0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (1,559 puan) tarafından
Kızlar bezini kaç saatte degisiyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(52 puan) tarafından
Kontrol ediyorum islattikca degistiriyorum
(1,559 puan) tarafından
Peki doğduğunu anlamak için her bez dolu dolu mu olması lazım
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kızlar doyuyor mu anlamıyorum çok ağlıyor gaz mi açlık mi çözemiyorum 
(788 puan) tarafından
Günde en az beş tane cisli bez cikariyorsa doyuyordur. Gazi varsa kendini sıkar kızarır ağlar yani ikinir vs anlarsin zaten gaz olduğunu ama açlık ağlaması öyle olmuyor hiç susmadan ağlıyorlar idrar rengi de önemli burda idrarı koyuysa da acliktandir. Ben bebeğimi günlerce aç bırakmıştım :( sütüm yetiyor sanıp artık nerdeyse baygın düşmüştü açlıktan sonra mama vermeye başladım kendine geldi
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Niye kimse yorum yapmıyor 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
doldukça.mesela genelde 3 saate 1 yapmış oluyo ama çişli bez.benimki 3-4 güne kakasıjı yapabiliyo.ben mama+ anne sütü gidiyorum mama içince çok yapıyo
0 oy
(7,487 puan) tarafından
Benimki 5 aylık ama son bir aydan beri cisli bez bir kere değiştiriyorum sanırım sıcaklardan sebep ter yolu ile atıyor bir de çok emmek istemiyor 
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Bir saati yok canm bakiyorum dolu o zaman alıyorum benm bebeğim erkek sadece ön kısmı şişiyor bezin arka kısmı bomboş oluyor genede aliyorum tabi 4.5 aylık beş tane rahat gidiyor 
0 oy
(427 puan) tarafından
3.5 aylık olduk bizde günde 8 9 kere değiştiriyorum hemen pişik oluyor ve pişiğini hiç bir şey geçirmiyor,2 kızımdada çok bez değiştirmezdim çünkü  hiç pişik olmadılar bu erkek biraz hassas sanırım ondan sık değiştiriyorum 
0 oy
(1,376 puan) tarafından
Çişini nezaman yaparsa ozaman:) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
1 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
0 oy
3 cevap 150 göst.
3 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Defne_batuhan (3,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,726 soru

11,895,179 cevap

36,018 kullanıcı

...