0 oy
274 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Bugün 13 gün oldu doğum yapalı ama sanki hala hamileyim . Ne zaman gidecek bu göbek 

16 Cevaplar

0 oy
(878 puan) tarafından
Ben normal yaptım iki buçuk ayligiz hala gitmedi dikislerin iyilestiyse korse kullan ben pek kullanmadım onunda etkisi oldu bende
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Ben doğum yapalı 21 gün oldu 13 Günlükken dediğin gibi 3 aylık hamile gibi duruyodum ama şuan baya indi biraz daha bekle ve korse tak ben doğumdan sonra ertesi gün hemen korse taktım sezeryan doğum yaptım 
(35 puan) tarafından
Maşallah sana ya ben kaçıncı gundeyim hala tam iyilesemedim.
(3 puan) tarafından
Bol bol yürüyüş yap evde emzirince de çok faydası oluyor kilonun bende çok kilo almıştım ama acısa da az sıkılıkta taktım korse hep sende ağrıların geçtiği gibi korse tak bence bide çok su iç hep ödem attırıyor
0 oy
(3,107 puan) tarafından

11.5 ay oldu gören hamile misin diyor:D

(35 puan) tarafından
Korse kullandın mi kırkım çıkınca tayt korse alicam
(3,107 puan) tarafından
Ben doğumdan 3 gün sonra taktım ama temmuz sıcağında çekilmedi 4-5 gün taktım cikardim
(35 puan) tarafından
Ben hiç takamiyorum hala ağrım var kırkım çıksın bekliyorum belki korse fayda eder
(3,107 puan) tarafından
Ama takmazsan dikişlerin etine yapışır
0 oy
(248 puan) tarafından
Benim 7 buçuk ay oldu nerdeyse hala aynı sezaryan göbeği zor gidiyor sanırım :(
(35 puan) tarafından
Öyle galiba napcaz biz detox diyette yaramıyor
0 oy
(1,046 puan) tarafından

Sanatçılar neden hiç fazlalıkları yok ya defne samyeli resim atmış ben  şok biz daha şimdi yyaslanmisiz:D

(35 puan) tarafından
Yaa iyice moralimi bozma :)
(1,046 puan) tarafından
Bende öyleyim merak etme kızım 11 aylik
0 oy
(7,935 puan) tarafından

40ın çıkınca gider canım daha dur dün bir bugün 2 13gün ne ki :) 

Kimyon , rezene iç hem ödem  attırır hem bebeğinin gazı olmaz

(35 puan) tarafından
Kimyonu nasıl yapıp içeyim çay gibi mi olucak
(7,935 puan) tarafından
1yada 2çay kaşığı kimyonu bardağa koy üstüne sıcak su dök rengi sararıp ılıyınca iç canım .doğum yapalı 22ay oldu göbek möbek kalmadı .Oğlum çok gazlıydı 8ay da sürdü , 8ay boyunca içtim
0 oy
(12,488 puan) tarafından
Zamanla gider benim iki doğumda da 6 ay sonra indi 
0 oy
(472 puan) tarafından
Canım 13 gün  mü 13 ay mı benmı yanlış okudum 

13 gün  neki veririsin zamanla 

Ben 8 ay du 5 aylık gibiyim
0 oy
tarafından
6. Aydan buldiriyorum gecmedi
0 oy
(238 puan) tarafından
Bende 13 günlüğüm canım gitti sayılır bile göbeğim. Dogumdan ertesi gün sonra korse taktım hala takıyorum onun faydası bence sende takmalısın 
0 oy
tarafından
Zamanla gidecek 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Korse tak canım sıkı tut karnını gider insallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kız 13 günde gidermi komsumda sezaryan la yaptı 11 aylık oldu bebeği halen bakınca hamile sanki
0 oy
(2,792 puan) tarafından
8 ay oldu ben de hala 3 aylık hamile gibiyim gitmiyor 
0 oy
(98 puan) tarafından
Hemen gitmezki sonuçta karnimiz çok genişledi ve kaslar 9ay çalışmadı o kasları çalıştırmak lazım bunun içinde henüz erken dikisleriniz yeni 40niz çıkınca yavaştan başlayın karın kaslarını çalıştırmaya sezeryana uygun hareketler var onlar yardımcı olacaktır korse bı ise yaramıyor bunu araştırabilirsiniz boş yere para vermeyin acelede etmeyin bebekler çabuk büyüyor anlamiosunz zamanın nasıl gectigini bebeğe odaklanın dediğim gibi düzenli egzersiz tek çözüm ve karbonhidrat değilde protein ağırlıklı olmalı ki karnınız gittinde yumsak sarkan et parçası değilde sağlam sert görünümlü bı vücut olsun bnde o şekilde yaptım ise yaramayan bişey yazmam yönlendirme yapmam zayıf oldgm halde o göbek hem yumuşaktı hem kalıcı gibiydi sonra taş gibi oldum ama gebe hamileyim haftaya doguracam yine yangınlar yine ben
0 oy
(4,061 puan) tarafından
7 aylığın canım hala duruyor vallahi deli olcam 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 307 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 411 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 453 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 145 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...