+1 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (929 puan) tarafından
Kızlar yumrtlama günlerimde bazı hastalık sebeplerinden dolayı düzenli ilişki olmadı ve 1 haftalık doğurgan dönemde 2 kez oldu ve soğan suyu kullanıyorum. Acaba hamile kalma şansı olur mu ilkinde yumurtlama gününde kalmıştım da yumrtlama dışında da kalınıyor mu ? Ne kadar ihtimal var ?

6 Cevaplar

+1 oy
(1,145 puan) tarafından

Rabbim yazdıysa olur ister yumurtlama dönemi olsun ister olmasın :) Rabbim hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin inşallah en yakın zamanda hayırlı haberle gelirsiniz.

(929 puan) tarafından
İnşaallah canım hayırlısıyla bı daha yaşayalım o duyguyu
(1,145 puan) tarafından
Amin inşallah ☺️♥️
-Reklam-
0 oy
(8,680 puan) tarafından
ovulasyon testi ile takip etmediysen eğer zaten tam yumurtlama gününü bilemezsin. bazen erken yumurtlama olur bazen geç. tamamen şans işi aslında 
(929 puan) tarafından
Ben anlayabiliyorum kuzum miyomum var o yüzden yumurtlama günüm çok ağrılı oluyor ve akıntı çok oluyor o günlerde ve midem bulanıyor öyle oldu mu telefondaki uygulamaya bakıyorum yıllardır yumurtlama günü gösteriyor o günü ve adetim düzensiz oluyor evet her ay değişiyor mesela ama hep öyle oldu mu takvim de o günlere denk gösteriyor
(8,680 puan) tarafından
şans canım. yumurtlama 1 gün sürer, sperm ise 72 saat vücutta canlı kalır. bir şekilde denk geldilerse olabilir tabii ki
(929 puan) tarafından
İnşaallah canım sağolasın
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Yumurtlamadan 2 gün önce iliski.olduysa yine kalırsın. Onun dışında yumurtlama gününe 1 gün kala, yumurtlama günü ve yumurtlama günü 1 gün sonrası kalırsın.  Onun dışında kalma şansın yok 
(1,535 puan) tarafından
Amin cnm. Vakti zamanj gelince olur emin ol. Ama uzun sürede olmuyorsa elbet doktora gorun
(929 puan) tarafından
Kızım 4 buçuk yaşında
(929 puan) tarafından
1 buçuk yıldır deniyoruz canım olmuyor miyoma bağlıyor doktor ama
(1,535 puan) tarafından
Ameliyat olman mı gerekiyor
(929 puan) tarafından
Evet ameliyat olup miyomlarim alması gerek ama tekrar üreme ihtimali var belki de çoğalarak üretecek dedi . Yani her sene aynı şekilde keserek almam gerekebilir dedi. Rahim alacak normalde ama ona da yaşım küçük 40 a gelmem gerekiyor şimdi sprial de yok yine çok ve kanama uzun süreli oluyor ağrım da çok oluyor oyy çok zor çok rabbim yaşatmasın kimseye
0 oy
(929 puan) tarafından
Kızlar bilgisi olan yok m??
0 oy
(5,142 puan) tarafından
Kalınır canım ben çünkü 4. Çocuğuma adet bitiminden bir gün sonra kaldım çünkü o ay başka ilişki olmamıştı.
(929 puan) tarafından
masaAllah masaAllah:) yaşında gencmis ama çocuk olayında baba çok büyük model gerçekten demek ki eşin sana büyük destek :)
(5,142 puan) tarafından
Evet 19 yaşında anne oldum.Allah razı olsun eşim destekde oluyor çocuklarıma da çok iyi baba Allah sırf bu yüzden bile cenneti ile mukafatlandirsin inşallah onu.
(929 puan) tarafından
Oyy ne mutlu sana benimki çok yoğun çalışıyor bı tane var ama onunla bile zor ilgileniyor işten gelince. Evde oldu mu rahatım şükür çok iyi ilgileniyor
(5,142 puan) tarafından
İnan benimkide öyle canım sabah gidip gece 2 de geldiği oluyor ama yemeğe eve gelir mesela yemeği yemeden hemen çocuklarımı sarılır öper bazen işi bırakıp geliyor çocuklarımı özledim diye.
(929 puan) tarafından
Benimki de evde yer yemeği mesela 8 8 çalışıyor orda 7 gibi yemek oluyormuş orda yemiyo eve geliyor
0 oy
(553 puan) tarafından
Ne zamandır deniyorsunuz canım 
(553 puan) tarafından
Ay inşallah kuzum şu hemen hamile kalanlara inan özeniyorum elimde değil :( inşallah en yakın zamanda bebişlerimiz olur :(
(929 puan) tarafından
Bende özeniyorum canım burda biri var mahallede kadın istemiyordu korunduğu halde hamile kaldı iş yerinde arkadaşım benden sonra bıraktı onunda ikinci pat hamile kaldı dogurdu çocuk 6 aylık oldu bile
(553 puan) tarafından
Ay evet yaa. Benim de burada biri var en büyük çocuğu benim kızımla yaşıt. Ondan sonra 1 tane daha yaptı. Ondan sonra bidaha yaptı ikiz doğurdu. Şimdi 4 tane çocuğu var. Allah analı babalı büyütsün gözüm yok ama zoruma da gitmiyor değil
(929 puan) tarafından
Vardır rabbimin bı bildiği vardır vakti saati Allah a sığınalm onun bildiği vardır öyle teselli ediyorum ben kendimi
(553 puan) tarafından
Evet canım öyle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 108 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 389 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kocam duymasin (1,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,513 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde deryaa777 (1 puan) tarafından soruldu