0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

Merhaba kizlar. Ben Antalya varsakta yasiyorum. Paketleme isi diye bir sey var internette ama oradan bas vuru oluyor numara falan yok. Bir kac tanesine yazdim ama hala tik yok. Bilgisi olan varsa yardim etse sevinirim. Evde oturuyorum tum gun sikiliyorum e tabi eve katkimda olur hic olmazsa. 

1 cevap

0 oy
(137 puan) tarafından

Onlara inanama canm boş ordakiler daha once bnde basvurdm ama kac yil oldu hala geri donus yok yalan yer onlar cevrende yapanlar varsa onlarla irtibata gecebilirsn 

(545 puan) tarafından
Aynen canim onlar yerine nakit up ve ceomaxi kullan daha ii en azindan kazanclarin veriliyor buralarda. Cepmax icin referans no 87626908316 . Dusunursen kullanabilirsin
(7 puan) tarafından
Iste cevremde yok ki oyle birileri. Ya hem evdeyim tum gun bos bos oturuyorum. Hem de cox pahali her sey hic olmazsa esimede yardimci olurum diye varsa oyle sey yapayim diye dusundum.
(7 puan) tarafından
Siz dediginiz de de tc numarasi  falan istiyo ya biraz cekindiriyor beni. Birfe ben yabanciyim esim turk sonra sorun cikar diye korkuyorum. Cok tesekkur ederim kullanirsan senin yaxdigin sifreyle girerim tesekkur ederim yinede.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Duygu_cuk (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
0 oy
1 cevap 36 göst.
0 oy