0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Eşim şantiye şefi Instagramina iş yerine bir erkek arkadaşını eklemiş daha sonrada iş ortamında şefin instagrami vs diye konu geçmiş bı kac kişi eklemis örnek vereyim beş erkek iki kız l. Kızlardan birini biliyorum sürekli bahsediyor ama diğer kızın adını bir kere bile doğru düzgün duymadım ben silmesini istediğimi söylediğimde ben şefim vs birini ekleyip birini ekleyemem gibi bişey yapamam duysa başkaları da ekleyecek dedi bende dedim ki sen şantiye şefi olup yaptığın işi vs paylasmiyorsun kişisel hesap istediğini de ekler silersin buna kimse neden diyemez dedim sizce ben yoneticiyim orda yapamam olmaz vs diyip sinirlendi sonrada kendi kendine Instagram kapattı bende bunda bir b..luk ararim ben kusura bakma dedim silerim demek bu kadar zor olamaz dedim sizce abarttım mı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bulundugu yerde şefse ve bu kadinlarla ortak calisiyorsa esin hakli ama kadinlarla bir isi yoksa sen haklisin
(58 puan) tarafından
Eşime orda bir kız yürümüş kendi ağzıyla dememiş ama hissettirmis kız öyle diyeyim sonra bu diğer eklediği kıza demiş hani çocuk konusu aç bu kız bana sanki yaklaşmaya çalışıyor öyle kız konuyu açınca AA siz çocuğunuz mu var olmuş Instagram da ne ben ne çocuğum ne de evli olduğuna dair bir iz var ve aynı odada çalışmıyorlar
(1,045 puan) tarafından
O zaman birlikte profil resmi koy bence ya da duruma evli mutlu cocuklu yaz
(58 puan) tarafından
Yapmıyor sefmis erkekler varmis karısını koyamazmis bizde herşeye bir cevap var Twitter'da kız arkadaşı yazıyordu eski zar zor baş harfimi koydurdum
(1,045 puan) tarafından
Yok ya o zaman kari da var ne yapacagiz
(58 puan) tarafından
Şimdilik kapattı yine bir gün açılacak hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(205 puan) tarafından

Yani çok abartmışsınız iş yerinde ekliyorlar sosyalmedya artık bu şekilde hani uygunsuz bir durum görürseniz el atardınızda kısıtlayınca oda tamamen kapatmistir ama açar merak etme:D

(58 puan) tarafından
Daha önce eski sevgilisiyle konuştu kapattı acmiycam dedi vs vs kaç oldu bencede açar
(205 puan) tarafından
kız eski sevgilisle ne konusmus bu kadarda rahatlik fazla en iyisi kapatması sesini cikarma kalsin
0 oy
(11,292 puan) tarafından
Yani calistigi ortamda insanlarsa bunlar. Birini ekle birini sil diye birsey tabiki olmaz. Ya kizlari tamamen cikarip eklemiyorum diyecek ki onu basta yapacakti yani ekle sonra sil sacma bence. Bende çok erkekli ortamda calistim çokda ekli arkadasim vardi ki hala var yani esimde bisey demez
(58 puan) tarafından
Bende onu dedim kızları ekleme erkekler tamam sana gelip de niye demezler vs dedim yada hiç eklemeyecektin senin kişisel hesabın dedim ben hoşlanmıyorum sanırım biraz da hormonluyum
(11,292 puan) tarafından
Yani ama onu baştan yapacakti simdi kizlari cikarmak sacma degilmi :) hani resmen esim izin vermedi cikiyorum. Yada profilinize baktim ciktim gibi
(58 puan) tarafından
Valla desin eşim istemiyor Allah alla bende çalıştım ekleseydim milleti ben eklemiyorsam saygı duyuyorsam o da yapmasın cok geri kafalı olmaya başladım belki ama inanın iş yeri değil evlendirme dairesi orası kimin eli kimin cebinde belli değil
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Aslında çok geri kafalı insanlar değiliz ama benim hesabımda akrabalar hariç erkek yok . Eşimin hesabında akrabaları hariç kız yok . Benim erkek arkadaşım yoksa eşimin de olmamalı . İş yerinde tabiki iş sohbetleri olur selam alınır verilir . Ama Instagram özel bişey herkes gelmemeli . Bu kadar abartmissa bende bişey ararım . Sen istemiyorsan silerim senden önemli mi demesi lazım halbuki.
(58 puan) tarafından
Hah bende onu dedim yani yüzüne gelip de şefim niye çıktınız dedi derse ayrı bişey ararım hayırdır senin sayfanda mi yatıyor da takipten çıktığını anlayacak ben özellikle oturup da kim silmiş kim şey yapmış diye incelemem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 477 göst.
5 Ekim 2020 Aile kategorisinde Meryem.7 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 381 göst.
0 oy
20 cevap 751 göst.
0 oy
7 cevap 166 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

397,243 soru