0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (882 puan) tarafından
Bebeğim 14 ayı doldurdu ara öğünlerine ya meyve veriyorum yada yoğurtlu karışımlar yapıyorum öğünleri normal bizler gibi yiyor ama ara öğünleri çok kısıtlı geliyor bana. Her meyveyi yemiyor fikirlerinize ihtiyacım var

6 Cevaplar

0 oy
(1,262 puan) tarafından
Bu aralar hiç birşey yemiyor hava sıcak yerse bir yoğurt oda yerse akşam yemeğini de bıraktı 
(882 puan) tarafından
Yemekleri birlikte yiyormusunuz. Bizim tek kuralımız bu o yiyecekse bende yiyeceğim mutlaka ek gıdaya başladığımızdan beri böyle
(1,262 puan) tarafından
Tabikide mama sandalyesi masada bizle oturur hep dün sofra aldı yerde TV karşında yemek istedi bizde yemekleri yere taşıdık hep birlikte yiyelim diye tabakları birbirine döktü ortalığı mahvetti oyuna çeviriyor hep
(882 puan) tarafından
Bizimkide yerde aynısını yapıyor maalesef annemlerde öyle yiyelim dedik mama sandalyesi yoktu hepimiz yağ içinde kaldık sofrada.
-Reklam-
0 oy
(10,684 puan) tarafından

Benimki 14 aylık normal öğün bile yemez kaldı ki ara öğün. Neler yiyor yemeklerde değişik tariflerin var mı canım:) soruya karşı soru gibi oldu ama 

(10,684 puan) tarafından
Benimki yemiyor ya Allah sağlık versin ama yemeyen çocuk zor 9 kilo
(882 puan) tarafından
Kesinlikle öyle yemeğen çocuk çok çok zor kardeşim öyleydi bilirim
(882 puan) tarafından
Doktor kontrollerini yaptırdınızmı kilosu için bişey dedimi bana düşük gelmedi çünkü kilosu. Birde demir eksikliği iştahsızlık yapıyor bunu biliyorum biz hala demir ilacı kullanıyoruz 5 mg
(10,684 puan) tarafından
2 aydır sürekli hastalar adenovirüs rotaviris atlattık 2 hafta iyileşince öksürük grip düzelir gibi oluyolar sonra yine aynılar 11.5 dan 9a düştü iki ayda
(882 puan) tarafından
Yaaa kıyamam hastalık çok zor çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın. Zaman çok kötü saçma sapan hastalıklar var hepte bizleri buluyor rabbim uzak eylesin hepsini ailemizden
0 oy
(227 puan) tarafından
Kızım 18 aylık bizimle aynı çok yemiyor artık bu havalarda cacık salatalık meyve falan yedirmeye çalışıyorum
(882 puan) tarafından
Cacık çok seviyor bizimkide şükür sağlıklı bişey
0 oy
(205 puan) tarafından
patatesle yogurdu karistirabilirsin
(882 puan) tarafından
Haşlama olarak dimi
tarafından
Evet çok güzel olur veya havucu da hasla o da fikir
(205 puan) tarafından
evet haşla çatalla ez yada blenderden çok güzel oluyor doyurucu
(882 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben muhalllebi aldım elmalı armutlu Penelope sayfasından puding falan aldim onlar çok iyi onun haricinde elma muz yoğurt 
(882 puan) tarafından
Organik ürünler mi peki içerikleri iyimi dersiniz
tarafından
Vallahi ben çok memnunum özellikle çorbaları organik evet hani şey düşün unut tarhanası olur ya kırmızı hani pratik çorba yağı döküp üzerine bir kaşık ondan bir su bardağı şeklinde pişirip çocuğa hemen hazır kolay o şekil düşün yani araştırabilirsin Instagram sayfaları da var annelerin kolaylığı bence
(882 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hemen bakacağım
0 oy
(680 puan) tarafından
benim bebeğim 11 aylık genelde organik bebek bisküvili meyveli yoğurtlar yapıyorum onları yiyor bazende sadece meyve yiyor 2 çeşit 
(882 puan) tarafından
Dışardan çok tatlı duran ama içeri girince delilik birşey yaşıyorız anne olmayı bazen meyve yedirdiğimde acaba hatamı yapıyorum diye sorguluyorum. Oysa bizler şerbetli su ile büyümüş insanlarız dimi. Ah şu annelik
(680 puan) tarafından
Tabiki öyle canım annelerimiz çaya ekmek doğrayıp yedirirlermiş yokluktan bizler avokadosundan tut muzuna meyvesine herşeyine kadar yediririyoruz çok şükür neden hata yapasın hiç kafana takma böyle şeyleri öylede büyüyor böylede büyüyor çocuklar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 290 göst.
0 oy
4 cevap 364 göst.

397,302 soru

11,883,103 cevap

36,003 kullanıcı

...