+1 oy
299 göst.
Aile kategorisinde (181 puan) tarafından
Calısmk istiyorum cesaretım yok ya beceremez sem dıye korkuyorum patron benı kovarsa dıyede düşünüp duruyorum böyle mağazada falan calısmak ısterım zor mu sızce mağaza ısı

13 Cevaplar

0 oy
(2,695 puan) tarafından
Mağazada çalışmadım, ama önce kendine güven herkes hata yapar canim. İlk 1 hafta sonra zorlanirsin, sonrası ise çok kolay olur. 
(181 puan) tarafından
Görüşmelere gıdecem ama benı bısey durduruyor ya gıyımımı beğenmez lerse ya dıs görünüşüm onlar tatmın etmezse dıye
-Reklam-
0 oy
(9,653 puan) tarafından
hiçbir iş kolay değil, istersen yaparsın. istemen önemli 
(181 puan) tarafından
Istyorum ama hazır degılım
0 oy
(9,303 puan) tarafından
Magaza da calısmak kolay değil. Gün boyu ayaktasın satış zorunlulugun var bayramı yok seyranı yok 
(181 puan) tarafından
Olsun her iş zor
0 oy
(916 puan) tarafından
Üniversitedeyken markette çalışmıştım ilk hafta zor olur sonra alışırsın. Şimdi öğretmenim. O zaman bana farklı bir tecrübe olmuştu. Ama eğer öyle yerlere gireceksen tanıdık yanında girmeni tavsiye ederim
(181 puan) tarafından
Tanıdık yokkı calısan
(916 puan) tarafından
Anladım canim öyle yerlerde çok dedikodu olur değişik insanlar çıkar karşına o yüzden dedim
(181 puan) tarafından
Haklısınız
0 oy
(521 puan) tarafından
Market, mağaza işi zor biraz, az bilgisayar bilgin varsa  sekreter gibi iş bulsan. Tabi yoksa mecbur markete mağazaya da alisilir
0 oy
(17,583 puan) tarafından
Kolay iş yok. Her işin ayrı zorluğu var. Para kazanacaksın karşılığında. 
0 oy
(16,742 puan) tarafından
Çalışacağın yere, mesleğe göre değişir. Ben muhasebe mezunuyum. Staj yaparken çalışmıştım 1 sene hem masa başı çalışırdım hem de dışarıdaki işleri hallederdim aşırı zor muhasebe. Okul bittikten sonra teyzemin ayakkabı dükkanı vardı orda çalıştım değişik değişik insanlarla muhatap olmak muhasebeden de zormuş sonradan anladım. Çalışmak zor iş bence. Sabır gerektiren bişey. 
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Çalışmak zor evet ama insanın sosyal alanı olması çok güzel bence 8 senelik devlet memuruyum kolay bir işim yok ama çalıştığım tek bir günden pişman olmadım bugüne kadar bir kadının kendi ekonomik özgürlüğü olması kadar güzel bir şey yok
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Mağaza işi zor kuzum ya. Hem yorucu hem de bayramı seyranı hiç yok. Başka yerde çalışma şansın yok mu
0 oy
(4,953 puan) tarafından
O tarz isler cok zor canim. Tum gun ayakta saati bile belli degil. Tatil olayi sıkıntı. 

Avm lerde falan temizlik gorevlileri oluyo ya o tarz isler oneririm. İnsanlarla muhatap olmuyosun. Calisma saatin belli, yaptigin iste kolay. Yani sorumluluk anlaminda. Bi akrabamiz calisiyo ,baya is deneyimi oldu en kolayinin bu oldugunu soyledi.
0 oy
(3,666 puan) tarafından
Mağazada çalışan bi arkadaşın akraban falan varsa taktik al niye zor olsun
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Markete ve fabrikada çalistim ama bekaeken evlendikten snra calistrmadi eşim ama yalan yok ilk 6 aya kadar kendime gelemedim ayakalrim şisyordu hissetmiyordum ayaklarımı bacaklarımı sırtım kolum hep agryordu çok uykum gelirdi hep
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Valla canım AVM'de mağazada çalıştım 2 yıl mağaza işi zor değil ama insanlarla uğraşmak aşırı zor sinirlerim yıprandı birde benim kozmetik magazasıydı kadınlarla uğraşmak okadar zorki gelip seninle kavga edip aşagılayanlar bile oluyor oyüzden mağaza işinden nefret ettim öncedende depoda çalıştım etiket ve paketleme tam 5 yılımı verdim orasıda bedenen yorucu ama zevkli bir işti 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 542 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
24 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Rabisim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 595 göst.
0 oy
3 cevap 170 göst.
16 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (290 puan) tarafından soruldu