0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (2,053 puan) tarafından
Yemin ederim evlilik böyle bir şey olduğunu bilseydim asla evlenmedim gecem yok gündüzüm yok artık o kadar yoruluyorum ki bazen hayatı sorguluyorum eşimle zaten eskisi gibi değiliz sevmiyorum desem yeridir oglumu yeni sunnet ettirdik kac gündür uyku yok evi temizliği derken cidden artık çok üzülüyorum dışarıda akıp geçen bir zaman var ben dört duvarın arasında en güzel zamanlarımı öldürüyorum onca yıl okudum emek ettim elimde bir hiç ev hanımı oldum daha çok eşimin bedava çalışan hizmetçisi yazık ettim kendime 

3 Cevaplar

+1 oy
(185 puan) tarafından
Sorun çocuk bakmak değil aglaması değil uykusuzluk değil kocalarımızın anlayışsızlıgı ilgisizliği öyle iyi anlıyıeum ki seni kimse anlamak zorunda olmasa keşke
(2,053 puan) tarafından
Yemin ediyorum baba evinde görmedim ben böyle yorgunluk bıkkınlık babam hele hiç bizi üzmezdi yerdik içerdik gezerdik ne istesek giyerdik koluna girer babamın gezerdik şimdi eşim denilen adam sevgiliyken öyle iyiydi evlendik içlerine gırdım o oldu pisliğin tekiymis meğer yıl geçtikçe daha da soğuyorum hatta nefret ediyorum
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından

Eğer esin değer bilen birisiyle bakış açını değiştirmelisin bence 

Ev hanımları bedava çalışan hizmetçimi?
İnan ki eşine sadık bir hanımın hakkı ödenmez. Namusuna sahip çıkıyor kendine bakiyor çocuğunu özenle yetiştiriyor evine bakıyor daha ne olsun
(185 puan) tarafından
Emin ol zaten eşi değer bilen biri olmadıgı için böyle düşünüyordur değer bilen biri olsa zaten böyle hissetmez ki insan
(2,053 puan) tarafından
Şöyle deyim mutfaktan çıkar odaya girer su ister sabah akşam yer doymaz birde gece yemek ister yapmasam bir ton laf eder üstüne ailesi ile alt üst oturuyorum onlarla pek anlaşamıyoruz sürekli beni azarlar en küçük tartışma da defol git ananın evine falan der ne bilim sevilecek bir adam değilim ama işte
(141 puan) tarafından
Öyleyse tabiki evlilik çekilmez bir hal alır
(141 puan) tarafından
Oturup konuştuğunda ne diyor
0 oy
tarafından
Boşanmaya cesaretin yok ise çocuğun biraz büyümesi için sabret. Bu sırada sende eşinden gizli birikim yap. Çocuğun belli bir yaşa gelince de bir iş bulup, çalış. 

İlgili sorular

+1 oy
48 cevap 981 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 254 göst.
0 oy
6 cevap 342 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 517 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde My Rose (437 puan) tarafından soruldu