0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (445 puan) tarafından
Sözleşmede böyle bi izin bölümü var okulun instagram sayfasında çocukların etkinlikleri videoları mevcut. Aslında paylaşılmasını istemiyorum ama kızım onlar fotoğraf çekilirken onu çıkartırlarsa dışlanmış gibi hissedecek diye izin verdim. Siz ne yaptınız bunu? 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde velilerden sosyal medya izni istiyoruz özel.gunkerde etkinliklerde çocuklarda ayrı gayrı olmasın diye
(445 puan) tarafından
İşte çocuğum kendini kötü hissetmesin diye yaptım çok sosyal arkadaş canlısı sınıf bişey yaptığında o da katılmak ister
tarafından
Ver gitsin öğretmen kendi özel hesabında paylasamaz okul etkinliklerinde okul sitesi ve okulun instagrami paylasayacak zaten yıllar sonra cocugunada hatıra olur
(445 puan) tarafından
Verdim pek emin olamadım ama verdim yinede.
-Reklam-
0 oy
(5,332 puan) tarafından
Kızım ortaöğretim izin vermedim canım ben.
(445 puan) tarafından
Ortaokuluda mı paylaşıyolar
(5,332 puan) tarafından
Evet canım okulun sayfası var form gönderdiler ben izin vermedim. Çünkü o kadar kötü insanlar varmı ordan bulup pislik yapabilirler.
(445 puan) tarafından
Vala o yüzden bende pek emin olamadım
0 oy
(420 puan) tarafından
Video bilemem ama fotoğraflarda yüzüne emoji koymalarını isteyebilirsiniz 
(445 puan) tarafından
Sonradan bunu kabul ederler mi
(420 puan) tarafından
Kendi sınıf öğretmeninden rica edin. Ben de öğretmenim kabul ediyorum
(445 puan) tarafından
Paylaşsa sizce sakıncası olur mu
(420 puan) tarafından
Bence bir şey olmaz ama herkesin kararına saygı duyuyorum. Mesela okul profili dediniz herkese açık bir hesap yani kaç takipçisi var mesela? Benimki kendi gizli profilde az kişi görüyordu. Siz bilirsiniz bişey diyemem
(445 puan) tarafından
800 takipçisi var hesap açık mı bilmiyorum
0 oy
(13,296 puan) tarafından
Yok canım öyle şey mümkün değil çocukların yüzüne ya çiçek emojisi ya da buzlama yapıyorlar canım 
(445 puan) tarafından
İzin verdim artık sonradan değiştirsem göze batarım heralde
(13,296 puan) tarafından
Yok canım niye batıcaksın bende önce izin verdim sonra vazgeçtim oğlum her etkinlik yapılan fotoğraf da vardı ama yüzü belli değildi
0 oy
(9,640 puan) tarafından
istemiyorsan izin verme, fotoğraflarda emoji koysunlar yüzüne, dışlamak yerine bunu yaparlar
(445 puan) tarafından
Bilmiyorum ki izin verdim artık
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Bizde kayit yaptrcaz da kayitlar nezman bitiyo 
(445 puan) tarafından
Ne zaman bittiğini bilmiyotum benimki bağımsız anaokulu talep çok fazla öğlen grubu hemen dolmuştu biz gittiğimizde sınıflar 10 kişilik özel gibi güzel bi okul sabaha kayıt yaptırdık
(1,616 puan) tarafından
Bizim de cikmis e devletten baktm da kisa sure icinde yaptrmam lazm ozaman benim de bidd senin cocugun tuvalrtini kendi yapabiliyomu ya benim ki kakasini bez e yapiyo o haricinde butun gun bezsiz duruyo
(445 puan) tarafından
Benimki tuvaletini kendi yapıyo
0 oy
(124 puan) tarafından
Fotoğraf veya video çekerken dışlanmaz bence çünkü etkinlik yaparken hepsinin fotoğrafı çekilip eğer WhatsApp grubu varsa WhatsApp grubundan ailelere atılıyor siz izin vermezseniz diğer çocukların fotoğrafları sosyal medyada paylaşılır
(445 puan) tarafından
Okul açılınca tekrar konuşcam bunu
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Yaaa işte şimdiden kara kara düşündüğüm olay. Ben de kesinlikle istemiyorum. Onsuz çekmek yerine yüzüne emoji falan koyarlar belki? 
(445 puan) tarafından
Bilmiyorum okul açılonca tekrar konuşurum artık
0 oy
(119 puan) tarafından
Merhaba anaokuluna kayıtlar başladı mi 
(445 puan) tarafından
Dün yaptırdık benimki bağımsız anaokulu. Ortaokula bağlı olanda ön kayıt alıyordu gidip görüşün yakında varsa
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Çocuklarda fotoğrafta oluyor ama yüzünü kapatıyorlar bende izin vermemiştim o şekilde paylaşıyordu öğretmeni 
(445 puan) tarafından
Okul açılınca bıda konuşcam bunu
0 oy
(9,303 puan) tarafından
Onun herhangi bir hükmü yok diyordu dıjıtal baba orhan toker. Formalıte ımzalatıyolar diye. Ben izin vermedim ama yinede arada yayınlanıyodu
(445 puan) tarafından
Bi sıkıntı olur mu sizce?
(9,303 puan) tarafından
Şöyle bir sıkıntı olabilir herkese açık bir sayfada cocugunuz yayınlandıgında hangı okulda oldugu kim oldugu ortaya cıkabilir. Bu da güvenlık açığı demektir ama tabi bunun olası olması düşük bir ihtimal ve risktir. Riski alabilir misiniz onemlı olan o
(445 puan) tarafından
Yani husumeti kimsemiz yok

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 193 göst.
15 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli00022 (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 151 göst.
22 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Mutluhuzurlu (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
12 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Dilekk (1,118 puan) tarafından soruldu