0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (1,881 puan) tarafından
Yarin mahkemem var kızlar ilk mahkeme ne olcak bilmiyorum tabiki ama bu süreç de şunu anladım ki düşünce eliniz den tutan yok ne en yakın arkadaşlarım nede akrabalarım ne sordular nede yanım da oldular gerçi şu saat den sonra önemli değil ama insan yine de nasılsın diye sorulmasını bekliyor. Bu yol da olanlara Allah kolaylık versin 

6 Cevaplar

+2 oy
(9,362 puan) tarafından
Amin canım rabbim senin de zorunu kolay eylesin...
-Reklam-
+1 oy
(343 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm benim boşver üzülme takma arayani sormayani niye kendini uzcenki boşa inşallah iyi geçer benimde Eylül'de 4 cu.mahkemem var Eylülde bakalım bu duruşmaya gidicem ben önceki duruşmaya gitmiyordum avukat hallediyor diye , sen neden boşaniyorusn sebep neydi ve çocuklarına ne kadar nafaka veriyor her ay düzenli yatırıyor mu 
+1 oy
(254 puan) tarafından
Aynı yollardan geçmiş hem de hamileyken geçmiş biri olarak söylüyorum. Yavaş yavaş herşeyi sindirip ışığa çıkacaksın. Ve hayatının geri kalanında soframda kim oturmaya layık kim değil net göreceksin. Çatır çatır insan sildiğin döneme girmek üzeresin hazır ol arınmaya :)))
0 oy
(4,358 puan) tarafından
Benimde ilk mahkeme 4 Haziran'daydı ön duruşma oluyor hakim sadece dosyaya bakıyor nafaka bağlanmadıysa nafaka bağlıyor hakkınızda hayırlısı olsun 
tarafından
Yok hâkim değiştirme olaylarına girmedim hiç ama duruşmaya yakın avukata sorarım
(4,358 puan) tarafından
İnşallah bir sonuç alırsınız
tarafından
İnşallah
(1,881 puan) tarafından
Bizim hakim sagolsun iyi birine benziyor ins ilerde de benim açımdan iyi olur çünkü çocukların babasi suan çalışmıyor ona rağmen yüksek tuttu ins bosnma da kısa süre de olur
tarafından
Ben görmedim ama verdiği nafakadan belli hiç adil davranmıyor taraf tutuyor resmen onun parasına kıymiyor
0 oy
(14,493 puan) tarafından

Umarım gönlünce olur herşey.. 

İnsan ne ümitle başladığı yolda ne hayal kırıklıklariyla yürüyor..

Rabbim içine ferahlık, gücüne güç katsin
0 oy
tarafından
Amin inşallah 2 senedir mahkeme devam ediyor ne çektiğimi ben biliyorum Allah hepinize kolaylık versin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
2 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Merve Eroglu (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 353 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 435 göst.
0 oy
7 cevap 229 göst.
25 Eylül 2024 Aile kategorisinde Bebeklerim (276 puan) tarafından soruldu