı sevsin
(4,517 puan) tarafından
Benım kaynana da eşimşn abısıni sevmez. Beni sever mı sevmez mi cok da umrumda değil eşim sevıyor der heo ama brn hıc sevmıyorum.
0 oy
(532 puan) tarafından
Kaynana gelini eleyelim en başta bence:) diğerlerinden damat kayinvalide diyorum
(410 puan) tarafından
Sizde hangisi
0 oy
(8,977 puan) tarafından
Valla ikimizde iyiyiz biz büyüklerimizle sorun yaşamadık ikimizde ha benim eşimin ailesiyle sorunlarım oldu onda da diyologa girmem eşime söylerim o konuşur şöyle diyim 10 üzerinden puanlama yapsam eşimle ailem 9 benimle eşimin ailesi 6 7 falan 
0 oy
(665 puan) tarafından
Bizde iki tarafta iyi kimsenin kimseye kötü lafi sözü yoktur  Allaha şükür 
(410 puan) tarafından
Şanslısınız
0 oy
(15,303 puan) tarafından
Kayınvalide damadı kendine rakip görmez ama kaynana gelini kuma olarak görür. Bazı yörelerde kadın tarafına değer verilmiyor maalesef o ailelerde erkek kızın ailesine saygısız mesafeli olabiliyor 
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Eşim annemi sever babam çok muhabbet etmez kimseyle kılasik kavgasız sorunsuz damat kayınbaba ilişkisi kayınbabamda ilk başta saçım açık diye beni istemedi oğluna evleneceğiniz güne kadar hep surat yaptı laf demedi ama belli etti şimdide pamuk gibi bana ağzı çok duâ lı eşime hep tembih eder aman üzme karını bize çok sahip çıkıyor bize çok saygılı diye biz de iyi anlaşırız zaten eşimde laf söyletmez bana zaten 
(410 puan) tarafından
Baya şanslısınız
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Bizde annemle eşim de iyi benle de kaynanam iyiyiz. Ama genel olarak damat kaynana arasi daha iyi
0 oy
(100 puan) tarafından
Annemin de eşimden dahil 3 tane damadı var ve oğlundan asla ayırt etmez hiç birini ve damarları da çok sever annemi 3 ü de . Eşim annem için çok dua eder her gün işten eve gelir Ayşe annemi aradınız mı konuştunuz mu hadi arayalım der. Yani kendi annesini bile ben derim öyle arar.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 898 göst.
+2 oy
56 cevap 1,470 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 603 göst.
0 oy
7 cevap 561 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,277 puan) tarafından soruldu

397,482 soru

11,888,166 cevap

36,007 kullanıcı

...