+1 oy
60 göst.
önce Diğer kategorisinde (226 puan) tarafından
Kızlar her iki oğlumda sadece ishal var ateş felan yok klimayı açıp uyuyoruz acaba klimadan dolayı olmuş olabilir mi

4 Cevaplar

0 oy
önce (10,917 puan) tarafından
Probiyotik kullan sıcak soğuk dengeleri şaşıyor
-Reklam-
0 oy
önce (927 puan) tarafından
Canım eğer yaylada falansanız köyde falansanız bu ara böyle Yaylalarda yada köyde iseniz salgını var kaç kişiden duydum geçmiş olsun
0 oy
önce (269 puan) tarafından
Salgın var doktora götür mutlaka hemen geçmiyor benimki geçen haftadan böyle . İlaçda kullanıyorum daha bugün toparladı çok şükür
0 oy
önce (440 puan) tarafından
Biz bir haftadir bu durumdayız 2 oğlum da da ishal kusma var sürekli hastaneye götürdüm iğne serum verdiler hiç işe yaramıyor ilaçlar falan salgın var hastaneye gidince daha kötü oluyorlar o ortamda çünkü herkes aynı durumda bizim burada dün geldim bugün biraz daha iyi küçük oğlan ama büyüğüm gece sabaha kadar ishallik mahvetti napacağımı bilmiyorum inan ki Rabbim evlatlarımıza sağlık versin inşallah
önce (226 puan) tarafından
Bende napacagimi bilmiyorum hastaneye götürmeyi düşünüyordum ama bu yorumunu görünce gitsem de pek fayda etmicek gibi sanki
önce (440 puan) tarafından
Yinede bir götürün kendi kendine geçmeyi bekleme ben kaç kez götürdüm aynı her hastane aynı değildir belki bizim burası çok kalabalık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Semossss (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
5 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
14 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,407 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

386,720 soru

11,560,994 cevap

35,246 kullanıcı

...