0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (162 puan) tarafından
Eşim anne babasıyla her gün konuşur. Her seyimizden haberleri var. Bu kadar sık konusmasaniz, her şeyimizi anlatmasan olmaz mı diyorum. Benim ailem bir şey saklayamam diyor. Esas ailen biziz diyorum, siz ayri onlar ayri diyor. Eşim aramasa onlar arıyor. Bazen kafama takıyorum. Önceden kız çocukları böyleydi. Artık erkekler de mi öyle? Sizin eşiniz nasıl?

40 Cevaplar

+1 oy
(2,687 puan) tarafından
Benim eşimde her gün arar ama evde olup biteni anlatmaz. Öyle havadan sudan. Evde olup biten evde kalır. 
(162 puan) tarafından
Çok özelimizi anlatmaz ama birikimimizi söyleme diyorum mesela ama kurusu kuruşuna söylüyor
(2,687 puan) tarafından
O da evde olan bir durum. Özel ve ya değil evde yediği yemeği bile söylemez. Yemek yicez filan der geçer. Belki o an onlarında canı çeker yapmak zor gelir filan diye düşünür.
(162 puan) tarafından
Ne güzel
-Reklam-
+1 oy
(9,285 puan) tarafından
Anlatıyo ama kaynana kayınbaba karısmıyosa dert etme canım bazıları boyledır. Karısıyolarsa özelimiz bizde kalsın ara konus ama evımızı anlatma de
0 oy
(13,850 puan) tarafından

Eşim işteyken genel de nöbette canı sıkılınca arıyor uzun uzun konuşuyorlar :)

(162 puan) tarafından
Aslında ben de görmesem daha iyi olabilir
(13,850 puan) tarafından
Benim için dert değil evde de arayabilir ama ben tel alınca da uzun konuşuyoruz sıkılıyor kapat kapat diyor :)
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Her dk babası ve kardeşleri ile yananalar ama Allah'a şükür BISey anlatmaz. Ailesi olabilir ama evinde bi mahremiyeti var
(162 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(15,300 puan) tarafından
Her gün arıyor aramasına lafım yok ama bazen fazla detay veriyor çocuk olalı beri Allah'tan muhabbetin konusu çoğunlukla o da ne yediniz nereye gittiniz ne aldınız detayına giremiyorlar 
(162 puan) tarafından
Konuşacak bir şey olmuyor her gün arayınca detay anlatılıyor bu sefer
(15,300 puan) tarafından
Benimki çok şükür uzun kavgalar sonrası terk etti
(162 puan) tarafından
Bunun için kavga ettin ve aramayı azalttı mı? İse yaradiysa ben de yapayım
(15,300 puan) tarafından
Aramayı değil afedersin her pokumuzu anlatmayı azalttı benim derdim de zaten araması değil evde olanı biteni onların sorup bunun da normal görüp anlatması ne yediniz ne pisirdiniz nasıl pisirdiniz ne aldınız kaça aldınız.... Uzayıp gidiyordu sorular
(162 puan) tarafından
Anladım canım bi bakayım ben de
0 oy
(752 puan) tarafından
Kayınvalidem vefat etmiş. Aile binasındayız. Eşim hergün kapıda babası ile saatlerce oturup konuşur. Bişeyde diyemiyorum demem de tek başına kalmış garibim. Benimde eşimde bişey gizlemez anlatır. Gizlenecek bişeyimde yok zaten
(162 puan) tarafından
Bence her çiftin bi şeyleri gizli kalmalı ben bu durumdan hoşlanmıyorum
(752 puan) tarafından
Bende pek beceremiyorum bakma :)   hayranım ağzını açıp tek kelime etmeyenlere
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Eşim asla aramaz ama görümcem 2 saate bı arar maşallah onun evi benim evin içinde gına geldi artık " noruyon duruyom ii ne iş gördün ne yaptın" eşeğin arka bacağı diyesim geliyor bazen 
(584 puan) tarafından
:Dddsssd çok güldüm ya kusura bakma :D
(162 puan) tarafından
Aynen ya ben de artık sinir oluyorum
(1,657 puan) tarafından
Ne kusuru canım aaa
(1,657 puan) tarafından
Bide onların stresini ben yaşıyom daha bı ayar oluyom onlara karşı iyice soğudum o taraftan
0 oy
(1,592 puan) tarafından
Her gün annesini babasını arar gün içinde babasının yanına bile gider cebindeki para kadr söyler yani artık birşey demiyorum 
(162 puan) tarafından
Aynen kaç yıllık evlisin ben ne kadar sure sonra alisacagim bu duruma acaba
(1,592 puan) tarafından
Düzelmez bence 4 yıl oluyor her yıl daha çok bağlanıyor annesiyle konuşur 10dk durur yine arar konuşur çay içer biter yine arar ben bile sıkıldım bu durumdan kaç kez uyardım annemdir babamdir ariyamaz miyim falan diyip tartışma cikariyor
0 oy
(1,641 puan) tarafından
Çok nadir arar genelde ben ararım bugün mesela babası şehir dışına uçakla gitti ben merak ettim annesini aradım varmışmı diye eşim unutmuş eşim telefon etmeyi msj atmayı vs. Şeyleri sevmez benim gerekli oldukça arar beni de gün içinde bir kez arar bir şey soracaksa araması fazla olur 
(162 puan) tarafından
Benimki de öyle olsa keşke
(1,641 puan) tarafından
Annesinin babasının bize zararı yok arayıp telefonla doldurmaz lar dört tane çocukları var korkalar yuvalarında sorun yaşayacaklar diye
0 oy
(9,526 puan) tarafından
istediği zaman arar ona karışmam ama ev içinde olup bitenleri anlatmaması lazım
(162 puan) tarafından
Gereksiz ayrinti konuşuluyor bir de birikimimizi söylemesini istemiyorum ama kurusu kuruşuna biliyorlar
0 oy
(13,303 puan) tarafından

Kayınpeder arar genellikle dükkandan dolayı 

Ayıya kalsa aramaz bayramlarda özel günlerde de yakasından çekip götürürüm :D

Kaynanamla ya giderim her gün,gün aşırı gitmediysem üç dört kere araşırız 

(162 puan) tarafından
Seninki biraz farklıymış:)
(13,303 puan) tarafından
Aynen))
Benim aile ülkede sağ olsun aratmazlar
0 oy
(107 puan) tarafından
Evimiz ayrıyken hiç aramazdı . Ama şuan aynı evdeyiz eşim bir an önce ayrı eve çıkmak istiyor . Yani eşim Allah'a şükür bana ve çicuklar8ma baglı 
0 oy
(1,955 puan) tarafından
Benim eşim işi olmadığı sürece aramıyor asla. Öyle alışkanlığı yok samimiyetleri yok. Üzülüyorum bu derece olmasına aslında ama değişmiyo kendi öyle istiyor
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Eşiniz size ailenle sık konuşma dese nasıl hissedersin bence onu öyle deme doğru bir şekilde aranızda kalması gerekn meseleleri söyle erkekler biraz kalastır anlamaz bilmez sen ne dersen zamanla ona uyum sağlar 
(162 puan) tarafından
Ben haftada bir ya da iki haftada bir ailemle konuşurum zaten o yüzden de bana garip geliyor. Ama tavsiyelerini dikkate alacağım
0 oy
(2,001 puan) tarafından
Tam bi ailesi babasi yok annesine ölür bıktım valla o da anlatir ama anlatmiyorum der annesi herseyi çok biliyor ya akıl verir buna
0 oy
(2,551 puan) tarafından
Araları açıldı aramiyor da gitmiyorda ohhh ne güzel dünyaymis beee
0 oy
(919 puan) tarafından
Haftada bazen ayda eşim aramazsa ayda arar bzmkiler de fazla uzak galıba 
0 oy
(2,680 puan) tarafından
Bizimki nadir arar fazla aramaz o kadar annesinle babasida para istemek için arar onun dışında aramazlar birbirlerini 
0 oy
(200 puan) tarafından
Her cuma hayırlı cumalar demek için arar hal hatır sorar diğer zamanlarda da 3 4 günde bir araşırlar çok acil bir şey olmadıkça her gün araşmazlar 
0 oy
tarafından
Bizimki de günde en az 2 defa arar kapatıt birbirlerine ses atarlar ama takmıyorum hatta oraya gittik eltim ve kayınım dedi biz defalarca diyoruz hergün hergün arama çocuğu evlendi artık dedim sorun yok rahatsız olmuyorum sonra arkamdan eltim ve kayınım anne babasına demiş gelininiz demiş rahatsız oluyorum hergün armasın diyeamaçları ne anlamadım

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,832 göst.
22 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 354 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde VB. (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 519 göst.
10 Nisan 2024 Diğer kategorisinde nehir2020 (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 616 göst.