+1 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından

image

konyada yasyrz şuan ev krizi var hic ev yok maalesef bunu sahibindenden zor buldum evin heryeri güzel 12 buçuk kirasi ama mutfaktaki tezgah böyle oturduğum bütün evlerde uzun tezgah vardı öyle alıştım bulasigida önce sudan diğer tarafa geçirip yikardim bu tezgah kullanışlı olurmu böyle tezgahı olan varmi ilerde pişman olurmuyum sizce tutmazsam hemen tutulacak biliyrm bugün karar vercez size fikir danışmak istedim

16 Cevaplar

+2 oy
(8,680 puan) tarafından
ay bu nasıl mutfak. bunu kim niye yapmış. hem küçük hem kullanışsız bir de fiyata bak. yazık valla. Yani çok zor olur ama başka seçeneğin yoksa bir şekilde idare edersin 
-Reklam-
0 oy
(636 puan) tarafından
Valla gülüm ne desem yalan olur bende burada bekleyeyim bakalım bilen çıkacak mı, ama bakılınca biraz dar gibi ama senin nasıl kullanacağına da bağlı biraz bence 
(35 puan) tarafından
Seninde mi böyle cnm
(636 puan) tarafından
Yok gülüm benim ki uzun geniş bir tezgah ama görümcemin ona yakın idi biraz zor oluyordu bulaşık konusunda ama yinede idare ediyordu bunu bilemiycem valla
0 oy
(4,174 puan) tarafından

Bu binayı yapan usta diye oyun havası var o geldi aklıma nedense :) kullanışsız bir mutfak mutfakta yemek yapması bulaşık yikamasi  problem olur bence 

0 oy
(1,102 puan) tarafından
Evin mutfağını yapan projesini çizen mimarı Gerçekten tebrik ediyorum bu nasıl bir mutfak tezgahı arkadaş Zaten her yerini sonradan ekleme yapmışlar da yani Diğer odaları kullanışlı ise sadece mutfak için eleyeceksen başka da alternatifin yoksa eleme derim canım Yani bir şekilde idare edilir bilemedim
0 oy
(597 puan) tarafından
Biraz daha araştır mutfak en önemli yer ve mutfagı çok değişik bi şekilde yapmışlar 
0 oy
(200 puan) tarafından
Bulaşığı elde yıkıyorsan cok zor olur. Annemin evinde bulasik tezgahi bundan bi tık büyük her davette cok zor oluyor. Solunda bosluk var  sanirim ocak icin ama ocagi baska tarafa falan alip o boslugu ve sağındaki fayans kismini tadilat istesen, oralari da tezgaha dahil etseler iyi olur.
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ev bulamadıysan kirasıda uygun geldiyse yapacak bir şey yok  seçeneğin varsa başka yer bak yoksa  bundan vazgeçersen tutulma ihtimalini de düşün Allah her kiracının kendine bir tane ev versin kiracılık zor
0 oy
tarafından
Bizim sitenin 3. Kat var ama 20 000 tl 
(86 puan) tarafından
Ohaa asgari ücret o kadar değil yaa . Bu nasıl vicdan böyle veriyorlar anlamış değilim
tarafından
İşte annemlerde 16500 veriyorlar
(86 puan) tarafından
Benim anneminkilerde var 3+1 bir yeni yapılmış tokiler . İki binasını var ikisinide 10 bine veriyor. Sıfir ev
tarafından
Aşkım oralar çok uzak biz merkezde oturuyoruz o yüzden pahalı
0 oy
(10,350 puan) tarafından
Biraz daha araştır bence canım bu fiyata bu ev tutulmaz
0 oy
(2,245 puan) tarafından
Bende Konya'da yım .12 bin e daha iyi evler bulabilirsin olmadı 14 olur yani .. burası baya eski . Nerde burası Nalçacı nın evleri gibi duruyor. 
(35 puan) tarafından
Binkonutlar
(2,245 puan) tarafından
Evet canım oralarda eski . Karatay tarafına bak bide bence 12 bin çok fazla bu eve.ömrünü tüketir eski ev. Tadilat ı bitmez akması bitmez sürekli eziyet
0 oy
(3,700 puan) tarafından
Bende kocaman mutfak içinde küçücük tezgahı olan bir evde oturdum 1 sene ama eziyet resmen yemek yaparken zor bulaşık ayrı zor 
0 oy
(3,548 puan) tarafından
Ev yok diyorsan tutmaktan başka çaren yok zaten ama çok zor olur küçük mutfak lavaboya falan baksana nerde yapcan işini
0 oy
(4,636 puan) tarafından
Konya’da nerede burası canım Karatay adliye tarafında çok daha güzel evler var. 

Bu ev adamın ömrünü yer. 12500 tl çok ya
0 oy
tarafından
Kirası da az değilmiş bence çıkıp arayın sahibinden.com a az ilan veriliyor 
0 oy
(231 puan) tarafından
Benim evimde mutfak tezgahı bı metre 5 yıldır kullanıyorum mecbur kalınca kullanılıyor 
0 oy
(8,683 puan) tarafından
Peki ordan sakan sular parkeye zarar verirse ev sahibi sorun çıkarmaz mi zaten eğreti duruyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 471 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,410 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
28 Aralık 2023 Moda kategorisinde Melekkk (10,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 596 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu

393,748 soru

11,775,181 cevap