+1 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Yuvam İstanbul kayıt yaptıracağım 3yasindaki oğlumu ama şöyle birşey duydum mahremiyet ten dolayı tuvalete gidiyormuş çocuklar hiçbir şekilde yardım etmiyorlar mis benim oğlum kendi yapamıyor Kendi yapsa heryere çiş yapar nasıl oluyor 

6 Cevaplar

0 oy
(181 puan) tarafından
4 yasıba kadar ogreteceksın evde yoksa mıkrop kapar
-Reklam-
0 oy
(8,144 puan) tarafından
Benim.oglanin yaşı tutmuyor aydan dolayı 

Ama linkte yazıyor tuvalete gidebiliyormu diye 

O muhabbet sıkıntı valla
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Aynen öyle cnm.kizim gidiyor benimde
(437 puan) tarafından
Selam canım yuvam İstanbul’a mı gidiyor kızın
(1,601 puan) tarafından
Evet cnm. 1 yıldır  gidiyor
(437 puan) tarafından
Canım benim ikiz kızlarım var başvuru yaptım hala sonuç çıkmadı diyorum okula gitsem de sorsam mı siz sonuçları çok beklediniz mi gecem gündüzüm bu okul oldu her gece her sabah bakıyorum rüyalarıma giriyo artık benim kızlarım sıkılıyo evde bende çok yoruldum artık en son televizyonu kırdılar İnan 9 bin masrafa yaptırdık o kadar laf dinlemez oldular ki
0 oy
(16,260 puan) tarafından
Bizde bugün müdürle görüştük canm ana sınıfına gidicek benimki müdür tuvaletini kendi yapıp temizliğini de kendi yapması lazım dedi mahremiyet açısından yardımcı olunmuyormus
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Evet o yuzden ogretmeniz gerekiyor.
0 oy
(1,830 puan) tarafından
Yuvam İstanbula bende başvuru yapmıştım geçen sene kabul etmişlerdi ben işe girdim anaokulunda çalışıyordum kızım da yanımda okula gidiyordu. Orası size kabul ediyoruz etmiyoruz diye bişey demedi mi tuvalet eğitimi yok alamayız demediler mi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
10 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Syma (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
26 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde CesurunAnnesi (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
28 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bidibidibidi (702 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 568 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,271 puan) tarafından soruldu

398,125 soru

11,906,164 cevap

36,033 kullanıcı

...