+1 oy
166 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (316 puan) tarafından
Kızlar koyun kestircem ama çevremde ihtiyaç yok böyle yerler kesip video atıyormuş adına vekalet verip güvenilirmi kestiren varmı 

15 Cevaplar

+1 oy
(1,576 puan) tarafından
Umuda koşanlar derneği 
-Reklam-
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Biz genelde kesip kurslara veriyoruz 
(316 puan) tarafından
Ya burdaki kurslarada vermek istemiyorum açıkçası daha çok ihtiyacı olan kişiler için kesilsin istiyorum
(2,449 puan) tarafından
Anladım dediğiniz gibi var öyle yerler araştırmak lazım
0 oy
(14,309 puan) tarafından
Demirin annesi hatce kullanici adina tıkla kuzum,onlar biyere bagisliyorlar sana detaylı anlatsın ♥️
0 oy
(5,145 puan) tarafından
Biz adak değil ama akikarimizi Afrika'ya bağışladık canım.
0 oy
(8,684 puan) tarafından
kızılay alıyordu sanırım ama artık ona da güven yok. ben adak düşündüğümde artık kestirecem demiyorum, bir yerlere bağış yapacam diyorum çünkü gerçekten kime vereceğimi şaşırıyorum. kesecem dediysek kesmek lazım, bu sebepten bağış diyorum 
0 oy
(460 puan) tarafından
Bizim hoca var Muhammed hoca o video çekip yoluyor bize ismimiz yazılı neye niyet ettiysen oda yazılı Afrika'ya yoluyor çok fakir insanlar var orda
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Mehmetçik vakfı 
0 oy
(4,795 puan) tarafından
Loseve bagislayabilirsin canim. Orda ki cocuklarin gunluk et yemeye ihtiyaclari var. Ve gercekten de yardim yapiliyo. Komsumuzun kizin surekli gelirdi yardim.
0 oy
(3,350 puan) tarafından
Benim hem adagim vardi hemde ikinci oglumun akikasi onlari afrikaya bir dernek araciligiyla bagisladim tam ismini hatirlamiyorum suan. Ilk oglumun akikasini kizilaya bagislamistim 6 sene once.
0 oy
(14,218 puan) tarafından
Allah bana nasip ederse kurban olur adak olur ankara abisine bagislayacagim onlar en gercek ihtiyac sahiplerine gidip bizzat teslim ediyorlar 
(316 puan) tarafından
Ben duali bı yere bağışlamak istiyom
(14,218 puan) tarafından
duali derken bu duasiz mi canim binlerce ihtiyac sahibi aileye veriyorlar Allah kesenden razi olsjn deseler bile dua almis oluyorsyn neyse sen bilirsin tabi
0 oy
(5,257 puan) tarafından
Canim niyetin duskunler olursa o kisiler seni buluyor biz gecen ay masala kestik kestigimiz koyde akli dengesi olmayan biri geldi benim etim nerde dedi evine gittik ki yasli bembeyaz bi teyze var ahirdan bozma evi bir tum bacak ona verdik ordan ciktik merkeze gidiyorduk bi tane dede cop topluyordu 70 80 rahat vardi degnekli bi tane de ona verdik mah gittik orda kadin gorduk kocasi oglunun birini vurmus engelli kalmis 3tanede dogustan engelli vardi kisacasi sen duskune yardim edecem de onlae kendiliginden yolunu keser 
(316 puan) tarafından
Yani çevremde öyle kimse yok herkes varliklj durumu iyi bide yeni kurban bayramindan çıktik
0 oy
(662 puan) tarafından
Benim adagim var olursa abdal musa yedirecegim eve sokmam sofralar kuracağım o dergahda
(316 puan) tarafından
İnşallah cnm
(662 puan) tarafından
İnş canm Rabbım nasip eder banada
0 oy
tarafından
Canım bizde kestik adak.direk komşu akraba dağıttım ben.keskee bende Gazze Filistin bagislasaydim daha iyi olurdu ya...
0 oy
(266 puan) tarafından
Bana özelden yaz ben iki sefer verdim rabbim kabul etsin çok iyi oluyor Afrika da kesiliyor akşam eşim gelince yazarım 
(316 puan) tarafından
Tamam cnm
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Canım umutvar dernegi var ben akika kurbanını olsun normal kurban bagısını hep oraya yaptık resim video 1 haftaya geliyor istedigin yeri seçebiliyorsun nerde kesilsin istersen
(316 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 352 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde hanimeli (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 215 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hudam (662 puan) tarafından soruldu