0 oy
681 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Evet şüpheleniyorum illa ki yapıyo demiyorum ama işyerindeki kodla hem de evli , aradaki muhabbetten tavırlardan bi taraf adım atsa herşey olacak tabrı hissediyorum.file getirsem olacak şeyi daha kapalı hale mi getirir Uşak’tan takip mi mantıklı

14 Cevaplar

+4 oy
(2,184 puan) tarafından
Acaba birazda kocandandamı şüpelenden bence tek taraflı değildir 
-Reklam-
+4 oy
(611 puan) tarafından
Eşin yüz vermez kadını i.t yerine koymazsa kadın öyle fingirdeyemez ! Eşini sıkıla. Gözüm üzerinde herhangi bi hatanda seni rezil ederim de . Gözünün kara olduğunu bilsin . Diğer kıza da iyi davranma sert ol . Seni rahatsız eden bi durumda eşin de kadın da kendini geri çekmezse kadının kocasına karin ayağını denk alsın de . 
(611 puan) tarafından
Ben yerinde olsam aynen böyle yapardım
(1,626 puan) tarafından
Kesinle dediklerine harfi harfine katılıyorum +++++
(18 puan) tarafından
Eşine mi
(611 puan) tarafından
Aynen
(18 puan) tarafından
Ortalık karışır net bişy yokken
+1 oy
(71 puan) tarafından
Ortalığı kat birbirine bu kdra zamandir eşine bisey denemen hata. Benzer bişey yaşadım. Eşim işyerinde bir bayanla şirket hattından konuşmalarına denk geldim. İş teli sifreliydi hiçte elime almamistim şeytan dürtü resmen. Açtım baktım kadına karikatür atmış. Çocuğu hasta olmuş onu sormuş surup önermiş beyefendi. Aman dinlenin yorulmussunuzdur muhabbetleri. Beyninden vuruldum yazıları okuyunca. Gecenin 3 de yapıştım bunun yakasına ne adiligindr koydum ne namussuzlugunda. Aynı şeyi ben yapsam kabul ediyor musun diye bas bas bağırdım. Tam 2 ay perisan ettim sen iş disinda nasıl muhabbet ilerletirsin. Ortamda konuşulan orda kalır birde telefondan hala neyin yaranma çabasına giriyorsun diye. 
+1 oy
(28,662 puan) tarafından

Bir şey tek başlı değil iki başlidir unutma. Eşine bak bide

(18 puan) tarafından
Ya zaten kadın yüz verirse erkekleri biliyosunuz,normal arkadaşlar normalde arkadaş grubu ama insan bi Sezer ya
+1 oy
tarafından
Sen hala bir sonuca varamadın mı 
(18 puan) tarafından
Çok bişy bulamıyorum ama seziyorum
+1 oy
(538 puan) tarafından
Herşey eşinde bitiyor canım ona güvenmen gerek
0 oy
(18 puan) tarafından
Uzaktan takip mi demek istedim 
0 oy
(17,942 puan) tarafından
Anlayamadım malesef . Daha ayrıntılı yazsan belki bişey yazabilirdim
(18 puan) tarafından
Kelimeler yanlış çıkmış .işyerinde evli bi kadın arkadaş var ben de ailece tanıyorum ama tavırlar giyim kuşamdaki değişimler , insan anlar brz , ilgisi vsr bizimkine dur demek istiyorum ama yanlış bi hareket de hata olur
(17,942 puan) tarafından
Şimdi anladım. Aklıma bişey gelmedi ama tavsiye olarak.
0 oy
(624 puan) tarafından
İnan canım hiç bişey anlamadım yazdıklarından 
(18 puan) tarafından
Kelimeler yanlış çıkmış .işyerinde evli bi kadın arkadaş var ben de ailece tanıyorum ama tavırlar giyim kuşamdaki değişimler , insan anlar brz , ilgisi vsr bizimkine dur demek istiyorum ama yanlış bi hareket de hata olur
(624 puan) tarafından
Öyle bişey hissetmen bile ondan uzak durmanız için yeterli bı sebep. Şimdi kadının günahına da girip bişey de diyemem. Yani kesin olmadığı için . Ama canım sen hissediyorsan bence konuş.
(18 puan) tarafından
Ya giyimi ani şok değişti , beni tanıyo ama sevmediğini hissediyorum ayrıca sosyal medyada paylaşıma yani hikayeye yorumları gördüm mesaj kısmında gözükür ya garip geldi
0 oy
(939 puan) tarafından
Tek anladığım evli bir kadın olduğu :) kimden şüpheleniyorsun kocandan mı!? 
(18 puan) tarafından
Onun eşime karşı ilgi çabası olduğundan
(939 puan) tarafından
Kadınlar genelde doğru hisseder. Ama elle tutulur bir kanıt yoksa şu an birşey yapamazsın. İnkar eder üstüne seni suçlu çıkarır
(18 puan) tarafından
Zaten o yüzden bişy diyemiyorum ama giyimi şok değişti birden bana karşı tavrı da garip , bunlar eşimle arkadaş grubu samimi.eşimin hikayesine de yorum yapmış gizli baktım hani mesaj kısmında gözükür ya hikaye kalktıktan sonra ne bilym garip samimi birkaç msj hep beğeni kalp işareti hikayeyi
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Esinin is yerinde mi
(18 puan) tarafından
Evet işyeri
0 oy
(4,360 puan) tarafından
Türkçe katledildi:)
0 oy
(16,546 puan) tarafından
Takip et bakalım ilgisi var diyorsun sadece senin eşine mi öyle 
(4,269 puan) tarafından
Aylardır takipte zaten, postları bitmedi. kadının etek giymeye başlamasından başladı hala devam ediyor. Kadına takmış durumda, haklıysa bile aylardır eşine bir şey yapmayıp kadını izleyip duruyor.
(16,546 puan) tarafından
Postlara baktım canm içine bir defa kurt düşmüş demekki böyle yaparak kendisinj çok yıpratıyor üzülüyorum gerçekten aklı da hep o şüphe var ama bu kadar zaman bir ilişki olsaydı mutlaka yakalamış olurdu dimi yani öyle düşündüm ben
(4,269 puan) tarafından
Bence kadına fena halde takmış durumda, rahatsız oluyor ama eşine bir şey diyemiyor, laf da geçiremiyor. Kendi kendini yiyor. Bize karşı sorumlu olan eşlerimizdir, etrafı değil eşini izlemeli ama yok. Bütün postlarda kadını inceliyor, eleştiriyor, hem cinslerine laf ediyor.
(16,546 puan) tarafından
Orda haklısın canım birsey varsa illaki tek taraflı değildir eşini daha çok incelemesi lazm
0 oy
(420 puan) tarafından

Kadını yalnızken yakala uyar. Seni rezil ederim eşine de söylerim imajı ver kocandan uzak dursun eğer yüzleşemem kanıtım yok diyorsan 3. 

Kişi üzerinden örnek ver mesela kadınım yanında aldatma konusunu aç kocam öyle bir şey yapacak olsa karşı tarafı mahvederim rezil ederim evliyse eşine derim vs. İşte gözünü korkut ama mutlaka kadını korkut eşime yaklaşan olursa şunu bunu yaparım de laf arasında. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 590 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 428 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde fatos18 (1,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
23 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde A.l.p1453 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
16 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damlayaz (342 puan) tarafından soruldu

399,887 soru

11,962,041 cevap

36,128 kullanıcı

...