+2 oy
1,659 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar biliyorum biraz ayıp ve komik ama eşim maalesef özellikle uyurken çok gaz çıkarıyor bunu ona demeye de utanıyorum ama rahatsız da olmaya başladım bu karı koca arasında normal mi yok normal degilse bu konu hakkında ne yapabilirm

38 Cevaplar

+9 oy
tarafından

:D :D istemsiz güldüm çünkü eşimin yanında rahatça osuruyorum ve oda aynı şekilde rahat osuruyor . Bunuda yapamayacaksak neden evlendik :D:D:woot:

tarafından
İdil Çağlaya güvenip hayatıyla ilgili herşeyi anlattı dertleşti Çağla da üzerine 5 katıp iftira atıp millete fazlasını anlattı. Benimle derdi ise ben onun yüzünden eski hesabım ban yedi sonra milletten numaramı buldu arkadaş olduk ve yüzüme gülüp arkamdan demediğini bırakmamıştı. Samimiyetsiz dedi yalancı dedi üstüne benim kızın doğum günü ile evlilik yıldönümü tarihimi oturup hesaplamış kızım evlilik öncesi mi sonrası mı onu hesaplamış:D kadın tam bir iki yüzlü . Gözde buna sır vermişti onu bile millete yaydı
(1,638 puan) tarafından
Allah akıl versin,o yüzden yok bayadır
tarafından
MelekinAnnesi oydu ifşa olunca ban yedi
tarafından
IP değiştirmeyi bildiği için adım kadar eminim başka başka nicklerle buradadır o
(1,638 puan) tarafından
Hadi ya, çok şaşırdım. Çağla olarak ılımlı biriydi. Melejinannesi olarak saldırıyordu:))
-Reklam-
+4 oy
(2,116 puan) tarafından
İnan bende uykuda öyleyim ama Allah razı olsun adam ses etmiyor. Bazen kendi sesime korkup uyanıyorum. Elimde olan bişey değil malesef . Vücut uykuda rahat rahat kendini bırakıyor.
(87 puan) tarafından
Öyle sanırım canim
(1,281 puan) tarafından
Allah seni ya bebeklerde gaz çıkartınca  korkar aklıma o geldi☺️
+4 oy
(2,553 puan) tarafından
Sen yapmiyormudun hiç .gece uyurken kim bilir neler yapion.osursun adam ne var bunda karı kocasınız artık böyle şeyler normalllesmeli
+4 oy
(1,004 puan) tarafından
eşimde yapar bende dalga geçerim pantolonun yırtıldı mı bi bak derim yapmadığı zaman da öncesini söylüyo beş dk önce yaptım diye zjsjdjd ben rahatsız olduğunda da öf baydın gene derim camı falan açarım ben yapınca o laf söylüyo gülme krizne giriyoruz sonra kapı pencere açıyoruz sjsjsje ne bilim evlilik he rşey paylaşmak oluyo sanırım hçte tiksinmem utanmam eşimden 
+3 oy
(288 puan) tarafından
Belki sende uyuduktan sonra düet yapıyosunuzdur bilemezsinki:))
+3 oy
(1,832 puan) tarafından
Kusura bakmayın ama yatakta beraber olurken utanmiyoruz da gaz çıkarıyor diye mi utaniyorsunuz ne saçma bir soru 
(1,832 puan) tarafından
Bütün bedenini görüyorsun tükürük şellekkk ne varsa var ilişkide :)))) adam gaz çıkardı diye sorun olmadı aşırı saçma ve komigime gitti :)
(87 puan) tarafından
Saçma demezsek daha iyi sen sorun etmiyon ben sorun etyom ikimizin düşüncesine katılan insanlarda var ben seninkine saçma demiyorum
(87 puan) tarafından
Bu arada sellek ne ya:))
(1,832 puan) tarafından
Ortaya karışık herşey var demek istiyorum ilişkide :)
(87 puan) tarafından
Ya valla ben ilişkide de utanıyorum ne yalan söyleyeyim ışığı kapatyoz biz:)
+3 oy
(4,589 puan) tarafından
Birinci sorum uyurken bunu nasıl duyup rahatsız oluyorsun ikinci acaba uyurken sen yapmadigina emin misin iki tıs bı fis kocan anacim komşunun oğlu değil ya :)
+2 oy
(2,501 puan) tarafından
Adam uyurken yaptığından nasıl meshul tutulabilir?  Sen emin misin mesela uyurken yapıp yapıp ortalığı kokutmadigina tövbe ya aidjdjdj
(87 puan) tarafından
Of ya bende zaten adamı suçlamıyorum bir şey öğrenmeye calisyom demi uyarılacak bir şey mi değil mi onu soryom
(2,501 puan) tarafından
Yani adamı uyarsan ne olir uyurken nasıl tutsun kendini
(49,924 puan) tarafından
hic gazli insan gazlidir onu osurmayan anlamaz
+2 oy
(263 puan) tarafından
Benide bazen rahatsız ediyor ama yapacak bir şey yok sanki
(87 puan) tarafından
Aynen canım katlanacaz belki bizde yapyoz:))
+2 oy
(1,044 puan) tarafından

Kız adı üstünde uyurken diyorsun :D adam farkında bile değildir.  Beli söylesen çok mahcup olur.  Sende yapıyorsunuz adam denk geliyodur

(87 puan) tarafından
Olabilir canım belki bende yapyom ama normalden fazla yapıyor gibi :)
(1,044 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gaz yapan şeyler yedirme adama: D
+2 oy
(2,150 puan) tarafından
Yani istem dışı oluyor adam uyuyor sonuçta elinde olan bir şey yok 
+2 oy
tarafından
Ben çok utanırım eşimin yanında oyle bişey yapmaya ya.
(1,822 puan) tarafından
Yapmadığindan emin misin :)) çünkü uyku hali olabilir çok normal
tarafından
İnsan hâli olmusturda belki farkında değilmisimdir.ama bilinçli farkindayken inan cekinirim ben ya
(1,822 puan) tarafından
Ha o ayrı tabi yoksa bende öyleyim:)
+2 oy
(14,493 puan) tarafından

Gorumcemin yannda yapıp eşimin yannda hiç bilincliyken yapmayan ben :D

Görümcem geldi aklıma..

Şey derdi,

Ya nasıl geliyo bu kadar ahahahhahs

+2 oy
(8,900 puan) tarafından
Benimde en korktuğum şey uyurken osurmak ikinci doğumdan sonra bendede gaz sorunu var:)) neyseki öyle geceleri yapmam:) bazı karı kocalar normal birşeymjs gibi osururlar ben ve eşim için çok ayıp birşey bize göre saygı meselesi birbirimize saygımız var diyoruz hep ama kız kardeşim dedi yan yana ben yaparım o yapar şok oldum :))) sende bence konuş eşinle gece uyumadan önce spor yapsın uyumadan tüm gazını bırakır sende kokudan kurtulursun:)))
+1 oy
(1,752 puan) tarafından
Nkdr karı koca olunsada bı yerde özel olmalı bence ayıp yani
(87 puan) tarafından
Öyle de :)
+1 oy
(611 puan) tarafından
Uyurken bilincsiz yapiyodur sizin yaninizda yapiyorsa ve bu durumdan rahatsizsaniz acik açık söyleyin kendisine 
(87 puan) tarafından
Teşekkürler
+1 oy
(136 puan) tarafından
Rahatsız olduysan söyle canım aslında çok normal ama rahatsız oluyorsa söylicen tabi
+1 oy
(9,078 puan) tarafından
Yani bu konuda çok rahat çiftler var birbirinin yanında hiç cekinmezler ama bizde öyle değil saygı duyarız birbirimize uyurken de insan bilemez ki ya da wcdeyken duyarsın yapacak bişey yok napsin adam duycaz diye evi mi terk etsin osurmak için benim eşimde uykuda yapiyo bi kere söylemedim yok duymadım bu güne kadar hiç diyorum 
+1 oy
(202 puan) tarafından
Haklısın belki ama sonuçta uyuyor yanında oturtup da yapmıyor ya bilerek yapmadı birşey içinde adamı utandirma 
+1 oy
(514 puan) tarafından
Eşim asla yapmaz bnde bilerek yapmak yanında 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 151 göst.
14 Eylül 2024 Aile kategorisinde Fatma1112 (357 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 396 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yareneda (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.