+2 oy
1,519 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 20 aylık bebeğim kazara toplu iğne yuttu acile geldik çok korkuyorum nasıl çıkacak o igne eşimle perişanız pasina gelen varmı 

40 Cevaplar

0 oy
(262 puan) tarafından
Annem de küçükken yutmuş diz kemiğine saplanmış annem 60 yaşında hala iğne orda doktorlar çıkartamadı kemiğe kaynamış maalesef küçükken doktor kaka yoluyla çıkar demiş ama çıkmamış o yüzden napın edin çıkartsın doktor annem o dizi hep üşür kat kat çorap giyer yazın bile tekine giymez bükerek oturamaz ağrıyo diyo
(1,881 puan) tarafından
Büyük ihtimalle yürümüş vücudunda annenizin en azından diz olması iyi çünkü bağırsak miğde yada Allah korusun ciğere gırtlağa olsa çok çok tehlikelidir
-Reklam-
0 oy
(7,091 puan) tarafından
Bagirsaktaysa hiç sıkıntı olmaz çıkar canım. Ağrı falanda olmaz merak etme 
0 oy
(451 puan) tarafından
Geçmiş.olsun naptınız merak ettim
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Bebeğinizin çıktımı toplu iğne merak ettim
0 oy
(637 puan) tarafından
Cok gecmis olsun bizede haber ver ne oluyor ne yaptilar umarim kotu bisey olmaz 
0 oy
(528 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ya 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Ay inşallah önemli bir şey yoktur 
0 oy
(651 puan) tarafından
Varmı bı gelişme
0 oy
(730 puan) tarafından
Geçmiş olsun nasıl anladınız yutgunu çok korkakrim iğneden eşim hep toplu iğne yuzudnde benle kavga eder direk batırın yerine bazen fark etmeden yerde goryordum şimdi bebiş oldu eşim daha çok kızar ignye insallh iyi sonuç aldniz ne yaptnz 
0 oy
(46 puan) tarafından
Benim 15 aylık kızım da pil yutmuştu saat pili den biraz büyük iki gün bekledim acilde 4 saatte bir röntgen çekiyorlardı aşağı iniyor mu diye çok şükür 3 günü çıkardı kakadan kakası sim siyah kömür gibi pili görsen erimiş gibi pilin asidi midesine girmişti bütün vücudu kızarıp morariyordu  3 gün acil kapısında ne çektiğimi bı ben bı Allah bilir çok kızdım kendime çok rabbim senin evladına da yardım etsin inşallah en kısa zamanda kaka yoluyla çıkarsın ki Allah korusun ameliyata gerek kalmasın çok geçmiş olsun
0 oy
(216 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim korusun evladını . İnşallah çıkmıştır iğne nasıl durumu merak ettm bende 
0 oy
(188 puan) tarafından
Kimsenin başına gelmesin inşhallah çok geçmiş olsun inşhallah hemen haber alırız sizden  inşhallah kolay çıkartırlar aminnnn
0 oy
(729 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım nasil durumu 
0 oy
(1,147 puan) tarafından
İnşallah dışkısıyla bir an önce çıkarır ya 
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Noldu , naptınız ? Cocuk nasıl?
0 oy
(3,816 puan) tarafından
Yeğenim telefon simkart açma iğnesi yutmuştu, neyse ki ters şekilde yuttuğu için batma vs olmamıştı, doktor dışkıyı bekleyelim dedi, şükür dışkıyla çıktı. İnşallah sizin de öyle olur.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun nasıl durumu çıktımı iğne dışkı ile
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun cnmi allah zarar gormeden atlatir kuzucuk. Naptiniz yapti mi kakasini
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Geçmiş olsun haber varmı
0 oy
(413 puan) tarafından
Oğlum para yutmustu doktorla konuştuğumuzda toplu iğne yutan hastası olduğunu 2 hafta çıkmasını takip ettiklerini söylemişti,günlük röntgen çekip bakıyorlar tehlike görmedikleri sürece çıkmasını bekliyorlar insAllah hemen çıkar.karin ağrısı kusma falan olduğunda direk getirin demişlerdi size söylediler mı bisey
tarafından
Aynı şekilde bizede öyle söylediler kusma yok ama bebeğim küçük konuşa mıyor karın ağrısı cekiyormu bilemiyorum 1 haftaya yakındır oldu işte bugün biraz huzursuzdu hiç uyumuyor yarin yine kontrole gıdecez
(413 puan) tarafından
Nasıl bişey oldugunu insanjn nasıl korktuğunu çok iyi biliyorum canm bizimki paraydi o yüzden lavman falan yapmışlardı ise yaramisti ama toplu iğne daha kötü tabi

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 655 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (371 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 302 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (4,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 2,619 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Veraaaa. (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 669 göst.