0 oy
120 göst.
önce Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kaynım bizim burda evini kiraya verdi. Kendi yurt dışında. Evi de abi kız kardeş tutmuş. Bi kaç ay kiraların aksatarak ödediler borçları ödemiyorlarmış kısaca sıkıntı çıkarıyorlar. Her seferinde eşim konuşmaya çalışıyor o eve gidiyor falan. Telefonları açmıyorlarmış. Dün gece saat 10 gibi eşim eve gitti bakmaya kimse yok diye geri dönmüş saat 11 de yine kimse yokmuş.

Bugün de arabadayken telefonu çaldı. Ben seni müsait Bi zamanda ararım ceren, şu an araç kullanıyorum dedi. Ceren kim dedim o kızmış. Dedim senle ne işi var abisiylr konuş. Abisi telefonları açmıyormuş uzak yere gitmiş falan. Bi de ilk de değil Bi kaç sefer daha muhatap oldular. Hatta evi göstermeye bile eşim gitti. Sinirlendim ben de. Sen niye kızla muhatap oluyorsun Bi de gece gidiyorsun ya evde tek olsaydı dedim. Aşırı sinir oldum. Aynı şeyi ben yapsam istemezsin dedim. Hemen Bi bağırmaya çalışmalar ne alakası varlar. Abisine yardım etmeyecek miymiş de falan. Evi kiraya verirken bana mı sordular da eşim her şeylerine koşuyor üstüne üstlük kızlarla muhatap oluyır susup kalamıyorum 

3 Cevaplar

0 oy
önce (149 puan) tarafından
O eve gittiginde sizde yaninda gidin yada ceren mi her kimse sizle iletisime gecsin madem oyle sacmalikmi olur kayniniz ilgilenmiyorsa siz neden huzurunuzu boziyorsunuzki
önce (31 puan) tarafından
Valla ben de anlamadım. Ben istemiyorum açıkçası kızla böyle konuşmalarını
-Reklam-
0 oy
önce (9,166 puan) tarafından
Sen hiç bir erkekle muhattap olmuyon mu cidden pazarda markette otobüste? Ne bileyim abartmayi seviyorsunuz sanırım 
önce (31 puan) tarafından
Pazardakine markettekine kaç TL ya da kartla ödicem deyip bırakıyorum. Otobüste paramı verip iniyor biniyorum. Ama eşim sürekli muhatap oluyır. Eve gitti diyorum. Asıl sen niye abartmıyorsun
önce (9,166 puan) tarafından
Eşine güvenmiyo musun niye üstüne basa basa evine gitti diyosun... O kadar sorun ediyorsan sende gitseydin
0 oy
önce (9,228 puan) tarafından
Kusura bakma ama çok gereksiz tepki veriyorsun esin bi halt yemiş olsa yada yiyecek olsa senin yanında telefonu açmaz yada senin yanında konuşmaz ayrıca kiracı ev sahibi durumunda yok kadın erkeği aramaz yok erkek kadınla konuşmaz gibi bi durum yok abisi telefonlara cevap vermiyormus belki kirayı ödeyecek olan kızdır yada onceleride kirayı kız oduyordur çok saçma şeylere takılıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 178 göst.
15 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 625 göst.
13 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 193 göst.
0 oy
22 cevap 519 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lale030507 (267 puan) tarafından soruldu