0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından

Merhaba hanımlar 22 aylık ve 5 aylık bebeğim var, eşim büyük kızım var iki tane onlara söz verdi denize gitmek için hep birlikte. Ama ben çok kararsız kaldım, malum yarın pazar heryer çok kalabalık ve sıcakta zorlanırmıyım bilemedim , 22 aylık kızım için bir gideyim diyorum ama bir gidersem eziyet olur diyorum bilemedim, bu arada İzmir de oturuyorum. 

14 Cevaplar

0 oy
(139 puan) tarafından
Benim gibi 2 bebeği olup günü birlik gidenler tecrübelerinj yazarlarsa sevirinirim, gidip te canımdan bezmek istemiyorum o sıcakta.
-Reklam-
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Çok zorlanırsın bence . Eziyet olur 
(139 puan) tarafından
İşte bende öyle düşündüm , ne eşim ne öteki kızlar herkes kendine göre düsünüyo. Olan banq olacak
0 oy
(5,463 puan) tarafından
Aracınız varsa ve sakın bi yer bulursanız bence gidilir ben görüyorum gelenler var en olmadı kocan çocukları götürsün 
(139 puan) tarafından
Aracımız var, olmadı dediğin mantıklı.
0 oy
(13,305 puan) tarafından
Bende düşünüyorum kız 25 oğlan 6 aylık 
(139 puan) tarafından
Evet seninde ikiside ufak.
(13,305 puan) tarafından
Arabayla gidecez geçen sene kız tekken okeydı bklm yaşayıp göreceğiz
0 oy
(119 puan) tarafından
Bir bebekle bile çarşıya kadar gitmek işkence gibi hicbirsey anlamıyorsun ben gitmem şahsen 
(119 puan) tarafından
Günden hicbirsey anlamıyorsun dedim
(5,711 puan) tarafından
Yanlış anladı.galiba:)
(726 puan) tarafından
Hahah trip yemiş kadın boştan yere :))
(4,230 puan) tarafından
Yanlis anlamissin canim:)
(139 puan) tarafından
@su1880 kusura bakma seni yanlış anlamısım , sanırım çok fazla kaygı yaptım , bir anlık öfkeyle algılayadı.
0 oy
(200 puan) tarafından
Eziyet olur ben 2yaş çocuğa bile zorlanıyorum eşimle birlikte baktığımız halde zor oluyor
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Ben markete gidemiyom sen iki bebekle tatile gidersen valla helal olsun kuzum bnm oğlumda 4.5 aylık dk durmuyor 
0 oy
(101 puan) tarafından
Biraz cocuklara bağlı her şeyden huylanaan ve ağlayan bebeğin varsa zor olur senin için ama onun dışında 22 aylık bebeğin keyif alır sizi çok bunaltmaz diğerinide emzirir yanında uyutursun çadır filan varsa . 
0 oy
(1,916 puan) tarafından
Giderdim valla bebegm var diye hayati kendjme zehir edemem onlar bana ben onlara uymak zorundayiz.tatil yerine cok yakin oturuyorum 40dakkalk mesafe falan valla gunu birlik 3covukla mis gibide gidiyorm.tadini cikartmaya bakiyorm.iste eziyt olurmu oyle olurmu boyle olurmu diye dusunursek evden disari adim atmamamiz gerekiyor kuzum.rahay ol al covuklrni git keyfni cikar.cocuklr gezmeye engel degil asla
0 oy
(9,285 puan) tarafından
22 aylık bebek eger yanınızdan uzaklasıyorsa laf dınlemıyo bası alıp gidiyosa ki o dönemleri sıkıntı olur. Ama yanınızda yörenizde kendi halınde dolasırsa olabilir 
0 oy
(608 puan) tarafından
Zor olur ama eşiniz destek olursa eziyet olmaz
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Valla pisman olursun 
0 oy
(361 puan) tarafından
Büyük kızınla eşin ilgilenirse zorlamazsın sende 5 aylik olanla ilgilenirdin 
0 oy
(17,484 puan) tarafından
Kalabalık gidecekseniz olabilir. Ben bebeğim 2 aylıkken gittim ama villa tatiliydi. Besigine koydum . Uyurken havuza girdim. Büyük çocukla tamamen eşim ilgilendi. Bebek ilk uyandığı zaman havuzdan eşim çıktı o ilgilendi. Emmek isteyene kadar ben girdim. İyice mizmizlanana kadar büyük çocukla ben ilgilendim havuzda oynadık birlikte. 

6 aylıkken otel tatiline gittim. O zaman da aynı şekilde yaptık. Eşim ilgilenebilecegi kadar ilgilendi. Ben girdim oğlumla. Beni isteyince yine ciktjm havuzdan. Kalabalık giderseniz başkaları da azcik ilgileniverir. Ama yoruluyosun tabi. Kendine kap sandalyesi emzirme önlüğü şemsiye al yanına. Yorulursun ama değişiklik olurm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
27 cevap 450 göst.
0 oy
19 cevap 322 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu

397,562 soru

11,890,289 cevap

36,008 kullanıcı

...