0 oy
249 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben burdaydim ama kapatma kararı almıştım. Çoktandır girmiyodum ama yeni açtım bu hesabı. Çünkü dayanamıyorummmm bi yere anlatmam lazım. Kayınvalidemi severdim. Şimdi de işte eşimin annesi iste. Saygısızlık etmem felan ama artık dayanamıyorum. Kirada oturduğumuz yerin diğer bloğundan ev aldık. Onlarda yardım etti. Şimdi evi tasicaz . Geldi parkeler bu olsun bebek odası bu Olsun. Sizin mobilyalariniz bı garip keşke böyle olmasaydı nasıl tasincak burası felan yapıyo . Şimdi eve misafir çağırdı . Mutfakta hazırlık yapıyorum senin oyun yok senin şuyun yok sen geç içeri feln yapıyo. Bu tabaklara mi koycaz . Biz diğer eve gidiyoruz bebeği de ver biz g zdirelim aaaa dayanamicam sizce ben mi abartiyorum ya bildiğin ben yokmuşum gibi ya da varım ama bı halta yaramiyomusum gibi davranıyor ve o eve de hiç geçmek içimden gelmiyor. Nasıl davranayim napayım kızlar ya 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cekkirmekte gec kalmissin cok yuz vermissin 
tarafından
:( şimdi de böyle küçük bı kelime bekliyor bı garip halleri ya . Eşimle tartıştım sonra o uyudu  ben de Kendi kendime yazıklar olsun böyle olmasaydı keşke diye söylensin . Gelmiş ki diğer odada  telefonda konuşuyodu sen kime  yazıklar olsun diyosun diyo , nasıl duydu ben inanmıyorum böyle sanki kıvılcım arıyor kendine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm sen abartmiyorsun baya baya ezikliyor niye biyle yapiyor acabaki 
tarafından
Canim bilerek olmadysa yapck brsey yok rabbim vermis artik saglikla gelsn
tarafından
Tabi canım amin çok sağ ol , diyo ben bu kızımı alırım giderim m(başka şehirde oturuyolar) yazın da denize götürucem sen bebekle kalirsin diyor bensiz gitmesin diyorum aklım kalır Olmaz diyorum ,güneş alsın diyo sebep buymuş :((
tarafından
Ayy hicte gondermem valla cocugumu
tarafından
Haklı olan benim dimi. Kendi annem de olsa denize göndermek istemem . Sonuçta deniz ya bi anlık bişey olur kaldiramam ben bunu
tarafından
Tabikide haklsn cnm
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Hayır demeyi ögren cnm hayır anne bn öyle yapmıcam böyle istiyorum de
tarafından
Anlamıyo ki eşimin gençliğinden kalan dolabı vardı. Onu kullaniyoduk kırıldı yıkık dökük böyle onu aticam dedim nasıl atarsın aman atma diyo sakın . Balkona koycam ben onu diyor . Yaaa hiç heves yok kalmadı ben de hiç içime sinmiyerek.gecicem diğer eve :((
(1,451 puan) tarafından
Birlikte mi yaşıyosunuz
tarafından
Hayır ev taşınırken onlar da  yaşadıkları ile gittiler dolap kaldı eşimde dedi ben de yeni almayalım  alalım ıvır zıvır koyarız, ama şimdi gör ikibucuk senede zaten eskiydi ama çok yıprandı bişey konmuyo doğru düzgün. Ama illa o durcakmis şimdi de o attirmiyo
(1,451 puan) tarafından
Çakırmadan git kır biyerlerini emenet tak taşınırken ellerinde kalır zaten o zaman mecbur atacaksın veya anne götürceksen götür boştan yere taşımayalım de
tarafından
Deniyim de parçalanmis masanın üstünü bile köye goturcekler . Masa yapacaklarmış ondan. buna da hayır demez herhlde
0 oy
tarafından
Şu eşyaya meşyaya takılıp ezikleyenlere ayrı sinir olurum boş şeylerle insanları üzüp onlara takanlara ayrı sinir olurum hayatım sen niye takıyorsun niye he yok he kötü ďe ben kötü seviyorum de geç yani niye üzüyorsun canını on tane daha canın varsa uz 
tarafından
Uzmuyodum ama artık dayanamıyorum . Şimdi icerde evin muhabbetini yapıyolar. Söyle Yalova. Böyle yapicam. :((( İnsanda gram heves birakmiuolar ya  . Doğru söylüyosun üzmeye değmez
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Valla ben olsam ben açık sözlüyüm. Hakir mi görüyosun sen beni derdim?  Yok nrrden çıkardın derse. Olanları söylerim. Davranışlsrını söylediklerini kırıldıklarımı. . O yok bu yok ne tövbe tövbe. İçimde tutmam. 
tarafından
Ki ievlenirken de bana dedi ki ne çok ceyizin var böyle , kız kardeşi gelmiş diyo Derya'nın üç tane tuzlugu var bunu gidip yaymış ve kadının üç evi var :)) çok fazla esyan var nereye koyacaksın o kadar eşyayı. Valla çok sabırlı biriyimdir ama tahammülü zorluyo :(
0 oy
(418 puan) tarafından
Yüz verme uzak dur anlasın.. karşisina geçip bişey desen, seni suçlu durumuna düşürür eşin de karşında durabilir. O yüzden soğuk savaş başlat. 

Hak edene hak ettiği gibi...
tarafından
Başka.sehirde oturmasına rağmen ve kayınpederrim bı aylık ameliyatlı gelmeyin hallediyoruz dedik . Çat kapı geldiler düşün artık bacım.
(418 puan) tarafından
Oğullarına güveniyorlar demek ki. Dediğim gibi mesafe koy kafan rahatlar Allah'ın izniyle
tarafından
İnşallah ya o kadar istiyorum ki. Belirttiğim gibi çok severdim ama bu hareketleri çok soğuttu kendinden
(418 puan) tarafından
Aynı durum benim de başıma geldi  ben de senin gibi başlarda çok seviyordum, sonradan hareketlerini gördükçe tanıdıkça soğudum  o yüzden tecrübeliyim, uzak duruyorum
tarafından
Ben de uzak duruyorum ama görmezden geliyo. Torununu bahane ediyor yine geliyo :((

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 523 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nerminezgii (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 388 göst.
18 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Cylnn (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 332 göst.
27 Ocak 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 523 göst.