0 oy
80 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar gebelik zamanı yani 3 yıl önce Hipertoridi başladı bende ve nasıl bir illetse gitmiyo dünyanın ilacını kullandım ama yok aynıyım ve artık Atom verilecek Atom tedavisi gören oldu mu aranızda korkmalı mıyım yan etkisi olur mu çevrem sakın yaptırma diyor başka türlü de geçmeyecek aşırı yüksek çıkıyor 

3 Cevaplar

0 oy
(203 puan) tarafından
Yaa annemin arkadaşı oldu geçenlerde gördüğüm zaman gayet iyiydi ama işte süreç nedir nasıl ilerledi bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından
Benimki de hipotiroidi. Bunun icin atom mu veriliyomus ilk defa duydum. Kesin duzeliyomuymus yani atomdan sonra biraz bilgi verebilir misin ne dedi doktor
(14 puan) tarafından
Evet benimki haşimato hipertroidi ilaç kullandım baya bir süre düzelme olmadı atom verecez onunla hemen düzeliyor dediler ama Emzirdiğim için vermediler emzirme süreci bitince bu  ilaçlarla hala düzelme olmazsa atom veririz dediler bitti o süreç ama gitmeye korkuyorum
(96 puan) tarafından
Korkma ya . Boylesini hic duymadim ama Normal bildigimiz atom tedavisiyse bi sure evde tek kalman gerekiyo bildigim kadariyla. Bu tur tedaviler yorucu ama bu hastaliktan kurtulacaksam ben dusunmem hemen giderim heralde . Hakkinda hayirlisi olsun
0 oy
(3,736 puan) tarafından
Annem aldı cnm atom baya zor bir süreç idi bebeklerin yanına ve yaşlılarla gorusmuyorsun tek odada kalıyorsun yediğin içtiğin ayrı oluyor ev halkı ile aynı WC ve banyoyu kullanmiyrsun anneme atom verildiğinde hastanede iken hemşireler ilacı bile kapdaki küçük delik varmış odan veriyormuş temas etmiyorlarmis sanırım bir hafta annemle görüşmedik annem evde tek kaldı 
(14 puan) tarafından
Valla ancak hastanede bıraksalar beni başka türlü mümkün değil 2+1 ev tek mutfak tek banyo wc çocuklar asla yalnız bırakamaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmlgnr (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
0 cevap 62 göst.
9 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde abnw (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 361 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rebellious (665 puan) tarafından soruldu

389,240 soru

11,637,318 cevap

35,429 kullanıcı

...