0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (695 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 10 gün sonra tam 3 aylık olacak. Şuan kilosu 5.300-400 gibi. Gören zayıf, kolları bacakları ince, yemiyor mu falan diyor. Halbuki her gün neredeyse 4-5 kere 3 ölçek mama veriyorum ama kol bacak yapısı ince benim gibi. Gerçekten zayıf mi yoksa ben mi canımı sıkarak abartiyorum?

8 Cevaplar

0 oy
(8,684 puan) tarafından
doktor iyi diyorsa iyidir. kimseyi dinleme 
(695 puan) tarafından
Doktorda, ebede iyi dedi ama bu insanlar beni darlıyor artık
(8,684 puan) tarafından
he zayıf çocuğum, ben böyle çiroz seviyorum de geç, boşver
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sizene çok bilgiseyseniz diz doğurun siz bakın de takma kimseyi 
(695 puan) tarafından
Doktoru iyi dediyse benim için bitmiştir deyip geçiyorum ama yani her gördüklerinde yapıyorlar bunu belirli insanlar
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Doktor ve ebe iyi diyorsa vereceksin cevabı diyeceksin direk doktordan daha mı iyi biliyorsunuz diye susacaklar 
(695 puan) tarafından
Yeminle dünyanın en zor şeyi cahil insanlara laf anlatmak
(2,526 puan) tarafından
Valla canım benim kızım içinde sürekli bir şeyler söylüyorlar diyorum ben yetiştiriyorum kimseyi ilgilendirmez takmıyorum kimseyi sende takma he he de geç yine bildiğini oku hem gayette iyi kilosu benim kızım 3 bucuk yaşında 12 kilo o kadar çok çocuktan ne bekliyorlar yani salla gitsin
0 oy
tarafından
Kac kilo olarak doğdu.dogum kilosu onemli belki zayıf dogmustur
(695 puan) tarafından
3.720 kg doğdu. Doğumdan birkaç gün sonra 200 gram fln düştü kilosu 3.500 oldu
0 oy
(1,145 puan) tarafından

İnsanları bu kadar takmayın çocuk olması gerektiği kiloda olur çok zayıf vitaminsiz düzgün bakmıyorsun derler olması gereken kilodan bir tık fazla olur hemen obez olacak dikkat et yemesine içmesine derler yani kısacası derlerde derler:D insanoğlunu memnun edemezsin :sideways:

(695 puan) tarafından
İnsan çocuğuna yetemiyor gibi hissediyor
(1,145 puan) tarafından
Sen kendini biliyosun onun bunun sözüyle yetemediğini düşünme sakın
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Ne takıyorsun ya bosversene agzi olan konuşuyor 
0 oy
(209 puan) tarafından
Takibini yapan ebe boy ve kilosu iyi diyorsa gelisim durmadi geriligi yoksa iyidir geri kalan konusanlar b.k yesin bir nesli obez seker hastasi karacigeri bozuk yaptilar yedire yedire
0 oy
(1,004 puan) tarafından
benimkide 6500 kilo brnimkide bir hafta sonra tam 3 aylık olcak bizmkine de çok şişko nasıl zayıflatcaz diye yakınıyolar.Doktor kilosu önden gitse dahi sağlikli ve normal olduğunu söyledi.İnsanlara yaranmak zor cidden aldırma ama normal kilosu gerçektem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 163 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hayat devam ediyor (829 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 397 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde VB. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 361 göst.
2 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

393,770 soru

11,775,675 cevap

35,794 kullanıcı