+1 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (129 puan) tarafından
Kızlar 3 u Bir arada ile olur mu acaba bana böyle tam bir tarif verin eşim istiyor ona yapacam ama pek beceremiyorum bana tam tutan bir tarif verin lütfen 

7 Cevaplar

+1 oy
(8,147 puan) tarafından
Turk kahvesi veya klasik nescafeyle oluyor
-Reklam-
0 oy
(2,955 puan) tarafından

Soğuk kahve olur da şöyle yap kahveyi yap soğusun içine buz at üstünede süt köpurt fherpres varsa daha iyi köpürür yoksa mikserle azcik sütu çırp ekle 

Normal tarif de granül kahve şeker bunları kavanoz da calkala içinde buz üstüne süt köpurt çikolata sos 

image

Bugün yaptım daha 
(709 puan) tarafından
Ben çikolata sosu yapınca alta çöküyor neden :)
(2,955 puan) tarafından
Sadece 101in çikolata sosu oluyor canm diğer markalar çöküyor 101inkinin kivami çok ince
(709 puan) tarafından
Yaaa bide onu deneyim o zaman teşekkür ederim
0 oy
(3,887 puan) tarafından
3 1 arada kahveyi çok azıcık sıcak suda çözdür dondurma varsa 1 kasik dondurma ve soğuk süt ekle canım köpüklü olsun istiyorsn blenderle çırp 
0 oy
(19,830 puan) tarafından

image

Ben dün yaptım kocama severiiiiz 

Bir bardak soğuk süt 4 5 kalıp buz ve granül kahve ile oluyo canım granül kahveye bi miktar şeker atıyosun su koy azıcık ve çırp kahve çırpıcın varsa iyce bardağa buz koy süt koy üzerine bu karışımı ekle canım mükemmel oluyo

(667 puan) tarafından
Bende bunu yapiyorum cirpici yoksa pet şisşe ile de güzel köpürüyor :))) söylemek istedim
(19,830 puan) tarafından
Çok sevindim neden bilmiyorum :))
0 oy
(9,658 puan) tarafından
filtre kahve al. 1 litre suya 100 gram filtre kahve. 24 saat buzdolabına beklesin sonra süz. mis gibi cold brew. sütle bir de içebilirsin sade de 
(8,147 puan) tarafından
Cold brew ne kizz hsjs
(9,658 puan) tarafından
çok güzel bir kahve:)
0 oy
(611 puan) tarafından

image

granul kahveyle yapiyorum ben granul kahve isteğe göre şeker az birsey sıcak suda köpürene kadar çırpıyorum kahve bardagina soguk süt kahveli buz küpü kahveyi  donduruyup yapiyorum ben  buz kupu tadini degistiriyor cunku uzerine köpürttüğüm kahveyi ekliyorum cikolata sosuylada süsluyorum 

Türk kahvesiylede oluyor onun icinde normal turk kahvesini yapıp sogutarak yapin yoksa tam çozulmuyor benim yaptigimda cozulmemisti ben yapamamista olabilirim pütürlü pütürlü ağza geliyor 

0 oy
(1,651 puan) tarafından

image

granül kahve ile yapıyorum ben nescefe ile denemedim bardağa buz koyuyorum sonra yarısından az süt bardağa.  

Granül kahve seker yarım çay bardağı suyu mikser ile çarpıyorum çok güzel oluyor eşim sevmiyor kahve ona yok çay içsin anca sjsjs

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 173 göst.
14 Haziran 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde clk38 (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 197 göst.
24 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elifylmz0660 (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 224 göst.
30 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meleklerim3 (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 370 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,588 puan) tarafından soruldu

398,154 soru

11,906,951 cevap

36,036 kullanıcı

...