0 oy
53 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (88 puan) tarafından

Atatürk üniversitesi ne kayıtlar başlamış önlisans mezunuyum tercih yaptınız mı önlisans programında önü açık ilerde iş bulabileceğim hangi bölüm mantıklı bilgisi olan var mı

Tıbbi sekreterlik bölümü mantıklı geldi 

2 Cevaplar

0 oy
(1,711 puan) tarafından
Erzurum mu canım bende Atatürk teyim tıbbı sekreter arkadaşım okuyor sınavlaeın zor olduğunu söyledi çalışmak lazım diyor veteriner laborant bölümü olabilir ama oda zor bir bölüm 
(88 puan) tarafından
Hadi ya ben Bi hastahaneye girip çalışırım diye düşünüyordum
(88 puan) tarafından
Şuan Atatürk te başvurular başlamış olarak gördüm tıbbi sekreterlik bölümünde
-Reklam-
0 oy
(4,763 puan) tarafından

ben bitirdim. ama oyle kolay ko kolay iş bulunan bölümler yok daha doğrusu zaten kimse okuduğu bölümün işini yapamıyor. Ben dört yıllık felsefe okurken de ikinci üniversite okudum.aof  olarak dört yıllık edebiyat bölümü mezunuyum 3 bucuk yil bankada amele gibi gisede calistim market kasiyeri modunda fatura odeyip döviz bozdum sattim:) baktım elin kapıcısından bile azar yiyoruz evlendikten sonra istifa ettim şimdi kendi evimde kölelik yapıyorum

(88 puan) tarafından
Tıbbi sekreterlik bölümünde Bi hastaneye girip mesela çalışamaz mıyım
(4,763 puan) tarafından
yani calisirsin illaki de milyonlarca o bolumu okuyan kisi var. onlarin arasindan siyrilip ia bulabileceksen yada torpille girecekaen olur tabi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 234 göst.
12 Nisan 2024 Kültür-Sanat kategorisinde FurkanAnnesi (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
26 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 255 göst.
13 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Bademira (1,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 221 göst.
13 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde ffatmass (2,494 puan) tarafından soruldu

389,211 soru

11,636,461 cevap

35,423 kullanıcı

...