0 oy
975 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar annemlere geliyorum. Nedense çocuğum ona batıyor. Kim görse ne kadar akıllı çocuk der. İllaki şımardığı oluyo ama genel olarak zararı yok. Simariklik yapıyor mesela makyajlarini sürmek istiyor. Babamin sigarasını alıp kaçıyor. Kül tablasını döküyor. Annem babam bana gel gel diye yalvarıyor buda biz gelince mutlaka bi sorun çıkarıyor. Bugün de mutfakta tost yiyordu dedim kızım sende git otur teyzenle ye dedim. Ağzında çikolata vardı. Ağzındaki çikolatayı masaya koydu elini tam ekmeğe atiyodu. Kız kardeşim bırakmadı. Sen benim midemi bulandirdin bende sana vermiyorum diye bağırıyor çocuk da kendini yerlere atıyor. Bende en son bağırdım bı parca ekmektir ya ver çocuğu ağlatma dedim. Al al catladiniz mi agzindakini çıkarmış oraya koyuyo midemi bulandiriyo bilmem ne diye saydiriyo bende dedim b.ok mu koymuş sanki çocuktur nolmuş sanki dedim laf dalaşına girdik en son gitti odasına girdi onun korkusundan annemlere gelemiyorum ya bıktım vallahi 23 yaşına gelmiş evlenmiyo çalışmıyo annem evlensin de kurtuliyim diyo

31 Cevaplar

0 oy
(6,276 puan) tarafından
İyide herksesin miğde yapısı bir deil migdesi bulanmış olabilir bu konuda kardeşin çok hakli
-Reklam-
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Allah sabır versin bende annemlerdeyim ben geriliyorum oğlum huzursuzluk cikariyo diye ama ne annem babam ne kardeşlerim hiç bişey demiyorlar bi kaç kez eline vurdum babam bana kızdı geçen oğlum kardeşimin yatağına isemis kardeşim hicbisey olmaz sic oğlum ben yatarım dedi küçük kardesim desen benden iyi oyaliyo hiç öyle tiksinmediler bu zamana kadar erkek haliyle normalde tiksinir bezlerini falan hep o attı bu zamana kadar 
0 oy
(607 puan) tarafından
Cocuk hani cocuktur da 23 yaşında eşek kadar olmus kız cocukla ne cocuk oluyor yarin birgün kendi evladı da oldugu zaman paşa paşa anlar yaptiklarını.Çocuk dusunememıs cikolatayı masaya koymus insan gibi bak teyzecim oyle yapma yanlis vs seklinde anlatabilir cocukla çocuk olmak yerine.Çocukla iddalaşması çok sacma insan yegenınden tiksinmemelı ayrıca canın bir parcası yani o kız normal degil bence kendi icindeki dusunceleri o sekilde dısa vurması da garip gitmeye devam ederseniz cocugunuzu uzaklastirin kardesinizden ayni odada bile bulundurmayın gerekirse cok rahatsiz oluyorsaniz da bi sure gitmeyin ısrar ettiklerindede soyleyin sebebini açık açık onun anne babasının eviyse sizinde anne babanizin evi evlendigi zaman o eve gittiginde kendi yabancilık ceker zaten allah pjsman eder ama aşırı derecede kiskanclık var bence insan yeğeninden tiksinmez sonuçta ne olursa olsun mesafe koyun bence
0 oy
(598 puan) tarafından
Ben de oraya gidince 17 yaşındaki kardesim kıskançlıktan bana ne yapacağını şaşırıyor . 24 yaşındayım.  Evlendim diye yabancı oldum gibi muamele görüyorum . 

Annem bana bişey alsa delirir . Kavga eder burnumdan getirir her seferinde öyle . Sırf annem için gidiyorum katlaniyorum. 
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Teyzesini yaptığı hiç doğu değil çocuk senin çocuğun sen verirsin terbiyesini 

Sende ver terbiyesini uyar güzelce ne yanlisnne doğru kimseyi laf sahibi etme çocuğuna 
0 oy
(612 puan) tarafından
Ban onun için ailemi görmekten vazgeçmezdim orası onun kadar seninde evin evet çocuğunun yaptığı doğru değil ama bu şekildede konuşulmaz o çoçuk sendemi çocuksun teyzem onu peçeteye koyalım atalım ellerimizi yıkayalım önce dersin peçete verirsin çocuğa böyle öğrenir çıcuk midemi bulandırdın ne terbiyesiz benim kardeşim olsa defol git derdim acıkçası kardeşimin çocukları için ölürüm ya bezini bile değiştiririm kendi evladım gibi görürüm yaşıda ergen değil yani boşver takma
0 oy
(362 puan) tarafından
Sende kardeşinden daha betersin kusura bakma lafların laf değil yemeğe b..ok denmez
0 oy
(13,250 puan) tarafından
Herkesin midesi aynı değil bulanması heyet normal bir durum bu konuda kardeşin haklı 
0 oy
(19,799 puan) tarafından
Öğretmelisin yapmaması gerektiğini kardeşinede bağırmaması gerektiğini bildirmen lazım
0 oy
(395 puan) tarafından
Cnm okudum ve en çok takildigim yer evlensede kurtulsak demen olmuş aslinda en büyük yanlış bunu kullanmaniz annenle beraber çünkü o teyze olarak küçüğüne öyle davranıyorsa sizde onun büyükleri olarak ayni sekilde ona davranmış oluyorsunuz yani kendine yapılmasını istemediğin bişeyi karşıya yapmamak gerek evlense esiylede Boyle sorun yaşasa yine donup gelip annesinin babasinin kapısını çalacak yani onun evlenmesini bi kurtuluş gibi görmeniz çok yanlış 

İkinci olarak çocuğum çok akilli demişsin ama yaptiklarinida saymissin kultaplayin içimdekini dokuyor makyajlarini surmek istiyor diye simdi çocuktur ne yapsa yeridir diye bi tabir vardir ama iste o öyle hak verilecek bi sözde degil aslinda eğitim mutlaka küçük yasta sizinle başlayıp ileriki yaşta okulda devam edilmesi gereken birşey kiz kardeşin bekar hani evli olur onunda çocukları olur ve seninkine akilli denilir tabiri caizse herkes icinde o zaman evet yine yanlış bi dusunce olur  kıskanıyor demek için  ama eee hadi o zaman belki diye biliriz ama daha bekar bi genc kizdan bahsediliyor ve çocuğumu kıskanıyor diyorsun 
0 oy
(2,856 puan) tarafından
Hala kardeşim demem ben ona. Yani bana terbiyesizlik yapsa evet anlarım ama kızıma asla. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 389 göst.
0 oy
8 cevap 389 göst.
0 oy
2 cevap 107 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zehra yasin art (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 755 göst.

397,321 soru

11,883,454 cevap