0 oy
446 göst.
önce Diğer kategorisinde (148 puan) tarafından
Eşimin kardeşi doğum yaptığım zaman aramayıp çocuğun durumunu sormayip bir tane patik almış güya birisi vermiş onu eşime whatsaptan atıyor yeğenimin ayakları üşümesin diye o dönem çocuğum hastanede yattı beni aramayıp eşimi yaglamaya çalıştı siz olsanız gösterir misiniz veya yeğenim demesine izin verir misiniz samimiyetsiz insana eşimde hep ondan taraf oldu ben hastanede çocuk yatiriyorum çalışıyorum ben diye gitti kardeşiyle gün içinde 50 dk konusuyor siz böyle eşe görünceye nasıl davranırsiniz dalga geçecek kişiler şaka kaldiracak durumda değilim samimiyetsiz insan istemiyorum ben ya 

13 Cevaplar

+7 oy
önce (120,246 puan) tarafından
o esinin kardesi seni aramak zorunda degil kardesinu aramis oda yeter ayrica cocugun tum haklari sende degil babasida senin kadar o bebegin sabibi baba isterse gosterir sen ben gostermek istemiyorum desen ne olurki
önce (2,009 puan) tarafından
Gel kız anlından öpücem. Daha öncede ben yazmıştım buna benzer. Konuşmuyorum çocuğu göstermicem filan diye destek aramıştı biri. Kendi görüşmüyor çocuğun halası kan bağı var can bağı bağı var. Görüşmezsen görüşme çocuğu yakın arabasından uzaklaştırmak bana o kadar saçma geliyor. Kendi aralarında ki problemi çocuklara da yansıtıyorlar ya acayip sinir oluyorum. Tamam çocuk senin olabilir ama böyle hakları olduğunu düşünmüyorum ya.
önce (120,246 puan) tarafından
hala gormek istemez babanne dede gormek istemez eyvallah ama onlar gormek isterken annenin gostermiyorum demeye hakki yok anneyle es ailesi arasinda ne olursa ne olmussa olmustur bu durum dunyaya gelem cocuklari kullanmasini gerektirmez cocuk onlarin dna sini tasiyo kanlar genler bir ne kadar gostermeyebilir sikayet etseler bile horme haklari var☺️ bu post sahibinin es ailesiyle problemi cok buyuk surekli yaziyo soyleyimce kiziyo ama sorununu kendi cozsun cocuklsri boyle seylere alet etmesi cok yanlis
önce (2,009 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın.
-Reklam-
+1 oy
önce (341 puan) tarafından
Yine gorumce ve yine sen. Canım yapma ya .
önce (148 puan) tarafından
Yorumunu yaz geç canım sende düşüncen nedir
önce (341 puan) tarafından
Gorumceni sal.
+1 oy
önce (108 puan) tarafından
Aynı havadan bizde de var geçen sene düşük yaptım sormadı 18 gün önce doğum yaptım yine aynı eşime söyledim konuşma cocuk seninde çocuğun valla konuşmuyoruz eşim ve ben onunla çünkü kendi kötü biri herkese öyle meseleyi koyduk yani 

Ha eşim benimle aynı fikirde çünkü söyledim beni eşimi çocuğumu bilmeyen her kim olursa olsun  mesafe koyarım eşim ondan taraf olsa bu sizin bir değeriniz yok demek oluyor ki asla kabul etmem
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Geçen gün sizde kayınvalide olacaksınız diyen sizdiniz galiba sizde hala olabilirsiniz abinizin yada kardeşinizin eşi size aynısını yapsa hoşunuza gider mi
Yani benim oğlum büyük halasıyla hiç tanışmadı görmedi yüz yüze küçük halası da ilk zamanlar hiç gelmedi biz görüşmüyoruz diye abisiyle konuşuyordu ve bu benim umrumda değildi çünkü çocuk ortak sadece annenin değil
Ortak ama zararlı insanlardan korumak bize düşer
Babası zararlı görse 50 dakika telefonla konuşmaz sanırım
Kardeşi ya laf kondurmuyor ki diğer abileri ablası hayatından çıkardı bunu bize sardı sürekli bizle hayatimizda
İşte bende onu diyorum o kardeşi ise diğeri de evladı eğer kardeşinin zararlı biri olduğunu düşünse ne kadar kardeş olursa olsun evladına yaklaştırır mı
0 oy
önce (1,083 puan) tarafından
Ben 2 defa tüp bebek tedavisi gördüm. Ne eltim ne kaynım bir gün olsun nasılsın diye sormadı. Doğurdum gene sormadı. Ama onlar kayinvalidemlere gelince eşim kızımı da alıp çıkıyor hemen onlar da seviyor oynatıyor. Hicbir zaman düşünmedim gorusturmeyeyim görmesinler filan diye. Heee o hamile kalırsa ben de onu arayıp sormam olur biter.
0 oy
önce (754 puan) tarafından
Sana ciddi anlamda tavsiye verecem dalga falan geçmiyorum. Sen görümce konusunu takıntı haline getirmişsin tedavi olmanı öneriyorum 
0 oy
önce (133 puan) tarafından
Yani senin yeğenim demesine izin vermemen bir şey değiştirmez canim. Çünkü senin izninle yegeni olmuyor. Bir de lohusa misin bilmiyorum belki o yüzden bu kadar detaylı düşünüyorsundur ama bazı insanlar birbirine çok soğuk davranabiliyor normalmiş gibi. Onun dışında seni görmeye gelmek zorunda diye bir şey de yok. Yapacagin en fazla aynısını yapmak olur. Onun ziyaretlik bir durumu olur gitmezsin aramazsın da. Eşin arar olur biter. Sonuç olarak göstermeyecek kadar kötü bir durum yaşamamissiniz. 
önce tarafından
Duygularıma tercüman olmuşsunuz. Aynısını yazmaya gelmiştim
0 oy
önce (4,201 puan) tarafından
Bı zararı olmamış ki sana da bebegıne de. Bosver yanı aramazsa aramasın. Hala deyıncce nolcak nr desın 
0 oy
önce (270 puan) tarafından
Böyle insanları sallamamak yokmuş gibi davranmak... Tek çözüm bu
0 oy
önce (17 puan) tarafından
Kendi problemlerinize çocuklarınızı karıştırmayın lütfen sen görümcemle anlaşamıyor olabilirsin  bunun cezası olarak çocuğunun halasıyla görüştürmemek yanlış bence
Ara bozan huzur bozan pisligin teki nursuz şeytan
Sen görüşmek zorunda değilsin ama eşinin kardeşi ve eşin kardeşi ile iyi anlaşıyor tabii ki de çocuğunu kardeşiyle görüştürmek isteyecek aynı şey senin kardeşin için geçerli olsaydı eşin çocuğumuz teyzesini göremez deseydi kabul edecek miydin böyle bir şeyi
Ben eşimin çevresinde görüşmem yasak olan cok kişi var ki bana eşim görüşme hayatından cikar dedi ben çıkardım o da aynı şekilde yapması lazım vefa karşılıklı
Senin hayatindan çıkardığın kişiler arasinda kardeşin var mi?
0 oy
önce (13,998 puan) tarafından
Bir düşün bakalım kocan sırf senin ailenden birini sevmiyor diye çocuğumu ona göstermem diyebilir mi mesela annene babana kardeşine ona göre karar verebilirsin ayrıca seni aramak zorunda değil 
0 oy
önce (1,809 puan) tarafından
Valla canım ben kendi kardeşimin eşinle konuşmuyorum kardeşimle de konusmuyorum yani aramak zorunda değilim ama bizim bir gecmisimiz var ama bir şey olmadıysa abisini aramış tatlım bizde onu yapmayanda vardı 
0 oy
önce (629 puan) tarafından
Yani görümcem seni sevmiyor senle konuşmuyor diye neden çocuğu göstermeyeceksin? Ben çocuğu sevmeme gibi biseyini sezmedim sadece seni sevmiyor belli. Ama çocukta onun yeğeni sen aralarina giremezsin canim

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 329 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,213 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 639 göst.
0 oy
2 cevap 127 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,717 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 190 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

386,175 soru

11,546,168 cevap

35,221 kullanıcı

...