0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (218 puan) tarafından
Kızlar inşaat teknikeri ne oluyor kuzenime dünürü geldi çocuk çok havalı bunlar ne iş yaparlar maaşları nasıl

4 Cevaplar

0 oy
(2,553 puan) tarafından
Fazla bı maaşları yok neyin havasını atıyorlar :)))inşaat teknikeri mühendisin yardımcısı gibi bişey canim.sana görev verir şunu yap et oda çizer masa başında bilgisayarda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah aşkına neyin  havasıymış. Bende gıda teknikeriyim. Gıda analizleri herşeyi ben yaparım mühendis sadece bir imza atar benden fazla maaş alır. Sende öyle düşün proje çizimi planı felan yapar imzayı mühendis atar aşçı ya ağı gibi bişey diyeyim. Keşke imza yetkimiz olsada bizde yüksek maaş alsaydık zira bütün işleri teknikerler yapar
tarafından
Fabrikada çalışanlarda oturdukları yerden çalışanlardan az alıyor.  Canım karşılaştırma biraz saçma olmuş , tekniker yerine mühendislik okuyabilirdin
tarafından
Herkesin durumu farklı ben özel durumlardan dolayı kazandığım halde mühendisliği gidemedim. Maalesef
tarafından
Aşkım inan bana müstakil duvarları açık sobalı gecekonduda oturmama rağmen üniversiteyi hem okuyup hem çalışarak bitirdim. Keşke açıktan okusaydın inan bana zeki kadınlar imkansızlıktan dolayı okuyamayışına çok üzülüyorum:(
0 oy
(393 puan) tarafından

Puanı  hiçbir seye yetmeyenler o bölüme gidiyor .:D

0 oy
(8,040 puan) tarafından
Mühendisin bir altı. İki yıllık okuyorlar. O şekilde yani

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 157 göst.
23 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Myangell (633 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.