0 oy
111 göst.
önce Aile kategorisinde (605 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

image

Kizlar bu cizimden anlayan varmı bu isaretlediğim alan oda mi yoksa teras mi  birde bu çizimlerde balkon olup olmadığı belli olurmu dairenin planında 

image

4 Cevaplar

0 oy
önce (177 puan) tarafından
Canim esim baktida dublex ev mi diyor 
önce (605 puan) tarafından
Evet cnm üst dublex bu çift daire
önce (177 puan) tarafından
Bitanesi 3+1 bitanesi 2+1 mis sag resimdeki alt ust beyaz yerler balkonmus bitanesi alt kata bitanesi ust kata mavi isaretli yerlerde odaymis
Canim bir tane daha resim var onun alt kati
Eklim resme
-Reklam-
0 oy
önce (3,688 puan) tarafından
Bu nasıl plan anlayamadım ben, her odaya ayrı merdivenle mi çıkılıyor? Odalar arasında bağlantı neden yok? Çok anlamsız bir çizim bu. Senin işaretlediklerin odadır, balkon kapıları dışarı açılmaz ve zeminleri aynı yapmış çünkü. Ama plan çok manasız geldi bana. 
Öyle cnm birde 5 kişinin işini 1 kişiye kitliyorlar herşeyden kaçıyor bizim millet anca birbirine kazık atsınlar
10 yıl Türkiyede bu işi yaptım. Sadece 1 firmada sıkıntı yaşadım onda da 2. ayda çıktım zaten. Onun dışında gayet iyi firmalarda, Türkiyede sayılı inşaat ve proje firmalarında çalıştım. E tabi çokça çaba da sarfettim, farklı programlar öğrendim, inşaatlarda uygulama alanında çalıştım tekniği geliştirmek için, yüksek lisans yaptım vs vs. 3 sene sonunda da iş için ben değil firmalar cv’ime bakıp arıyorlardı. Ama bu dönemde daha zorlaşmış iş konusu duydum onu. Şuan kuzenin ne iş yapıyor?
Ablası inşaat teknikeri onun yanında çalışıyordu bir firmada en son asgari ücretle 1 sene falan oluyor görmeyeli çok yakın değiliz ama en son konuştuğumuzda iş bulmasının imkansız olduğunu söylemişti fazla alım olmuyormus devlette diğer türlü daha çok tecrübeli insanları alıyorlarmış demisti
valla benim dönemimde yani 15 yıl öncesinde bile sadece mezun olmak yetmiyordu. Benim de okul arkadaşlarımın çoğu bu mesleği yapmadı, kendilerini de geliştirmek istemediler. Tercih meselesi tabi. Ama okulda öğrenilenle uygulama çok farklı. Kendini her alanda geliştirmeli. Çünkü peyzaj mimarisi (inşaat, mimarlık, altyapı, elektrik) bütün alanlarla birlikte çalışan bir sektör. Dolayısıyla hepsine dair biraz bilgisi olması gerekiyor başarılı olmak için. He dediğim gibi şu an durum onun elinde değil, iş bulmak her sektör için çok zor Türkiyede.
Öyle gerçekten buradaki eğitim le insan hiç birşey olmaz bence önden bir çalışma ortamında çalışılması gerekiyor iş bulmak için her zaman böyle benim eşim misal aşçı ama okumamış sadece iş yerinde eğitim görmüş
0 oy
önce (7,740 puan) tarafından
evet balkon onlar
merdivenler çok gereksiz gibi tabi alt kat plana da bakmak lazım
Cnm merdiven şöyle burası çift daire olduğu için iki daireyi de gosteriyor
anladım canım normal o zaman
0 oy
önce (2,248 puan) tarafından
Çocuk odasından çıkan normal bir balkon ,diğeri de teras daha büyük.o beyaz boş yer nedir birleşik değil galiba.bide 4katli mi burası .çizen hiç iyi cizmemis ya

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 93 göst.
30 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
8 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Salihaaa62 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 244 göst.
26 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.