0 oy
55 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (276 puan) tarafından
2. Çocuk düşünenler bakım sacınızı bıle kurutamıyosunuz ıyıce düşünün ıstısnalara bsıy diyemem tabıkı  

Arkadaşlar sacım zor kurıyor profesyonel makınem var ama genede 40 dk buluyor kurutması  gıdıp kestırcem bugün normalde düz kesım yaparım  ama düz kesım sanırım ıyıce gürleştiriyor kat mi atsam hıc katlı kesmedım  ama artık evde sorun çıkıyor sacımı bıle kurutamıyorum    benım gıbı olup sorunu saç kesımıyle çözen vs var mı  

4 Cevaplar

0 oy
(6,562 puan) tarafından
Kız bunun çocukla ne alakası var benim küçücuk kızın bile saçı zor kuruyo bu kalınlık incelikle alakalı :D 
-Reklam-
0 oy
(14,517 puan) tarafından
sicakta sac kurumadan terden islaniyor geri :) 
0 oy
(8,109 puan) tarafından
Kestirdim rahatladim normalde çok uzun ve zor kuruyordu
0 oy
(322 puan) tarafından
Akşam banyomu yaparım bir tane büyük kuru havluyu katlayıp yastığın üstüne koyup uyurum. Sabahs kadar kuruyor zaten. Saç kurutma makinesi var ama dediğiniz gibi kurutmasi uzun sürüyor. Benim bide migrenin olfugu icin saçımın ıslak kalmaması lazim
(276 puan) tarafından
İyide miğrenım var dıyosun sabaha kadar kendı kendıne kuruyan saç  nasıl geçecek o zmn miğren
(322 puan) tarafından
Önceden ıslak saçımı bağlardim şimdi açık bırakınca sabaha kadar zaten hava aldığı için kuruyor. Çok şükür öyle yaptığından beri ağrımiyor. Ama saçımı ıslak bağladigim gün başımi ne kaldırabiliyorum  nede gözümü açabiliyorum. Zaten sinüzit ti migren oldu

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 168 göst.
29 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (897 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 247 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,632 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
14 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (866 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,916 soru

11,900,950 cevap

36,022 kullanıcı

...