0 oy
1,052 göst.
Aile kategorisinde (28 puan) tarafından
Kızlar arkadaşımla konusyoduk bana dedi ki işte sohbette kadınlarda çapkın olur bende dedim ki hayır sadece erkekler çapkın olur kadınlar birine çapkınlik niyetiyle bakmaz neyse konu uzadı baya konuştuk ben hakszmiyim

30 Cevaplar

+6 oy
(8,409 puan) tarafından
Haksizsin ne kadınlar var bilmiyosun herkesi kendin gibi saniyosun 
(28 puan) tarafından
İftiraciyi Allah'a havale ediyorum ispatlamazsan
(1,495 puan) tarafından
Emin misin bu isteğinde
(360 puan) tarafından
Eşin gaz sorunu postundan bende öyle sezdım cevap dahı yazmadım o yüzden
(410 puan) tarafından
Banada tuhaf geldi yorumlarınızı okuyunca ahlaksızlık dan ziyade yorumu hep cinsellik üzerinde tutuyosun cinsellik yaşayamaz falan diye ilginç
(1,207 puan) tarafından
Bu posttan bahsediyorum
-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından
Erkeğin de çapkını vardır kadınında vardır canısı, ama bu genelde ahlaka bağlı bişeydir 
(638 puan) tarafından
Valla erkeğe yürüyen çok kadın gördüm ben çok çok afedersiniz de instadan erkeklere nu.de atan mi desem evli olanları ayartan mi desem varda var işte bu ahlak meselesidir herkes bir değil ama ne yazık ki böyleleri var
(28 puan) tarafından
Ya biz onlara çapkın değil ooooo diyoz ;))
(638 puan) tarafından
Hah işte ama sonuç olarak erkeğe yürüyor yani bunun kadını erkeği yok yapan yapıyor valla Allah ıslah etsin inşallah ne diyim
(28 puan) tarafından
Amin canım amin
(7,762 puan) tarafından
erkeğe çapkın diyorsun da kadına niye ooo diyorsun. ikisi de aynı şey
+1 oy
(690 puan) tarafından
Niye kadını erkeği olsun ki. 

Çok saçma sadece erkeklere empoze etmeniz.
(28 puan) tarafından
Çünkü ben hiç çapkın görmedim ayrıca ne bu ya buradaki insanlar herşeye saçma diyor bu bir görüş niye saçma olsun ki
(690 puan) tarafından
Çünkü çoğu soru saçma :)
Allah aşkına , dünyada kaç milyon kadın var. Hepsi aynı mı sanıyorsunuz.  Ahaha
(28 puan) tarafından
Çapkınlık anlayışı farklı diyorum neyse tartismicam
+1 oy
(35 puan) tarafından
Cinsiyet fark etmiyor 
+1 oy
(236 puan) tarafından
Kadının capkinina farklı bişey diyorlar ondan size öyle gelmiştir :)
(236 puan) tarafından
Çapkınlık tek ilişki değil ki. Kız tavlamak çapkınlık işte
(28 puan) tarafından
Sence erkek niye tavliyor kızı
(236 puan) tarafından
Takılmak için tavlayan da çok
(28 puan) tarafından
Yok canım ya ban teklif edenlerin hepsi iki gün sonra eve gidelim mi dedi tabi ağızlarının payını verdim
(236 puan) tarafından
Kadının çapkını da adı belli işte :)
+1 oy
(13,541 puan) tarafından

Eşimin arkadaşlarının eşleri ile vadeye gitmiştik sadece kadınlar

Sonra Bölük komutanı geldi Bir kaç kişi vücuda bak adamdaki taş gibi vs dediler :)

(28 puan) tarafından
Canım bilyom korkarlar kadınlar
(15,187 puan) tarafından
Ne korkması ya sen kadın görmemişsin benim gördüğümü görseydin kadınlar korkarlar demezdin sen o kadından korkardin
(28 puan) tarafından
Neymiş gördüğün
(15,187 puan) tarafından
Burda açık açık anlatmaya gerek yok sen görmediğin şeyleri savunma bence
(2,233 puan) tarafından
Bak yukari da senin icin erkek denilmiş , ben seni tanimam , etmem ama kadin açıklıyor ve senin sordugun sorular akli selim insana ait degil. Ya diger arkadaşlar hakli erkeksin ya da ciddi anlamda beyin göçü yasiyorsun . Nerde yasiyorsun ya da jüpiter , uranüs hangisi ?
+1 oy
(1,148 puan) tarafından
Erkek kadar çapkın rezil kadınlarda vardir
(28 puan) tarafından
Azdır ama
+1 oy
(1,264 puan) tarafından
Cinsiyete bağlamak çok saçma sonuçta bu bir algı ve kadını erkeği yok ikisinde de beğenilme arzusu var sonuçta erkekler gibi kadınlarda da çok var çapkınlık yapanlar ama toplu baskısı erkeklerdeki kadar gün yüzüne çıkarılmıyor. Kadın çapkınlık yaparsa adı çapkınlık değil o.ospuluk olduğu için çapkın kadın duyamazsın ama yollu derler o.ospu derler ama erkek öyle elinin kiri siz bile kadın olarak çok görmüşsünüz kadınlara çapkınlığı erkekler yapar ama kadınlar yapamaz yok öyle bir dünya ben eşime bazen bu konular açıldığı hep derim baktın mı başkasına diye o da bana çalma kapımı çalarlar kapını muhabbeti bu der şimdi o hesap eğer sen başkasına bakarsan başkası da sendekine bakar ahlak kadın ve erkek için tektir ya ahlaklısındır ya da ahlaksız ortası sağı solu yok
(28 puan) tarafından
Canım benim demek istediğim kadın kolay kolay bir erkekle ilişki yaşayamaz
(1,264 puan) tarafından
Yaşar yaşayan kadın var çok var hem de denk gelmemiş olmanız olmadığı anlamına gelmez kadınlar başkasıyla ilişkisi yaşadığında erkektir yapar gibi söylenmediği için çoğu gizli yapıyor
+1 oy
(2,273 puan) tarafından
Haksizsin canım kadininda çapkını var erkeginde var 
(28 puan) tarafından
Ama kadınlar erkek gibu arsz değiller
+1 oy
(1,314 puan) tarafından
Belki eskiden senin düşündüğün gibiydi ama şimdi ne kadınlar var görsen duysan şaşarsın. Kadın resmen kalede kaleci var diye gol de mi atmayalım diyip gülerek konuşuyor. Evliymiş barklıymış bana fark etmez demek bu...

Artık erkekler feminen, kadınlar maskülen takılmaya ve bunu da güçlü kadın pozları vererek yapmaya başladılar.

Dünya bir düzen içerisinde yaratıldı. Erkeğin işleri erkeğe göre, kadının işleri kadına göredir. Erkeğin işini kadın yapamaz mı? En alasını yapar ama AĞIRDIR. Kadın işini de erkek yapamaz mı? En alasını yapar ama ZORDUR.

Bir insan ne kadar depresifse karşısındakine o kadar neşeli olma hakkı doğar aslında. Misal; ben %40 depresif olayım, karşımdakinin %60 depresif olma şansı vardır. 70 olmaz çünkü o zaman al-ver dengesinin üstüne çıkarız.

Bu durum kadın erkek ilişkisinde de geçerlidir. Feminen (dişilik) alıcı, maskülen (erillik) vericidir. Eğer kadın %90 vericiyse, maskülenliği erkeğe bırakmadığı için erkeğin tek şansı %90 alıcı (feminen) olmaktır.

Şimdiki erkeklerin eski erkeklerle alakası dahi yok, bu tartışmaya açık bir konu değil. Şimdiki kadınları da görüyoruz, genele yaymak istemem ama çok yüksek bir çoğunluk güçlü kadın adı altında maskülen bir hayata sürükleniyor.

Kadınlık bir şeye, bir olaya, bir olguya bağlı tutulamaz. Aynı şekilde erkeklik de. Ancak belli başlı bir görev durumu var ki bu kadınlığa ve erkekliğe bağlanmış.

En basiti erkeğin spermi olmadan bebek olmaz, kadın gebeliği yüklenmedikçe bebek doğmaz. Kadınların tek başına spermsiz üremesi ne kadar imkansızsa, erkeklerin de gebeliği üstlenmesi o kadar imkansızdır.

Ancak fiziksel güç gibi erkeklere daha çok tahsis edilmiş bir özelliğe karşı kadınların da yapabileceğini düşünmek akıllıca değil.

Çapkınlık da buna benzer. İlkel yaklaşalım. Av vardır, avcı vardır. Hiçbir yerde zebranın aslanı avladığı görülmemiştir. Kaldı ki kadın nazlıdır, sulandıkça (iltifat edildikçe, ilgi gösterildikçe) açar. Peşinden koşulması gerekir. Erkek ise avcıdır, koşmayı sever. Kovalamayı sever.

Bir kadın da çıkıp ben erkek kovalamayı seviyorum demez çünkü hem tabiata ters hem de içgüdüsel olarak prensesliğe ters.

Kimya olarak da bilinen şu ki; kadın kovalandıkça endorfin salgılar, kendini değerli hisseder. Değerli hisseden kadın mutludur. Erkek de başarı hissiyle endorfin salgılar ve başarması için de önce çabalaması gerekir.

Çok uzun oldu ama inşallah açıklayabilmişimdir.
0 oy
(5,130 puan) tarafından
Merhaba cinsiyet kalıpları. Boomerlar zamanından kalmış algılar... Kadının da çapkını olur. Çapkın bir genç kadındım... 
(28 puan) tarafından
Erkek gibi mi bir capkindinz erkeklerin yaptığını yapmiyodunz
(3,691 puan) tarafından
Yapıyor olsa bile, erkeğe gelince çapkın (hemen bir sevimlileştirme), kadına gelince  yollu ( hemen bir namussuz damgası yapıştırma) diyorlar. İkisi de aynı şey halbuki. Kadını erkeği yok.
(5,130 puan) tarafından
Hanımefendi çapkınlık geçici ilişkileri olan, hızlı sevgili yapıp çabuk ayrılan tipler için denir. Çıktığı insanlar ile yatıp yatmaması onun özel hayatıdır ve çapkın olup olmamasını etkilemez. :)
(496 puan) tarafından
Post sahibi kesinlikle erkek. Yemin edebilirim ama ispat edemem. Yukarılara bi baksanıza hep ilişkiden cinsellikten bahsetmiş. Kızlar başka birsey diyor bu halen cinsellik diyor
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Olmaz mı söz meclisten dışarı bazılarının gözleri fildir fildir. Evli olsun olmasın yavsayacak yer arıyorlar. Bu tamamen edep meselesi. Edep damarı catladiysa kadını da erkeği de yapar malesef.
(28 puan) tarafından
Cinsellik yaşamaz kadın erkek gibi kadın en fazla bakar konuşur
(1,330 puan) tarafından
Emin ol ileri giden de çok. Neden bukadar emin konuşuyorsun ki? Çapkınlıktan kastın hergece biriyle olan mi? Birinden sıkılıp diğerine atlayan felan mi? Gözü dışarda olan herkes capkindir. Evliyken başka adamlara yavsayan da capkindir.
(28 puan) tarafından
Yok canım binde bir iliskye giren kadin
(410 puan) tarafından
Ay sen butun kadınların başını mi bekliyosun Afedersin neler duyuyoruz Allah aşkına bu ne eminlik k eske oyle olsa
0 oy
(5,070 puan) tarafından
Erkeğe capkin kadina o...... Deniliyr ondan sana farkli gelmistir :) 
(28 puan) tarafından
O ne :)
(2,233 puan) tarafından
Ozon tabakasi  o ooo . Dalgami geçtiğini saniyorsun sen .
0 oy
(4,404 puan) tarafından
Birlikte olan arkadaşlarım vardı. kadın kim hoşuna gidiyorsa ona yürür birlikte oluyordu. İlk anlattığında şok geçirmiştim ama çapkın kadın da var yani. 
(4,404 puan) tarafından
Ee tabii, biz kadınlarda cinsel arzu aşık olunca uyanır ama erkeklerde 2 memeye her daim uyanır cinsel arzu
(28 puan) tarafından
Sadece iki mememi çarşaflı kadına uyanyolar
(4,404 puan) tarafından
Ona bakacak olsan elektrik direği, damacana, köpek, tavuk , eşek ve en acısı çocuklara
(28 puan) tarafından
İşte diyorum erkekler daha arsz
(4,404 puan) tarafından
Çapkınlık başka sapıklık çok başka.
0 oy
(7,762 puan) tarafından
çapkınlık sadece erkeklere has bir özellik değil. kadınlarda da çok fazla
(28 puan) tarafından
Erkeklerin yaptığını yapmiyolar ama erkekler arsz kadın bir yerde duryo
(7,762 puan) tarafından
canım sen hangi dünyada yaşıyorsun acaba:)) erkeğin hangi yaptığını yapmıyorlar? tek gecelik ilişkiler mi? erkekler onları hangi kadınlarla yapıyor? sadece hayat kadınlarıyla mı zannediyorsun? at gözlükleri ile bakma dünyaya, dünya böyle bir yer değil. ülkemizde kızlık zarı dikimi ne kadar yaygın haberin var mı:)
(28 puan) tarafından
Yok haberim ne kadar
(7,762 puan) tarafından
sadece şu kadarını diyebilirim erkeklerin büyük çoğunluğu eşlerinin ilk kez bir erkekle ilişkisi olduğunu zannediyor ve sanırım sen de öyle zannediyorsun.
senin için yanlış olabilir ama insanlar evlenmeden de sevişebilir, sevişiyor da hatta. sen buna namussuzluk gözüyle bakabilrsin ama bazı kesimler bakmıyor.
çapkın demek, daldan dala konmak demek. bunu kadın da yapıyor erkekte. iş sadece yatak da değil ama bu erkeklerin yattıkları kadınlar da çapkın.
erkeğe çapkın kadına o.rspu demezsek daha net anlaşılır durum. ha kadın o. rspu ise erkek ondan daha o.rsp.
(7,762 puan) tarafından
googleda bşraz araştırma yapabilirsin ülkemizdeki kızlık zarı operasyonlarını
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Karakterle alakalı cinsiyetle alakası yok kesinlikle. Kocasını aldatan milyon tane kadın var buda senin düşüncenin doğru olmadığını gösterir
(28 puan) tarafından
Yok artık ya aldatan kadın bir kaç tanedir
(6,710 puan) tarafından
Kız sen hiç mi TV seyretmiyorsun Allah aşkına. Evliyken başkasından çocuk yapanlar , kocasını bırakıp kaçanlar , akrabasıyla yasak aşk yaşayanlar ohooo kadınlar da az değil yani
0 oy
(3,061 puan) tarafından
Bazı şeyler cinsiyet değil karakter meselesi gülüm 

Var kadının çapkını 

Tamam sen görmemiş olabilir sin bu normal 

Ama ne yazık ki 

Artık çoğaldı 

Müge anlı da evli erkekle kaçan yatan

Bunlar asıl başta çapkınlık ile başlar 

Erkek çapkın diyelim 

Kadın yüz vermediği sürece bişey yok 

Ama kadında çapkınlık yapar yüz verir

Vs vs vs böyle olaylar üzücü ama oluyor ne yazık ki 
(28 puan) tarafından
Canım cinsellik için erkeğe bakan kadın azdır erkekler kadını affedrsn yapmak için bakar konuşur
(3,061 puan) tarafından
Ama genede var çapkın kadın gülüm benim
Yani arkadaşın haklı aslında
Tabi konudan konuya değişir olay
(28 puan) tarafından
Kadınlar korkar yapamaz canım
(3,061 puan) tarafından
Gülüm ama sen ısrarla Kendi fikrini savunuyorsun
İyi güzel ama
Var öyleleri
Namusunda iffetinde olanlar korkar
Sen ben korkarız ama
Tiktok mesala canlı örneği
Kadın açmış memesini çapkınlık peşinde
0 oy
(4,967 puan) tarafından
İki taraftada var çapkınlık cinsiyetle alakası yok
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Vardır muhtemelen ben tanıyorum çünkü 
(28 puan) tarafından
İlişkiye girmiyordur ama sadece laf çoğu kadında
0 oy
(15,187 puan) tarafından
Kadın diyip  çok masumlastırma canm bazı kadınlar erkeklerden de berbat bizzat gördüm yani 
(28 puan) tarafından
İlişki yaşamaktan korkuyo kadinlsr ama
(15,187 puan) tarafından
Savunmayı bırak lütfen erkeklerden veter olanı var diyorum halaa savunuyorsun
(28 puan) tarafından
Tm canim siz kadınlari kotuleyin
(15,187 puan) tarafından
Erkeği kadını yok bu işin kadınım diye erkekten de beter şeyler yapan kadınları ben savunamam
(7,762 puan) tarafından
kimse kadınları kötülemiyor, olanı söylüyor. sadece erkekler evlilik dışı ilişki yaşamıyor.
(28 puan) tarafından
Evli kadının ilişkisi binde birdir
(7,762 puan) tarafından
fatma, nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama dünya böyle bir yer değil:) ya çok masumsun ya çok düz bakıyorsun dünyaya ya da dışarı hayatını bilmiyorsun, üniversite olsun, iş hayatı olsun.
(28 puan) tarafından
Canım dışardaki her kadın ilişki peşinde değil ablamda üniversite okuyor çok şükür
(7,762 puan) tarafından
her üniversite okuyan yataktan yatağa koşuyor demedim zaten ama sen çok yanlış yerden bakıyorsun hayata, hayat böyle değil dünya böyle değil.
hadi her şeyi geçtim hiç mi Müge anlı izlemiyorsun :)
(28 puan) tarafından
Yok hiç izlemem
(7,762 puan) tarafından
dünya senin yaşadığın çevre ya da 3-5 kişiden ibaret değil. at gözlüklerini çıkar rahat edersin

İlgili bir soru bulunamadı

389,259 soru

11,638,222 cevap

35,430 kullanıcı

...