0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ulaş a bugün LCW dan şapka aldım takmadı . Eline aldı. Yolda atmış biryere geç farkettik . Aradık bulamadık Daha etiketi üstündeydi  . Kızlar bu çocuk eline gelen herşeyi atıyor ne zaman bitecek bu davranışı geçen annem de 200 liraya küçücük araba aldı alma dedim aldı onu da akşam elinden fırlatmış dışarda nereye düşürdüğü belli değil geçen sene öyle yapıyordu bıktım artık sinir hastası olacam kanserden ölücem en sonunda 

9 Cevaplar

0 oy
(4,515 puan) tarafından
Dışarda bışey vermıceksın canım mecbur. Bı süre rn azından unutana kadar 
tarafından
Kıyameti koparıyor vermeyince de çok yoruldum inan ki çok yoruldum
-Reklam-
0 oy
(4,471 puan) tarafından
Benim oglanda uzaktan kumandali arabasinı balkon atmisti alali daha 1 hafta anca olmustu onun oncesi havuzuna atti hemen sildim gunese koydum kurutmustum gecen kafama rimeli firlati ondan once demir arabasini alnima.cat demisti oglan cocuklari boyle oluyor sanirim dün günes kremini almis pazara gidicez diye ustumu degistiriyordum sen al kremi ac koridor halisina dök bugunde biskuvilerini yatagina dokmus evide yeni sildim.süpürdum hergun yeni birsey goruyorum
tarafından
Ayy benimki de misafirlikte rolon bulmuş yanaklarına sürmüş
0 oy
(4,347 puan) tarafından
Bizim ne bulsa balkondan atıyor ya biz inene kadar çocuklar alıp kaçıyor ya da kırık bir şekilde buluyoruz imkanı olsa bizi kaldırıp atacak :) 
0 oy
tarafından

Biz kaçıncı emziği aldığımızı bilmiyoruz :D daha 11 aylık 

(1,656 puan) tarafından
Komşum kaybetmis olmasaydı ilk emziği kullanırdık daha ilk oğlumda da aynı üzerine basıp kirmistim 2 emzik kullandık sadece
tarafından
Vallaha mi :D bizim velet ağzından çıkarıyor atıyor ve evde de bir 4 tane falan vardır, içinde bide su toplanması gibi şeyler olunca da yeniliyoruz biz
0 oy
(4,838 puan) tarafından

Benim kızda tam tersi elinden asla bırakmaz. Uyuduğu an bırakır ve uyanırsa kıyamet kopar. Her çocuk farklı işte :) 

0 oy
(426 puan) tarafından
Oyuncak filan verince bişeyle bağla elbiseye filan ama ipi kısa tut boynuna biyerine dolanmasın. Benim yeğenim de sıfır ayakkabının eşini atmış ayağından ablamın içine oturmuş çok pahalı almıştım hiç giymeden attı diye kaç yıl olmuş aklında daha. 
0 oy
(14,896 puan) tarafından
Kız oda bişey mi benimki çikarip ayakkabısının tekini atmişti hemde iki kere. Birinde buldum birinde bulamadım. Ayakkabıda ucuz bişey değildi. Bulan kişinin işinede yaramaz tek ayakkabı ama bulup almışlar işte. 
tarafından
Ay ay aynı kız dün mezarlığa gittik çeşmede beş kiloluk bidona su dolduruyorum çorabı çıkarıp birini bidonun içine diğerini de havuza atti
tarafından
Sabah çayın içine domates atar zeytin çekirdeklerini atar sürekli bir de müdahale halindeyiz dikkat etmesek daha kim bilir neler yapacak ay bir keresinde tarhana yapmıştım sofra kuruyorum içine kepçeyi bir daldirdim eşimin telefonu çıktı :D ayy üç tane çatalı kaşığı da atmış çorbaya yani
(14,896 puan) tarafından
Valla aynı özellikteler. Zaten yemek yemiyor birde kahvaltıda su ister. Bardağın içine zeytin doldurur. Çekmeceyi boşaltmış tüm kaşıkları kendi odasindaki çekmeceye taşımış. Telefon olayı çok kötü olmuş ama sizde :(
tarafından
Ama telefon çalışıyor Allah'tan bir şey olmadı :Day zaten o çatal kaşıklari o yüzden tezgah üstüne koydum
(511 puan) tarafından
Yok artık
0 oy
tarafından
Benimki de öyle aman ben saldım artık mükemmel bir şapkasını kanala atmıştı şuan o şapka ultraviyole 1500 lira biz o zaman 400e almıştık ah ah evde koltukların düğmelerini söktü dişiyle şimdi de benim defterimi köpek gibi ağzında gezdiriyor sandalyeleri çatalla hep deldi masanın kıyılarını ısırıyor kaç tane kıyafetini ısırdı deldi aynı şekilde perdeler delik deşik ya insan perde neden yer ki neden 
(1,806 puan) tarafından
Ayy ne kadarlık ki
tarafından
3 yaşına girecek
(1,806 puan) tarafından
Benim kız başımın etini yiyor sadece ama bunları okuyunca aman onu yesin dedim :)))
tarafından
Yâ baş eti yemeside var tâbi :D
(1,806 puan) tarafından
Allah bol sabır versin:))
tarafından
Valla kalmadı ki deli divane bağırıyorum bana mısın demiyor
0 oy
(1,806 puan) tarafından
Ayy çok zor valla bence biz en zor zamanlarindayiz :)) herşeyi yapıyorlar ama tam anlamıyorlar da yapma etme demekten akşama kadar dudağımı ısırmaktan bir hâl oluyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 410 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 980 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 466 göst.
0 oy
16 cevap 734 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,038 puan) tarafından soruldu

397,312 soru

11,883,285 cevap

36,003 kullanıcı

...