0 oy
872 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Komşularınız nasıl insanlar) ve

Ev sahibiniz nasıl? 

28 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Ev sahibi iyi de değişik bir adam, komşuluk yok bizim buralarda o yüzden bir şey diyemeyecem

(6,721 puan) tarafından
Kız pardon sana yorum yaptım ☺☺
(2,704 puan) tarafından
Bir daha olmasın xD baaakkkkk bu bir işaret Büşraaaaaaa :D
(6,721 puan) tarafından
Yanlışlıkla oldu kuzum ilk defa böyle bir hataya düşüyorum ☺☺en iyi si ben gidip yatayım
(2,704 puan) tarafından
Hahahahah, kız istediğin zaman yap sıkıntı yooohhhhh. İyi geceler sana kuşum ☺☺
(6,721 puan) tarafından
Teşekkür ederim bitanem sanada iyi geceler☺☺
-Reklam-
0 oy
(10,461 puan) tarafından
Ev sahibini tanımıyorum komşularımda iyi yeni olduğum için pek gidip gelmem o kadar 
0 oy
(423 puan) tarafından
Alt  konsum tam kafadengim onunla iyi anlaşırım oburleride çok samimi değilim orta :) 10 haneyiz apartmanda benle beraber 2 kişi yeni evli :)
0 oy
tarafından

Ev kendimizin. Iyi insanlarız :D

0 oy
tarafından
En son cıktıgımız evde ust komsularım harıkaydı oglum dogdu evlwrınde yrmek hazırlamıslar sırf ben ugrasmayım dıe yukarı cagırdılar ogluma takımlar aldılar ve bırının kucuk oglu vardı bız besık alamadıl durumdan dolayı besıgınden tut yatagına nevresım takımına kadar verdı kı kendısı kumas alıp dısmıs saolsun adı gıbı kendısıde melek olan ablam evıne domates alırdı banada getırırdı oyle komsı su yasıma kadar gormedım ben.. 
(3,769 puan) tarafından
Allah razı olsun ondan sanlsisin:)
Benim burda bi abla var allah razı olsun alışveriş yapıp poşetlerle geliyordu bazen ve çocuğumu görmeye gelince çıkarım 200tl verdiydi ccgma doğum günü hediyesi almış vs biraz garip biri ama iyidir. Burdaki aynı binadaki komşularım ise bayram da bile bi 5tl çıkar vermediler iyilerdir ama her smn gidip gelmiorx
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Ev sahibimiz iyi çok şükür kirayi alır susar☺

Üst katimdakini allah bildiği gibi yapsın hiç susmazlar ne çocukları susar ne kendileri
(3,769 puan) tarafından
Kıra konusunda nasıl paracimi  kaç tl zam yapar cnm?
Sen ne yapıon peki bu durumda
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Komsularimiz iyi insanlar fakat alakimiz yoktur merhaba merhaba ölsen kokarsin koku icin polis acar kapiyi ev sahibimizde sagolsun kirasıni ver eve temiz bak yetet iydir
(3,769 puan) tarafından
Şikâyet edecgz filan diyin neblm valla bende pek bilgim yok bu tür işlerden ilk evim benimde 3senedir evliyim en fazla iki sene 3.Yok çıkarım evden çünkü ben 750 800 vermem bu eve
(2,722 puan) tarafından
Valla bnde 1000 veriyorum 8 yillk evliyim 3,yilimz bu evde yaza tayin istiycez insllh cikarsa o yuzden seslenmedik tasinmaya kalksak nakliye so su derken gecerdi burayi
(3,769 puan) tarafından
Aynen maalesef taşınmaya kalksak 3 4mikyar yoksa şuan çıkar giderdim bu evden
(2,722 puan) tarafından
Rabbim yardimcimiz olsun zor hayat gecinmek
(3,769 puan) tarafından
Amin amin inşallah cnm aynen çok zor hayati iyice zorlastrdilr hayati yasayanlar
0 oy
(173 puan) tarafından

Komşularım iyi insalar özellikle karşı komşum çok cana yakın bi ablam ailece cok sever değer veririm zor gün dostudur 

ev sahibinmde iyidir Allah var kocam diye demiyeyim de :D :D

(173 puan) tarafından
Ewt canım
Amin Allah razı olsun :)
0 oy
(557 puan) tarafından
Cnm ev sahibi benim kiracımda  çok iyi insan çok da severim adıyamanlı ama candır kendisi   oda beni çok sever yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez 
(3,769 puan) tarafından
Ne güzel allah bozmasın canım:)
Benim ev sahibim başka yerde yaşıyor genelde adamla muhattap iz oyuzden eşim le knsr.
Kira konusunda nasılsın peki cnm
(557 puan) tarafından
Normal de evin kirası 1000 di biz onlara 800  e verdik eşi inşat mühendisiydi  biraz işlerinde sıkıntı olmuşdu geldi rica etti bende zehramı kıramadım eşime söyledim eşimde okey leyince kira değişiklik yaptık 4 ay kira da vermediler biz hiç istemedik elbet bir gün vericekler dedik ve bunu ikimiz  bir birimize  hiç yansıtmadık  arkadaşıma
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Biz kndi evimizi kiraya verdik kaynanamlarin bos bir gecekondusu vardi orda kalioruz simdi ysn komsumuzla yatak odamiz tek duvar zamaninda bu oda o eve dahilmis kaynanamlar birlik oturmuslar komsumuz esimin amcasi oluor el olsaydi daha iyi olurdu ne gece uyutuolar ne gunduz gece gubduz bagiris cagiris icindeler demezler onlar o odada yatiorlar die kisin mecbur burda yatioruz dger oda cok soguk oluor  her hafta mangal yakarlar bizim kapida tahta kirarlar bizim kapida onlar yuzunden kapiya cikamioruz esimle amcasi karisi cocuklari hepsi bizim kapiya geliolar kapidan cit sesi gelmesin hepsi pencerede biktim onlardan valla selam vermiorum konusmuorum artik hala biri bize gelince esi direk bizim o tarafa dogru gelior birseylerle ugrasiomus gibi yapior bizi incelior ne getirdiler ne goturduler die bakiolar hep evi cok seviorum ama bunlar yuzunden borcumuz hemen bitsin die dua ediorum cok dertliyim cokkkk
0 oy
(119,168 puan) tarafından
Ev sahibim zombi 

Komsularim hep gavur tek bi tane turk yok 
(3,769 puan) tarafından
Onu anladım:) şakasına dedim zombi filan diyince :))
Ev kayinpederle kaynananin evi kaynanamin lakabi zombi
(3,769 puan) tarafından
Bak sen nrmlde iyi birine benziyon :) ama biraz gerginsin snrm
Yook kiz aksine cok mutluyum ben
(3,769 puan) tarafından
Yoo cnm o anlamda demedm:) yani biraz mesafeli knsuorsun neblm ben ole hissettm en azndn ozmn
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Ev sahibiyle muhatap olmuyoruz komşularımı çok seviyorum bu sene taşınıcam en çok komşularımdan ayrılıcam onun için üzülüyorum 
(3,769 puan) tarafından
Ne güzel çok sanslsn ozmn güzel komşulara sahipsin:)
(12,854 puan) tarafından
Evet canım ama ayrılıcaz
(3,769 puan) tarafından
Neden canım?
Bende çıkmak istiorm ama durum şuan yok ama ins birgün cikrm bu evden
(12,854 puan) tarafından
Kiracıyız ev sahibinin kızı oturucak canım sen neden çıkmak istiyorsun
(3,769 puan) tarafından
Herkse yazmak istiorm yorumlar yapmışlar saolsunlar ama gözlerimde sıkıntı var çok yoramiormsuan uyuyacgm ama kızım uyumuyor aksi gibi çok da mızmız bende uyuya kalmayaym diye ara ara buraya bakiorm.
Aniden demediler dimi size Smn tanıdılar bunun için?
4.kattayım  kas h. Biri olmadan çıkamıyorum eve hapis kaliorm bebeğmle hem ben aile apartmanı ve 5 6 katlı apartman istemiorm bizim bina bitişik üç gün bir bina sokağı ikiye bölecek kadar uzun ve geniş yapışık binalar her ses geliyor sevmiorm. Gelene gideni bakiolr. Bide ev sahibi paracı biraz
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Komşularım çok şükür iyiler ev sahibim Almanya'da yaşıyor ama üst katta dairesi var arada gelir kalırlar bu ay gelmişlerdi sağolsun hastaneden geldiğim akşam hemen geçmiş olsuna geldiler bugünde bebek görmesine geldiler . 
(3,769 puan) tarafından
Ne gzl:) benim ev sahibi de başka yer de
Kiralarda nasıl zamlar da cnm
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Herkes kendi halinde, görürsek konuşuruz.Çok şükür ev sahibi derdimiz yok.
(3,769 puan) tarafından
Kiralarda nasıl?zamlarda
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Assidakiyle anlayışı  kit bir insan yukarim  daki alkolik  arada bir kapıya şaşırır  eve girmeye çalışır  :angry: Karşımdaki  de fena değil ANNEM  yasin da  zaten selam  verir geçerim   

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ev sahibimi de komsularimida tanimiyorum hepsi yabanci suratsislarin teki
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Berlindeyim.. ve ırkcıgin göbeyindem resmen taş yaptilar 1ay önce 
(3,769 puan) tarafından
Ne yaptılar anlamdm cnm
(4,134 puan) tarafından
Taş ati biri camdan sonra bagirdim gel dedim pislik cikmadi
(3,769 puan) tarafından
Neden ordasnz peki hani başka yere tasinamazmsnz?
Birşey oldu mu peki size allah korusun:(
(4,134 puan) tarafından
Yok geldim eve eşime dedim ben cocugu alip kayin babama gidiyorum izin vermedi dedim taşinalim zaten kimseye yok Burda onun ailesi benim ailem hepsinden uzagiz .. ama marketlerine felan alisti evim seviyorum .. elhamdülillah olmadi polis cagirdik taşi aldi gitti
(3,769 puan) tarafından
Ozmn yapacak birşey yok canım sviyorsanz böyle seylerede mecbur katlanacksnz
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kendi evim bin şükür. Site içerisi cooook insan var ama binam da 2 kis i ile samimiyim oda yetiyor zaten onlarda üst ve alt katım sessiz insanlar ;)
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Ev sahibim cok harika birisi (kendim )

Komşuluk yapmam kimseyle )
0 oy
(193 puan) tarafından
Cnm 28 hanelik bir apartmandayım ve 1 tane bile komsum yok. Asansörde kimse kimseye selam vermez. O kadar kötü ki anlatamam. Imdatttt diye bagirsam duysalar da gelmezler.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 106 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (793 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde Annelik cennettir (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
3 Nisan 2024 Moda kategorisinde Karmuda (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 227 göst.