+1 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Kızlar her iki oğlumda sadece ishal var ateş felan yok klimayı açıp uyuyoruz acaba klimadan dolayı olmuş olabilir mi

4 Cevaplar

0 oy
(12,024 puan) tarafından
Probiyotik kullan sıcak soğuk dengeleri şaşıyor
-Reklam-
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Canım eğer yaylada falansanız köyde falansanız bu ara böyle Yaylalarda yada köyde iseniz salgını var kaç kişiden duydum geçmiş olsun
0 oy
(585 puan) tarafından
Salgın var doktora götür mutlaka hemen geçmiyor benimki geçen haftadan böyle . İlaçda kullanıyorum daha bugün toparladı çok şükür
0 oy
(539 puan) tarafından
Biz bir haftadir bu durumdayız 2 oğlum da da ishal kusma var sürekli hastaneye götürdüm iğne serum verdiler hiç işe yaramıyor ilaçlar falan salgın var hastaneye gidince daha kötü oluyorlar o ortamda çünkü herkes aynı durumda bizim burada dün geldim bugün biraz daha iyi küçük oğlan ama büyüğüm gece sabaha kadar ishallik mahvetti napacağımı bilmiyorum inan ki Rabbim evlatlarımıza sağlık versin inşallah
(263 puan) tarafından
Bende napacagimi bilmiyorum hastaneye götürmeyi düşünüyordum ama bu yorumunu görünce gitsem de pek fayda etmicek gibi sanki
(539 puan) tarafından
Yinede bir götürün kendi kendine geçmeyi bekleme ben kaç kez götürdüm aynı her hastane aynı değildir belki bizim burası çok kalabalık

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 21 göst.
0 oy
2 cevap 33 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bal oglum (815 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 17 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Berilinannesi (1,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 22 göst.
6 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Denizela (138 puan) tarafından soruldu

397,863 soru

11,899,659 cevap

36,021 kullanıcı

...