+2 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Merhaba, eşim her tartışmada boşanmaktan ve aldatmaktan bahsediyor , en son ki tartismamizda bak giderim bak bosanirim gibi kelimeler söyledi bende git dedim, üstelik çok alkol içiyor, her tartismamizda boşanmaktan bahsetmesi ve evi terk etmesiyle kendisiyle tehdit etmesinden yoruldum bunu neden yapıyor anlayamiyorum yani o kadar çok söyledi ki artık bende defol git dedim ve gitti nolucak bilmiyorum, paylaşmak istedim çünkü anlatip rahatlayabilecegim doğru düzgün kimse yok yalnızlık çekiyorum şuanda kafam karmakarışık 

14 Cevaplar

+2 oy
(15 puan) tarafından
Valla canım eğer her kavgada tartışmada bu tarz eğilimlerden bahsediyorsa kendi düşüncem seni sevmiyor ve onu aslında terk etmeni bekliyor bu kelimeler aslında seni istemediğini net bir biçimde anlatıyor tehditlede seni korkutmaya çalışıyor arama sorma kendini biraz sessize al ve güzelce düşün derim 
(14 puan) tarafından
Ya normal kavga etmediğimiz zamanda çok iyi davranıyor çocuğuyla çok iyi ilgileniyor ev işlerine yardımcı oluyor ne istesem yapıyor istediğim yere götürüyor bütün kredi kartları parasının cogunu veriyor ama en ufak tartışmada hemen boşanmaktan ayrılmaktan aldatmaktan bahsediyor ve bende bunları duymaktan sıkıldığım için en son git dedim
(14 puan) tarafından
Sevmediğini düşünmüyorum ama evet böyle davranınca insan sevmiyor mu acaba diyebiliyor , karışık bi insan her tartışmada kendisini haklı görüyor hep kendisi konuşuyor bana söz hakkıni zor veriyor
(15 puan) tarafından
Peki neden her defasında beni bu tarz ithamlarla tehdit ediyorsun diye sordun mu kendisine
(37 puan) tarafından
tartişmaya kalanda Anemizle Babamizla Kardeslerimizle hatta  Evladimizla bile  tartisip kavga etmişliyimiz vardir şimdi onlar bize sevmiyor anlaminami geliyor ve ya biz onlari sevmiyormuyuz
biraz rahat birakmak lazim boş vefmek sabr etmekek en guzeli
-Reklam-
0 oy
(613 puan) tarafından
En uzak yere bilet al geri gelme deseydin
(14 puan) tarafından
Suratımı astım gülmedim diye kavga çıkardı eften puften sebeplerle aramızda kavga çıkıyor ve konu büyüyor aramızda hakaretler saygısızlıklar oluyor
(613 puan) tarafından
Çocuğun var mı
(14 puan) tarafından
Evet 15 aylık kızım var :(
(613 puan) tarafından
Kızına böyle bi hayatı neden yaşatasın git anne evine öyle gidilmez böyle gidilir de gel diyene kadar da dönme
(14 puan) tarafından
Ne yapmalıyım bilmiyorum, anne evimde çok huzurlu bi ev değil bosansam bu evde çocuğumun pskilojisi ne olur evli kalsam babasıyla nasıl olur bilmiyorum düşünüyorum ve kafam çok karışık
(14 puan) tarafından
O kendisini haklı gördüğü için bana gel demez eşim öyle birşey ki Nuh der peygamber demez ama o cagirmadanda ben gitmek istemiyorum bilmiyorum
(613 puan) tarafından
Boşan diyemem vebale giremem ama bi süreliğine bile olsa anne evine gidin özlesin alışmış bu duruma o yüzden
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Götün yiyorsa git boşan deseydin baksaydı dünya kaç bucak neye güvenip bukadar rahat konuşuyor belli olacaktı 
(14 puan) tarafından
Bilmiyorum neye güveniyor ama kendisine çok güveniyor bunu biliyorum
(15 puan) tarafından
Sana birşey söyleyeyim büyük giden hızlı gelir bunu unutma sen üzülme sakın anlasın birşeyleri
(14 puan) tarafından
Üzülmemek elde değil ki , gitti telefonları kapalı kimle nerde ne yapıyor bilmiyorum belirsizlikte çok yorucu annemin evine geldim bunalımlı bir şekilde oturuyorum sadece
0 oy
(335 puan) tarafından
Her seyi gectimde aldatmakla nasil tehdit edebilir ya ya o naneleri yiyodur alttan alttan ben sana soylemistim ayaklari yapıcaktır hic ugrasma bile at gibi giden *t gibi gelir demisler pasa pasa da gelir 
0 oy
(37 puan) tarafından
hiç bir şey yapma biraz kafasi rahatlar geri döner

eeeh sende çok uzerine gitme biraz rahat birak kocalarinizi biktiriyosunuz sonrada acaba sevmiyirmu aldatiyormu diye kaliyosunuz 
0 oy
(16,376 puan) tarafından
Ne yapabilirsin ki dostum. Geçinmeye gönlü olan zaten ikide bir boşanma aldatma lafını etmez. Gidene bay bay yani ne denir ki. 
0 oy
(650 puan) tarafından
Alkol alan bir kişiyle hayatta olmamm bosarsan boşa de bide aldatmaktan söz ediyor böyle kelimeler kullanan biriyle nasıl berabersin hayret ediyorum boşanınca dünyanın sonu qelmiyo kendine yeni temiz sayfa acarsin olur biter yanii 
0 oy
(354 puan) tarafından
Canim sen şu anda cantadaki keklik modundasin onun için. Kavga ediyor , içiyor,  gidiyor. Bir dönüyor ki hala onu bekleyen bir karısı var. Alışmış nasıl olsa. Senin gitmeyeceğine de emin gibi. 
(14 puan) tarafından
İçiyor gidiyor derken ilk defa gitti ve eve döndüğünde ben evde yoktum zaten
0 oy
(149 puan) tarafından
Adam kendini vazgeçilmez sanıyor alkolün etkisiyle söylüyorsa onu bilmem ama biri bana ikide bir böyle derse sorgularım gitmek neymiş gösteririm 
(14 puan) tarafından
Alkollude söylüyor alkolsuzde söylüyor, bende gittim evden zaten annemdeyim ve ne yapacağımı düşünüyorum
(149 puan) tarafından
Alkol ciddi bir sorun ben hoc alkollü kimseyi görmedim ne şekil degisiyorlar bilemem ama alkol kullanan biriyle asla da olamam tercih meselesi sorun yaşıyorlar çok evliliklerin de yani öyle duydum çocuğunuz varsa oturup iki buyugunuzle bu konuyu konuşun  bir uzlaşma olsun
0 oy
(541 puan) tarafından
Çocukların varmı küçük mu bilmiyorum ama sende çalışmıyorsan bir işe girip çalışsan şu işe yaramaz adamlara sırt evine 3 kuruş para getiriyor size bakiyor diye minnet etmeseniz artık .Nereye giderse gider önemli olan senin kendine yetebilir olman defolsun gitsin ya kadınlar artık daha güçlü olmalı eyvallah etmeyin su adam diye dolanan serefsizlere
(14 puan) tarafından
28 yaşındayım ben 15 aylık kızım var şuan çalışmıyorum ama ben kimseye 3 kuruş para getiriyor diye boyun bükmem, bu anlattigim olaylar son zamanlarda olan olaylar çok öncelerden hatta en baştan beri böyle olmuş olsa tabi ki kararım boşanmak olur ama son zamanlarda bu şekilde davranıyor ve evliyseniz eğer bilirsiniz boşanmak ciddi bi karardır ve ani bi kararla yanlış bi adım atmak istemiyorum bu yüzden ailemin evine geldim ve düşünüyorum sonuçta bi kızım var ve ona güzel bi gelecek sağlamak için düşünmem ve emin adimlar atmam gerek
0 oy
(541 puan) tarafından
Bulunmayan hint kumaşı değil kimse onu ana dagurduysa senide.anan doğurdu defolsun gitsin baktın gelmiyor ailene anlat
(14 puan) tarafından
Bilmiyorum ya inan ki , şuanda düşündüğüm tek şey kızım ve verdiğim karar onun tüm hayatını etkiliyecek o yüzden iyi düşünüp mantıklı doğru bi karar vermem gerekiyor , ailemin haberi var bu arada anlattım
(541 puan) tarafından
Offf çok üzülüyorum şimdi uyku tutmaz seni canin acır çaresiz kalmak zor Rabbım ona akıl versim
0 oy
(489 puan) tarafından
Bosa anacim sen o kocayi  gece vakti kime nereye gitmiş o evden çıktıktan sonra bitmiştir eve bile ger almam ustelik alkol asla kabul etmem surekli tehdit nedir kari gibi allah allah yaw bosveeer oyle gidilmez boyle gidilir de
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Sürekli tartışıyor musunuz ve ihmalkar biri mi.kotu bir baba kotu bir eş mi?
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Ayrilmak istiyor canım daha ötesi varmi yok 

Açık açık belli ediyormus zaten

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 266 göst.
15 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 142 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 513 göst.
0 oy
7 cevap 292 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu

389,325 soru

11,640,005 cevap

35,434 kullanıcı

...