0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (235 puan) tarafından

AYDIN Aydın Aydın Aydın Günaydınnnnn ❤️image

kalkarken zorla kalkıp sonrasinda uyuyamayan kimler :)) Evet bu saatte eşim kahvaltı yaparken çay içip çenem durmaz bıdı bıdı konuşuruz eşimi gönderip bir çay daha içip oturyorm sonrada yatağa ilişiyorum en çokta bu saatleri seviyorum :))

6 Cevaplar

0 oy
(6,534 puan) tarafından
Şuan bende kahvaltı hazırlıyorum aramızda ki tek fark eşlik etmiyorum :D eşim varken gözümü zor açıyorum o gittikten sonra da zor uyuyorum 
(235 puan) tarafından
Ben hep oturuyorum akşamdan oğlum babamın kahvaltısina uyandır diyor uyandığında sesten kızım uyanıyor eşim giderken Allah'ım birde onları uyut tekrardan bende eşime kızıyorum sessiz ol diye ben tekrar yatsam eşim yanıma gelince uyandıck en iyisi ben gidene kadar uyumam diyorum ;))
(6,534 puan) tarafından
Bende oturuyorum yanında da yanında zor açıyorum:D o giderken kapıyı felan usulca kapatıyorum aynı çocuklar kalmasın diye :D
-Reklam-
0 oy
(4,017 puan) tarafından
eşim kendi kalkip  kahvaltı  yapar çünkü o erken kalkıyor  ama bugün kendim  kakdim  bir türlü tekrar uyuyamadım  afiyet olsun 
(235 puan) tarafından
Ay yok kız benim eşim bn hasta olunca anca kendi kalkar evlendiğimizde eşim eve gelemiyordu görevden dolayı o yüzden içime oturmuştur kahvaltı yapamamasi tayinden beridir hamdolsun evimizde ben seviyorum
(4,017 puan) tarafından
evliliğimizin  ilk yılı  2 kez hazırladım eşim izin  vermedi  ben hazirlarim  diye kahvaltı yapıyor  kaldırıyor  sofrayı  sonra okula gidiyor
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Çok fazla yapamasam da seviyorum ben de eşimle birlikte muhabbet ede ede kahvaltı yapmayı
(235 puan) tarafından
Rabbim daim etsin inşallah bende aşırı derecede seviyorum esiminde hoşuna gider karı koca güle güle konuşuruz ise yolcularim aksam yine öyle çok şükür rutin nimettir Rabb'im daim etsin anne baba mutlu olunca çocuklarda öyle oluyor benimkilerde bidi babalarını rahat bırakmazlar akşam konuşturmuyolar bizi anne bir dur ben babamla konuşucam diye 1,5 yaşında kızım var konusamiyor ama babasının yüzüne eğilip bakıp bakip sebeklik yapıyor hopp onu sev öbürünu dahil et kıskanmasın diye konu kapanıyor gelde konuş ))
(8,040 puan) tarafından
Evet iki çocuklu hayatta tabi daha da zorlaşıyordur sohbet muhabbet. Rabbim hepsine sağlıklı sıhhatli ömür versin ❤️
0 oy
tarafından

Aaa sen bensin ya :)

Bir bardak daha içip yaticam oglusum uyurken uzanirik :)

0 oy
(1,168 puan) tarafından
Çay mı içsem ortalığı mı toplasam yoksa yatsam mı bu üçlü arasındayın
0 oy
tarafından
6 bucukya kalkıyor o saatte kahvaltı yapmayı sevmez o yüzden hazirlamiyorum ama bebem 7 de uyanıyor o yüzden uykusuz gözlerle bakıyorum bu posta

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 250 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 126504012 (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
+1 oy
6 cevap 362 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,796 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 295 göst.

397,284 soru