+1 oy
219 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün bozuk falan dediniz bu sabah baktım böyle olmuş, artık kafama takıp test yapmiyacam adetime 10 gün var bekliyecem 

image

image

7 Cevaplar

+1 oy
(1,713 puan) tarafından
Kız 10 gün varmış daha dur çok erken inşallah çıkar ümidini kaybetme şimdi öğrensen bile bide onun stresini yaşarsın başıma geldi bak sonu gerçekten üzücü oluyor senin için söylüyorum karar senin tabiki 
tarafından
Allah razı olsun ama belirtiler olunca duramadım
-Reklam-
0 oy
(104 puan) tarafından
Test bozuk yinele 
tarafından
Ama niye bozuk
0 oy
(5,984 puan) tarafından
Senin testler neden net değil? İdrarı mı fazla koyuyorsun acaba bozuk gibi duruyo her iki çizgide net değil çünkü 
tarafından
4,5 damla tek koydum böyle oluyor napiyim ya
(5,984 puan) tarafından
Allah Allah bide hızlı test mi yapsan acaba
tarafından
Ama az önce iki pakete de baktım son kullanma tarihi geçmiş 2 şubat 2023, oda etkiliyor dimi
(5,984 puan) tarafından
Ayy tabi etkiler ya :-( sen iyisi mi biraz daha bekle kafanı da boşalt sonra tekrar yaparsın ☺️ hayırlısı olsun hakkında
tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
(1,178 puan) tarafından
Dünkü ve bugünkü iki testin de paketini atmadiysan son kullanma tarihlerine bakar mısın? Ya tarihleri geçmiş ya da idrari cok fazla damlatiyorsun 3 damla damlatman yeterli çünkü dagilmis tek çizgi olan kısım, hakkında hayırlısı olsun inşallah 
tarafından
Anam 2 şubat 2023 diyor
(1,178 puan) tarafından
Benim de başıma gelmisti ordan anladim, yeni test al kontrol ederek canim ama bekle bir kaç gün daha çünkü şimdi varsa bile çıkmayabilir daha 10 gün varmis cunku
tarafından
Ay çok teşekkür ederim, bn artık adetim geçene kadar yapmayı düşünmüyorum
0 oy
(15,187 puan) tarafından
Canım adetine daha 10 gün varmış sabırla beklemen lazım varsa bile çıkmaz ki 

Kendini böyle yaparak strese sokma test yap yoksa at ilk 10 dk çıkan sonuç doğrudur bekledikçe kuruma çizgisi çıkar seni yanıltır 
tarafından
Haklısınız
(15,187 puan) tarafından
Bende adete 3 gün kala test yapmıştım silikti sonra kan verdim kimyasal gebelik mis ve hayal kırıklığı oldu benim icjn, kendi kendjme söz verdim birdaha adtim gecikmeden test yapmiycam diye ve yapmadım hamileligimi de 3 gün gecikme ile ogrendm sana tavsiyem budur kendini strese sokma bende çok stres yaptim ama zararı sana canim
tarafından
Biliyorum, bnde şubat ayında kürtaj oldum, çok istiyorum nasip tabi hayırlısıyla isteyen herkese nasip etsin inşallah rabbimm
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Valla canım buda bozuk gibi çizgiler dağılmış bence idrarı fazla damlatiyorsun hem daha 10 gün varmış canım biraz daha bekle inşallah hamilesindir benimde 4 gün var nasip bende sabırsızlıkla bekliyorum 
tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah, test yaptınız mı, belirtiler varmı
(2,273 puan) tarafından
Bel ağrım var benim belirtilerim adetle aynı oluyor ondan ben hiç anlamiyorum şuan bel ağrım goguslerde şişlik ağrı yorgunluk var
(2,273 puan) tarafından
Test yapmadım canım bekliyorum gecikmem olursa yapacam
(2,273 puan) tarafından
Benim geçen ay teste pozitifti hatta eşime suprizler yapmıştım ama kimyasal gebelik çıktı tam bir hayal kırıklığı oldu şimdi gecikmesini bekliyorum bende eğer gecikirse tekrar test alıp yapacam ama hemen ümitlenmeyecem kan vermeden
tarafından
Bnde şubat ayında kürtaj oldum, çok istiyorum, benimde bel ağrısı, mide bulantısı halsizlik yorgunluk baş ağrısı ve dönmesi göğüslerim şişmiş patliyacak gibi elleyemiyorum kasıklarım yanıyor iştahım çok açık, bklm nasip
(2,273 puan) tarafından
Nasip canım artık
0 oy
(266 puan) tarafından
Canım döllenme olduktan 14 gün sonra hadi taş çatlasın 12 de 12. Gün belli olur bu kadar stres yapma bak kendimden örnek vereyim asla test yapmicam olursa olur olmazsa olmaz kafasina girdiğim gibi hamile kaldım ben herkes de öyle senin olsa bile daha kanda bile 7 gün sonra çıkarken bu kadar erken belirti imkansız stres yapma inşallah olur

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 423 göst.
4 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 348 göst.
7 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 525 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 565 göst.