0 oy
380 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar dün annemlere gittim erkek kardeşim de evdeydi 14 yaşında kendisi ona sarıldım öptüm o da aynı şekilde sonra bana abla sen bebek kokuyorsun ne güzel dedi çok tuhaf oldum ilk defa biri bana böyle bir şey söyledi Annem de aynı şeyi söyledi sonradan. neden olur ki acaba bu bilen var mı :D bişy falanda sıkmadım parfüm vs. bebeğim olmadan bebek kokuyormuşym :D

31 haftalık hamişim 

8 Cevaplar

0 oy
(3,552 puan) tarafından
Cok normal kuzum hormonlardan hamileyken koku değişiyor. Bana da öyle diyordu eşim kiz kardeşim 
-Reklam-
0 oy
(13,016 puan) tarafından
Eşim de bana derdi hep bebe doğunca o koku geçiyor ☺️ b
0 oy
(15,699 puan) tarafından
Evet o koku oluyor ya özellikle göğüs bölgesinde sanırım sütten 
0 oy
(2,688 puan) tarafından

Eşim bunu bana çoğu zaman söyler bu bebek kokusu nedir bende bilmiyorum anlayamadim:D:D hamile olmadığım halde eşimden çok kere duydum.

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Eşimde bana sürekli soyluyo eşime diyorum atma daha bebek gelmedi bile diyo vallahi bebek gibi kokuyosun  çok mutlu oluyorum  çok hoşuma gidiyor bizimde 36 haftalık ☺️
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Tatlım artk sütün göğsünde kokman çok norml :) kardeşinin bunu farketmesi de ayrıca güzel olmş maşallah 
tarafından
Evet kardeşim fark etti İlk defa o kadar tuhaf oldum ki ama eşim farketseymiş ilk keşke diyorum eşimden duysaydım daha çok mutlu olurdum sanırım
(1,389 puan) tarafından
Bende şahsen kardeşimden duysam mtlu olurdm hrlde bilemedim şimdi :)
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Aynısı eşim bana derdi canım. Hamileliğimin sonlarında yeni doğan bebek gibi kokuyorsun diye bende zorla doğurtcan beni derdim. Artık hormonlar süt üretiminden alakalimi bilmiyorum.
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim sutun akmaya basladiysa o koku oluyor bende bugun farkettim sutum hep akiyordu bugun kokuyu hissettim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 376 göst.
0 oy
8 cevap 266 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 110 göst.

379,931 soru

11,373,483 cevap

34,855 kullanıcı

...