0 oy
408 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Benim biri 6 biri 4 yaşında iki kızım var  17 haftalık hamileyim 13 haftalıkken doktorum kız dedi küçük bir yerde oturuyorum soruyorlar kız diyorum  herkes bişey söylüyor kimi bunu doğur tüp bebek yap  diyen bile var kimi  oğlun olsub yoksa daha doğrursun diyor bu doğumda tuplerimi baglatmayi düşünüyorum erkek çocuk bu kadar önemlimi insanların laflarindan dışarı çıkmak istemiyorum hamilelikten soğuttular beni instgramda yazan wpde  yazan yolda soran bitmiyor artık çok üzülüyorum böyle hissettim icin

22 Cevaplar

0 oy
(7,190 puan) tarafından
Hep kız istedim hep kız isterim. Rabbim bir tane nasip etti yine kız istiyorum. Kız kadar hayırlı olmuyor erkek evlat valla 
(91 puan) tarafından
Rabb'im uzun ömürler versin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Benimde üç kızım var ve kızımı dogurduğum gün görümcem beni arayıp bari eşinin gönlünü al kız oldu diye üzülmüştür dedi küplere bindim dedim onun kızı niye üzülsün istemeseydi yaspmmasaydı ozamn ayıp ya dedim kadın kapattı ve ardımdan türlü türlü dedikodu yaptı. Şükür şuan 20 günlük oğlum var gerçekten kızlardan hiç farkı yok evlat evlattır kızı erkeği yok ki kimi 10 tane oglu olup kıza muhtaç olann kimi de kız çocugu olup mağdur olan Allah'tan sadece hayırlı evlat olamarını isticez ama aciz kullar anlamıyor malesef 
(91 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz bende vermiyorsa vardır bir bildiği diyorum öyle konuşuyorlardı sanki ben suvluymusum gibi hissediyorum
(1,717 puan) tarafından
Genler cinsiyet erkek den geliyor cahil insana bunu anlatamazsın malesef

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 529 göst.
22 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 339 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,674 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,854 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,846 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,770 puan) tarafından soruldu

398,184 soru

11,907,592 cevap

36,039 kullanıcı

...