+9 oy
941 göst.
Diğer kategorisinde (2,186 puan) tarafından
İster ırkçı diyin ister başka şey kayseri de bugün bir çocuga iki Suriyeli tecavüz edip ölümüne neden oldu kayseri şuan savaş alanına döndü ben ülkemde huzur bozan din kardeşi istemiyorum din kardeşi diye aldık geldiler kuyruğa bastılar yeter çok doldum valilik koruma altında çocuk demiş ama olay yerindekiler iç organları patlamş cami tuvaletine atılmış dediler benm dinim de küçük çocuga tecavüz yok benm dinimde savaştan kaçıp başka ülkede çoğalmak yok benm dinim de böyle pislikler yok

36 Cevaplar

+14 oy
(10,350 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne din kardeşi ne insanı be ülkesinden kaçan vatanına ihanet edenden din kardeşi yada insan mı olur keşke ülkede ayaklanma çıksa devletin yapmadığını biz yapıp kulaklarından tuttuğumuz gibi döve döve sinir dışı etsek ve sınıra komple mayın dosesek suan artık bu seviyeye geldik suan bu pislikler için ayaklanma çıksa ülkenin %90i çoluk çocuk demeden sokağa dökülür her taşın altına bakıp bu soysuz köpekleri döve döve göndeririz bi kıvılcım çıksa keşke en önde ben bayrak tutarim
(514 puan) tarafından
Onlarda onları bu ülkeye sokup bela edenede Allah bildiği gibi yapsın.benim din kardeşim flan dgl bunlar.gazze orda bitanesi ülkesinden kzcmadi çocukları bile kendi vatanına aşik olara yetiştirmisler.geçen gün hakmarda Suriyeli kadın dondurma açıp yiyor kagidinida atıyor çöpe biyandan ürün bakıyormuş gibi yapıyor dondurmasinin bitmesini bekliyo marketeki çalışan farketti neden barkodu çöpe atiyorsun nasıl okutucam onu dyor bseyler geveledi okadar tiksindim ki.calisan kadın dedi hep gelip böyle yapiyor caliyolarmis
(10,350 puan) tarafından
Kendi irkdaslari bi tane bile mülteci almadı ulkerine bütün çöpleri bize kaldı hepsi pislik lanet şeyler ya topluca gebersinler yada artık ayaklanma ciksin biz döve döve gonderelim kendi ülkemizde biz güvende değiliz pislikler
(514 puan) tarafından
Bu kaçıncı vukuat Suriyelilerin hepte hainlik arkadaş haince yapiyolar bide vlla ben sevmiyorum kadınlarını flan görünce çok itici geliyorlar bedavadan yasiyolar kendi milletimizde sefalet içinde rabbim sorsun.
(8,716 puan) tarafından
Yağmur bjr ben bir sen bu konuda burda çok linclendik. İnan bende en önde yer alirdim
(10,350 puan) tarafından
Bizi lincleyen beyin yoksunlari çok fena ağzının payını aliyor bu konuda hiç affetmem asıl ben linclerim hatta elimden gelse çoluk çocuk demeden hepsini gördüğüm yerde benzin döküp yakacam
-Reklam-
+1 oy
(334 puan) tarafından
İşte bu yüzden bu ülkeden gitmek istiyorum. Bu ülke bir daha düzelmez. Bari kaçıp çocuğumu da, kendimi de, geleceğimizi de kurtarayım. İsterseniz vatan haini diyin. Ülkesine aşık bir insandan, ülkesinden nefret eden bir insana çevirdiler beni. 
(334 puan) tarafından
Emin olun Türkiye'deki kadar çok değiller. Üstelik orada olanlar da  böyle bir şeye yapmaya bile kalkışmazlar korkularından. Suriyelisi, Afganı, bilmem nesi geldi, ülke mahvoldu. Caydırıcı ceza desen yok. Kudurdular iyice bu orsp çocukları. Yurt dışında bunu yapamazlar.
(9,129 puan) tarafından
Mevzu insan sadece. Diğer ırklar cok mu temız bscım? Her ülkede bir habil ve bir kabil var mesele ırkları değil. Yurtdısında da tecavuz oranları cok yuksek ayrıca sadece tecavüz değil lgbt propagandaları cınsıyetsizlik düşünceleri cok fazla.
(334 puan) tarafından
Her yerde var evet ama Türkiyede olduğu kadar değil. Türkiyede suç oranları, özellikle de çocuklara yönelik suç oranları çok arttı. Başka yerde bu kadar suç oranı bulabildiğin tek ülkeler Hindistan, Pakistan tarzı ülkeler.
(9,129 puan) tarafından
Ah güzel kardeşim her seyı ucuncu dunya ulkelerinde aramayı bırakıp batıya baksanız. Hollanda İsviçre Amsterdam vb yerlerde tecavüz oranları o kadar yüksek ki. Cocuga kadına kısacası insana yapılan zulüm o kadar yüksek ki ülkemizi korumanın derdine düşelim bizler baska yerde bize hayat yok
(334 puan) tarafından
Yükseldiğini ben neden göremiyorum? Ben neden kendi ülkemde mülteci gibi yaşıyorum? Kendi ülkemde basit bir şeyi yapamazken elin suriyelisi nasıl rahat bir şekilde istediğini yapıyor ve rahat yaşıyor ülkemde? Ben kendimi ve çocuğumu kime karşı koruyacağım? Kendi milletimden olan şrfsizlerden mi, yoksa başka ülkeden gelen şrfsizlerden mi? Bizim milletimizin kötülükleri bize yetiyor da artıyor. Başka ülkenin şrfsizlerini, orspu çocuklarını çekemem bi de.
+1 oy
(5,275 puan) tarafından
Maalesef kendi ülkemizde biz mülteci olduk heryerden geliyorlar heryerden Afgan mi Suriye mi Pakistan mi Somali mi heryerden varlar ölmez sağ kalırsak bı 5 yıl çok değil ülkede bizler bile yabancı olacaz
+1 oy
(1,017 puan) tarafından
Bizi bı hale getirnelr utansın hele siz bı kaç yıl sonrasını düşünün habire doguruyorlar  iki çocuğum biraz önce büyüsün bana bı şey olmamisken onları koruyaniliyorken artık böyle düşünmeye başladım Rabbim evltlarimizi korusun çok çok zor dusuncesi bile insanı deli ediyor
+1 oy
(2,528 puan) tarafından
Onları ve ailelerini Türkiye'den sınır dışı edince zaten ülke temizleniyor.komple niye yollamiyorlar ben anlamıyorum artık Allah kahru perişan eylesin artık çocuğumu dışarıya çıkarmaya korkar oldum :((bide bunun okulu var lanet olsun huzur içinde yasayamayacazmi ya kendi ulkemizde
+1 oy
(8,716 puan) tarafından
Allah'ın belaları pislikler bir defolup gidemediler. Birde bu pislikleri savunun zihniyet var çok linclendim burda bu yüzden 
+1 oy
(8,683 puan) tarafından
Ondan sonra İslamiyet kötü ondan sonra Müslümanlık kötü dünya aleme nasıl rezil oluyoruz şuna bak bak ben sığınmacılara karşı değilim evet muslumaniz ve müslüman kardeşlerimizin zor gunuden yardim etmemiz gerekir yaşlısı çocuğu gücü yetmeyen kadını gelsin edebiyle barinsin savaş bitince de gitsin memleketine ama gencecik delikanlılar çocuğa tecavüz etmeye güçleri yetiyo da elleri silah tutmuyo mu niye gidip ülkelerini savunmuyolar ki kaç askerimiz şehit düştü onlar yüzünden oralarda 
(2,186 puan) tarafından
Aynen öyle bu adiler yaşlı gelsin kadın gelsin çocuk gelsin erkekleri kalsın savaşsın ki kaç yıl geçti savaş biteli mert öztürk galiba yanlş bilmiyorsam youtuber Suriye de yeni video çekti adamlar bayramlaşmaya gidiyor ama hala bizde ler
(8,683 puan) tarafından
İşte ben buna gelemiyorum bu da haktır Suriyeliler savaşları bitmiş ülkeleri temizlenmiş gitmiyolar yaşlılar hastalarda gidebilir artık ama Filistin'de o çocuklar ne halde onlar gitse yer açılır o çocuklar gelir hastalar yaşlılar gelsin bu da kul hakkidir
+1 oy
(522 puan) tarafından
Ne din kardeşi Allah askına. Üremek tek bildikleri. Nerde eğlence gezme yeri varsa hepsi oralarda nefret geldi artık 
+1 oy
(1,430 puan) tarafından
Insanlık yapıp her önüne gelen iti köpeği memlekete alırlarsa böyle sonuçlar çıkar ortaya .. geçen parka doğru gidiyordum heryer Suriyeli kaynıyor sanki ben Suriye'ye gitmişim gibi hissediyorum çoğaldıkça çoğalıyorlar
+1 oy
tarafından

Kanım dondu resmen… Allah hepsinin belasını versin ülkelerine def olup gitsinler inşallah :angry:

Ülkemde mülteci istemiyorum!!!

+1 oy
(6,462 puan) tarafından
Senin postunu okuduktan sonra haberleri inceledim de çocuk vefat etmiş :(boğazımda bi yumru şu an bağıra bağıra aglayasim var ya off :(( bu nasıl biseydir ya neler yaşıyoruz nelere şahit oluyoruz:(( hepimizin evladı var ya Rabbim korusun bütün çocukları 5 yaş ya 5 yaş. Allah belasını versin yaktıkları yerden yansinlar inşallah pislik soysuzlar.
+1 oy
(12,597 puan) tarafından

Ya ben ne yazacağımı yemin ederim bilmiyorum. Hepsinden tiksiniyorum artık hepsinden 7deb 70 e hepsinden :angry:

+1 oy
(1,576 puan) tarafından
Hadım keşke edilse. Şey.leri kıymetli canlarından . Ancak o zaman vazgeçer pislikler
+1 oy
(692 puan) tarafından
Dünyaya bela olarak gelmiş kavmin torunundan neyi beklersin ki? Lut kavminin devamı oçocukları her yönden insanlığa zarar bunlar. Birde kalkmış bunları besliyorlar ya delircem
+1 oy
(70 puan) tarafından
İnşallah bu olay fitili ateşlerde gönderirler mültecileri
+1 oy
(1,569 puan) tarafından
Bir kayserili olarak yazıyorum. Kayserinin yarısından çoğu malûm partici ve mülteci sever oldukları için bir avuç insandan başkası ayaklanmaz üstü kapanır gider bu konunun. Kendi akrabalarımda bile hala mültecilerin bir tarafını yalayan şak sakcilar var. Hepsinin köküne kibrit suyu. 
+1 oy
(1,514 puan) tarafından
Türkiye artık bizim değil suryelilerin afganlarin olmuş bize verilmeyen herşey onlara veriliyor bunun sebebi olanlar kimler herkes biliyor Allah onları bildiği gibi yapsın onların çocukları aile bireyleri zarar gormutor tabi umurlarinda olmaz tersine onlara iş yeri bile veriliyor daha çok cogolsainlar para yer veriliyor
+1 oy
tarafından
Gebersinler inşallah ne din kardeşi hepsi gebersin sürekli onlarla ilgili tecavüz haberi alyom kökleri kurusun surilerin gebersinler inşallah 
+1 oy
(983 puan) tarafından
Çıldırmamak elde değil. Elleri kırılsın inşallah. Nasıl dokunabildiler, nasıl kıyabildiler? Çocuğa başka bir gözle nasıl bakılabilir yaa? Bu zihniyete sessiz kalanlar nasıl hesap verecekler? 
+1 oy
(2,768 puan) tarafından
Buna karşılık ne yazılmalı bilmiyorum Rabbim sonumuzu hayr etsin belki de şuan bu uygulamayı kullanan Suriyeli bile vardır içimizde soyları tükensin diyicem ama gittikçe uruyorlar 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 365 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,100 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 389 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Umber (2,256 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 496 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde Elisa bebek (935 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 344 göst.