0 oy
201 göst.
Diğer kategorisinde (54 puan) tarafından
6 Ay oldu kız bebek oğlumda bu aylarda kocaman göbeğim vardı bunda sanki kilo göbeği gibi aşağı da bir ayva göbek var bu niye böyle oldu acaba bebek gelişmiyor mu diycem kendisi de iyi

9 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
İlk hamilelik dimi benim ilki 8 ci aydan sonra çıktı 
(54 puan) tarafından
İkinci
(5,240 puan) tarafından
Himm ikincim hemen çıkmıştı benim belki iç karnınız geniştir bebiş saglikliysa önemli değil canim
-Reklam-
0 oy
(527 puan) tarafından
Canım iç karnın geniştir benimde çok darmis milletin 9 aylık karnı gibiydi 6. Ayimda
0 oy
(229 puan) tarafından

Bebeğinin sağlığı, kilosu yerindeyse hiç takma. Valla 3.aydan beri karnım çıkık, ne oturabiliyorum, ne yatabiliyorum, ev işi desen çok zor yapıyorum, eğilip kalkmam çok zor oluyor. Gören 9 aylık sanıyor. Hayırlıaıyla doğmasını bekliyorum, sıcaklarla çok zor oluyor.

Ne yalan söyleyim bende karnı az çıkanlara inreniyorum nasıl rahatlardır diye:D

(54 puan) tarafından
Banada bilmeyen kilo almışsın diyor sinirlerim bozuluyor çıksın diye bekliyorum gaz şişliği olunca gerine gerine geziyorum skdkskdjs
0 oy
(15,880 puan) tarafından
Benim ilk hamilelikte 7 aylıkken anca belli oluyordu bu sefer bakalım çıkacakmı aynı mı olcak bilmiyorum 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Benim iki çocugumds da hiç göbeğim yoktu hatta doğuma bir hafta kala doktorun kapısında benim gibi doğumu yaklaşan kadınlar vardı hepsinin karnı kocamandı bende dedim işte Bi iki hafta var benimde inanmadılar bana en fazla 5 aylık sın sen dediler minnacık göbişim vardı ama kızım 4100 gr doğdu 
(54 puan) tarafından
Hoaayy masallllaahhh jajss
0 oy
(8,680 puan) tarafından
kuzenim 7.5 aylık hamile, görsen hayatta inanmazsın hamile olduğuna:) yok karnı, resmen dümdüz ama bebek gelişimi olması gerektiği gibi
0 oy
(390 puan) tarafından

Ben 9 aylıkken bile küçücüktü karnım. 5 ay önce doğum yaptım. 20 aylık hamile gibi göbeğim var şimdi :D

(54 puan) tarafından
Sonunun böyle biteceğini bilseydim okumazdim jsjdjshd
(390 puan) tarafından
AjJahaj napiyim kız öyle :)
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Benm ikiz hamilelikte bile çok çıkmadı iç karnim genisti 8nci ayda baya vardı ama :))
0 oy
(151 puan) tarafından
Bebeğin pozisyonuyla da alakalı olduğunu duymuştum. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bosverin keyfini çıkarın. Karnın çok büyük olması da iyi değil hele bu sicaklarda

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 378 göst.
0 oy
13 cevap 496 göst.
4 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (925 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
0 oy
16 cevap 317 göst.

393,762 soru

11,775,430 cevap